1. połowa2 : 1
96'

Jeszcze kartka dla Keity.

97'

Koniec! Bayern po niesamowitym spotkaniu pokonał RB Lipsk! Dwa gole dla Bawarczyków zdobył dzisiaj Robert Lewandowski. Dziękujemy za uwagę.

96'

GOOOOOL!!!! ROBBEN PO PODANIU MUELLERA!!! NIESAMOWITE!!

94'

Główkował Mueller, ale pewnie broni Gulacsi!

91'

MAMY REMIS! ALABA TRAFIA Z RZUTU WOLNEGO PODYKTOWANEGO PO FAULU NA LEWANDOWSKIM!

17:16

Lewandowski nie traci wiary w odrobienie strat!

88'

Costa mocno uderzył na bramkę, Gulacsi wypiąstkował piłkę poza szesnastkę.

17:13

Dla polskiego napastnika jest to 30 gol w tym sezonie. Wyrównał swój rekord sprzed roku.

84'

Bayern krótko rozegrał rzut wolny. Robben mocno uderzył ale trafił w poprzeczkę. Do piłki dopadł "Lewy" i wpakował ją do pustej bramki!

84'

GOOOOL! Lewandowski drugi raz wpisuje się na listę strzelców!

82'

Thiago kolejny raz dziś faulował, musi uważać jeżeli chce dokończyć mecz, gdyż już ma na koncie żółtą kartkę.

80'

Rewelacyjny Timo Werner opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Rani Khedira.

79'

Selke minął bezradnego Boatenga, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

76'

Schodzi kolejny strzelec bramki, a w jego miejsce Davie Selke.

74'

"Lewy" podszedł do rzutu wolnego, niestety uderzył w mur.

73'

Mueller został sfaulowany przed polem karnym gospodarzy, będzie dobra okazja na strzał.

72'

Wrzutka na długi słupek, Vidal zgrywa piłkę do Lewandowskiego, Polak pewnie umieścił ją w siatce, niestety sędzia odgwizdał spalonego!

70'

Keita sfaulował Douglasa Coste. Defensor gospodarzy ma szczęście, że nie ujrzał kartki.

69'

Pierwsza zmiana w Lipsku. Benno Schmitz zastępuje Marcela Sabitzera.

68'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Mueller zastępuje Kimmicha.

67'

Lahm zagrał płasko na krótki słupek w kierunku Lewandowskiego, a ten trafił tylko w słupek!

65'

Lahm fatalnie się zachował, piłkę przejął Werner i strzałem z ostrego kąta pokonał Starke, któremu piłka w dodatku poleciała między nogami!

65'

Ukarany został także strzelec gola dla Bayernu.

64'

Kilka minut temu pojawił się na boisku i już otrzymał żółtą kartkę. Mowa o chilijskim pomocniku - Arturo Vidalu.

64'

Vidal nie sięgnął piłki, którą dośrodkowywał Costa.

61'

Vidal zmienia mającego na koncie żółtą kartkę i asystę, Xabiego Alonso.

60'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, głową zgrał Alonso, a z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował Thiago!

60'

GOOOOOOL! Thiago Alcantara strzela kontaktowego gola dla Bayernu!

59'

Bayern w ostatnich minutach bezradnie patrzy na grę Lipska, przerywają grę tylko faulami.

16:45

Dla Poulsena dzisiejsza bramka jest zaledwie trzecią w sezonie.

57'

Ancelotti jest wściekły na Kimmicha i Alonso, którzy często przegrywają pojedynki w środku pola.

55'

Upamecano nie daje dziś spokoju Lewandowskiemu i kolejny raz odebrał piłkę, po czym wyprowadził kolejną akcję zespołu z Lipska.

54'

Alaba ścigał się z Sabitzerem po piłkę, górą obrońca z Monachium.

51'

Przedzierał się Robben i zamiast uderzyć zdecydował się podać do Lewandowskiego, Polak przyjął i obrócił się z piłką, ale uderzył bardzo niecelnie!

49'

Kimmich dośrodkowywał z rzutu rożnego, defensywa gospodarzy wybiła piłkę.

48'

Poulsen uderzył z 16 metrów, piłka po rykoszecie wpadła do siatki! Lipsk znów kapitalnie rozpoczyna połowę!

47'

Poulsen wreszcie dopiął swego! 3:1!

46'

Zaczynamy drugą połowę. Od środka Bayern.

16:23

Sytuacja z 17. minuty, kiedy to podyktowano rzut karny dla Bayernu.

45'

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze prowadza sensacyjnie z Bayernem 2:1.

45'

Sędzia doliczył tylko minutę do pierwszej połowy.

45'

Costa sfaulował Sabitzera krótko po wejściu na boisko.

44'

Francuz już nie wróci na boisko, w jego miejsce Douglas Costa.

42'

Francuz wspierany przez masażystów i lekarzy wreszcie opuścił murawę. Sędzia będzie musiał doliczyć kilka minut doliczyć przez tę sytuację.

16:11

Aubameyang strzelił gola w meczu Borussi z Eintrachtem i zrównał się liczbą trafień z "Lewym".

40'

Ribery został trafiony w splot słoneczny. Kolejny rzut wolny dla Bayernu.

39'

Brzydkie zachowanie Riberyego, który po odgwizdaniu spalonego odepchnął Keitę. Francuz nie został jednak ukarany kartką.

38'

Demme sfaulował Riberyego, który świetnie opanował piłkę klatką piersiową. Rzut wolny dla gości.

36'

Dośrodkowanie w kierunku Poulsena. Duńczyk się jednak poślizgnął i nawet do niego nie wyskoczył.

34'

Ribery starł się z Keitą. Francuz leży na murawie i zwija się z bólu

33'

Ribery podał do Lewandowskiego, ten błyskawicznie uderzył, ale też bardzo niecelnie.

31'

Dośrodkowanie w kierunku Poulsena, ten musnął piłkę głową, Starke kapitalnie broni nogą!

29'

Werner uderzył w lewo, a Starke poszedł w prawo!

28'

Hiszpański pomocnik otrzymał żółtą kartkę za swój faul.

28'

Alonso fauluje Forsberga w polu karnym, będzie jedenastka!

15:58

Cieszyna "Lewego" po golu!

27'

Bernardo opanował przejął lecącą piłkę, przełożył lewą nogą i uderzył na bramkę Bayernu, w której bez większych kłopotów interweniował Starke.

23'

Prostopadłe podanie do Sabitzera, ten je opanował i strzelił bardzo mocno, lecz wprost w Starke!

22'

Robben w swoim stylu zszedł na lewą nogę i uderzył, piłka przeleciała nad poprzeczką.

20'

Boateng próbował dalekim podaniem uruchomić Lewandowskiego, Polak był jednak doskonale kryty i nie miał szansy przejąć piłki.

15:49

Lewandowski dzięki trafieniu z rzutu karnego został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi! Ma na koncie 29 trafień i o jedno wyprzedza Aubameyanga z Borussi Dortmund.

17'

Lewandowski z 29 trafieniem w sezonie! Pewnie wykonał rzut karny i mamy remis!

16'

Sędzia podyktował rzut karny, gospodarze mieli uzasadnione pretensje, bowiem nie było zagrania ręką!

16'

Piłka odskoczyła Kimmichowi, ale ten zachował się bardzo mądrze. Wbiegł przed przeciwnika i dał się sfaulować.

15'

Thaigo składał się do uderzenia nożycami, sędzia jednak odgwizdał spalony.

12'

Lahm szukał dośrodkowaniem Lewandowskiego. Połapała się defensywa gospodarzy i wybiła piłkę.

9'

Przerzut na lewą stronę Lipska, czujny Lahm przeciął podanie.

7'

Lewandowski był faulowany. Rzut wolny wykonał Thiago próbując dograć do Robbena, ale mu się to nie udało.

6'

Bardzo dobra interwencja Bernata, który się nie dał ograć przy linii końcowej boiska.

5'

Bayern chyba nie wyszedł na to spotkanie! Alonso stracił piłkę przed swoim polem karnym, jednak w ostatniej chwili naprawił swój błąd.

3'

Mogło być 2:0! Werner dośrodkował na głowę Poulsena, ale ten przestrzelił!

2'

Świetny kontratak Lipska! Lewą flanką pobiegł Forsberg, dośrodkował wprost na głowę Sabitzera, który otworzył wynik spotkania.

2'

GOL! Gospodarze obejmują prowadzenie!

1'

Początek spotkania.

15:28

Piłkarze już wychodzą, za moment zaczynamy.

15:23

Do meczu pozostało kilka minut, szykuje się bardzo ciekawy pojedynek!

14:44

Bayern ma już zapewnione mistrzostwo Niemiec. Piłkarze Carlo Ancelottiego zapewniali, że postarają się zrobić wszystko, aby pomóc Robertowi Lewandowskiemu w obronie tytułu króla strzelców Bundesligi. Polak ma na koncie 28 trafień, tyle samo co Aubameyang z Borussi Dortmund. Motywacji naszemu snajperowi na pewno nie zabraknie!