Bayern MonachiumBayern Monachium
1 : 0
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
90'

Koniec spotkania! Sędzia nie doliczył ani minuty do regulaminowego czasu gry. Bayern potwierdza wyższość nad Bundesligą. Darmstadt jest w poważnych opałach, by utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

89'

Jak tego nie trafił Ribery?! Dośrodkowanie w pole karne i Francuz z kilku metrów nie trafia w bramkę!

88'

Żółta kartka dla Rafinhi.

87'

STARKE BRONI UDERZENIE ALTINTOPA!

85'

RZUT KARNY DLA GOŚCI! BERNAT FAULOWAŁ W POLU KARNYM ZAWODNIKA DARMSTADT!

84'

Starke! Ależ interwencja bramkarza Bayernu! Sirgu świetnie uderza, ale Starke jeszcze lepiej broni!

81'

Zamieszanie w polu karnym Bayernu! Piłkę próbował uderzyć Schipplock, ale ubiegł go Bernat, który zagrał głową do rąk swojego bramkarza.

80'

10 minut do końca. Wynik raczej nie ulegnie zmianie. Bawarczycy znacznie zwolnili, natomiast goście nieporadnie atakują drużynę Bayernu.

79'

Ostatnia zmiana w ekipie Lilien. Rosenthal w miejsce Kamavuaki.

77'

Schipplock goni za piłką z Boatengiem, ale przegrywa ten pojedynek. Jest kompletnie osamotniony z przodu.

76'

Muller płasko w pole karne! Mija się z piłką Ribery! Zapachniało nam golem na 2:0!

75'

Lewandowski prowadzi akcję lewą stroną, ale niecelnie podaje w pole karne do Mullera.

73'

Żadna z drużyn nie ma wyraźnej przewagi. Bawarczykom wystarczy minimalne prowadzenie 1:0, natomiast goście nie wiedzą za bardzo, jak dostać się pod bramkę Starka, a nawet jeśli już tam są, niewiele z tego wychodzi.

70'

Lewy znów blisko trafienia! Uderzył piłkę głową, ale tuż nad bramką!

67'

Oraz pierwsza roszada w zespole gospodarzy: Alonso w miejsce Kimmicha.

66'

Zmiana w ekipie gości: Sidney Sam w miejsce Vrancicia.

64'

To musiał być gol! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Vrancicia próbował wykorzystać Banggaard, ale znakomicie wybronił strzał z małej odległości Starke!

63'

Teraz dobra okazja Darmstadt! Dośrodkowanie z prawej strony przyjmuje Gondorf i z zerowego kąta uderza na bramkę Starka. Bramkarz jest zmuszony wybić piłkę na rzut rożny.

61'

Żółta kartka dla Sirgu.

59'

Zmiana w ekipie gości: Schipplock w miejsce Platte.

58'

Lewandowski dostaje piłkę na skraju pola karnego, nie chce zachować się samolubnie i podaje w kierunku Mullera, który jest ustawiony na 11. metrze, lecz na drodze podania staje jeden z defensorów Lilien.

55'

Ależ blisko teraz Lewandowski! Dośrodkowanie z prawej strony, Polak uderza głową, ale trafia tylko w słupek!

54'

Lewandowski tańczy z piłką na linii pola karnego, przekłada na lewą nogę, uderza, ale trafia w obrońcę Darmstadt, domagając się przy tym rzutu karnego.

53'

Muller utrzymuje się z piłką tyłem do bramki, wystawia ją do Kimmicha, a ten uderza prosto w Banggaarda!

52'

RIbery próbuje przedrzeć się między dwoma obrońcami, ale zatrzymał się na trzecim w polu karnym.

51'

48'

Vrancić przechwytuje na połowie Bayernu i szybko decyduje się na strzał. Niestety dla niego, obok bramki.

48'

Heller walczy o piłkę z Bernatem, ale defensor gospodarzy jest szybszy i oddaje ją do Starka.

46'

Platte do kolegów z tyłu i ruszamy! Drugie 45 minut przed nami!

16:33

Zawodnicy wyszli już na murawę. Zaraz zaczniemy drugą połowę spotkania.

16:16

Koniec I połowy!

42'

Kuriozalna sytuacja! Franck Ribery ścina do środka i uderza na bramkę Essera, ale na linii strzału stanął...Robert Lewandowski.

40'

Gondorf chce zaskoczyć Starka, ale bardzo wysoko nad bramką.

40'

Sanches zaczyna kontratak, podaje do Roberta Lewandowskiego, ale napastnika wyprzedził Sulu. Kapitan gości gra, jak na razie, bardzo dobre zawody.

38'

Platte odważnie wszedł w drybling, lecz jest osamotniony. Bawarczycy szybko zabierają mu piłkę.

36'

Ależ petarda Costy! Rafinha wystawił mu piłkę po ziemi, a Douglas Costa huknął jak z armaty, myląc się zaledwie o centymetry.

32'

Juan Bernat po strzelonym golu, pobiegł do Thiago i podziękował mu za wsparcie ;-)

31'

Platte! Napastnik Lilien dostaje piłkę na 17. metrze od bramki Starke i decyduje się na strzał. Bramkarz Bayernu dosłownie końcami palców odbija futbolówkę i zmienia jej tor lotu tak, że nie wpada ona do bramkI!

28'

Znów blisko drugiego gola! Rafinha pobiegł z piłką aż do linii końcowej, lecz zdążył jeszcze zagrać na 5. metr do Lewandowskiego. Polski napastnik pogubił się jednak z piłka pod nogami i nie zdążył oddać strzału!

26'

Muller!! Jak on tego nie strzelił?! Znakomite dośrodkowanie z prawej strony i tylko niesamowity refleks Essera uchronił Darmstadt od utraty drugiej bramki! Piękne złożenie się do strzału Mullera, tzw. "szczupakiem". Zabrakło odrobiny szczęścia.

26'

Postraszył teraz Sulu! Mocne uderzenie głową, ale minimalnie nad bramką!

25'

Goście wygrali przebitkę w środku pola i ruszyli prawą stroną boiska. Dośrodkowanie Hellera ląduje jednak na nodze Boatenga.

22'

Daleki wykop Essera. Do piłki stara się dopaść Platte, ale Tom Starke wybija ją na 20. metrze od swojej bramki.

21'

Uderzenie Mullera po podaniu Ribery'ego, ale piłka po drodze uderza w nogę Sulu, więc bramkarz nie miał problemu z interwencją.

20'

Bayern co prawda nie gra o nic szczególnego, ale Robert Lewandowski wciąż nie jest pewny korony króla strzelców. Takie indywidualne trofeum może być dla Lewego znakomitym zwieńczeniem świetnego sezonu.

19'

Jak padła bramka? Bernat otrzymał piłkę od jednego ze swoich kolegów z drużyny, wszedł z nią w pole karne, przedryblował dwóch zawodników i zewnętrzną częścią stopy, z niemal najbliższej odległości pokonał Essera! Ależ otwarcie Bayernu!

19'

GOOOOOL! JUAN BERNAT!

17'

Groźnie pod bramką Essera! Rafinha schodzi dryblingiem do środka, a gdy jest już w polu karnym, płasko uderza na bramkę! Tylko rzut rożny.

15'

Lewandowski walczy o pozycję z Sulu i domaga się karnego. Nie ma mowy jednak o "jedenastce".

14'

Muller mógł wyjść w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego.

11'

Jak na razie, Bawarczycy są bardziej aktywni po stronie prawej, tam gdzie świeci słońce.

11'

Obrońcy Lilien nie potrafią poradzić sobie z Rafinhą. Są zmuszeni do faulu i groźnej sytuacji pod swoją bramką.

10'

Pierwsze 10 minut za nami. Goście odważnie atakują sporą liczbą zawodników. Na razie oglądamy otwarty mecz prowadzony w szybkim tempie.

8'

Rzut wolny dla gości niewykorzystany. Atakujących ubiegł Alaba.

8'

Rzut wolny dla Darmstadt, niebezpiecznie blisko bramki. Bernat faulował Gondorfa.

7'

Ribery niecelnie zagrywa w pole karne. Piłkę próbuje odebrać Lewandowski, ale nie udaje mu się ta sztuka.

5'

Rafinha wymienia się podaniami z Mullerem na prawej stronie. Po chwili dośrodkowanie z rzutu rożnego próbuje wykorzystać Alaba, lecz trafia prosto w bramkarza.

4'

Platte dośrodkowuje w pole karne. Rzut rożny dla gości. Do piłki podchodzi Vrancić.

2'

Costa zagrywa na prawą stronę, ale dośrodkowanie Mullera odbija się od obrońców. Niebezpieczeństwo zażegnane.

15:32

Ruszyli! Goście szybko starali się przenieść ciężar na stronę Bayernu, lecz nie skończyło się to niczym groźnym.

15:28

Obie drużyny wychodzą na murawę. Carlo Ancelotii wita się z Ramonem Berndrothem.

15:24

Niektórzy piłkarze pojawiają się już w tunelu. Niebawem zaczniemy!

15:17

Trwa rozgrzewka!

15:15

Ławka rezerwowych Darmstadtu: Heuer Fernandes, Immanuel Hohn, Sidney Sam, Markus Steinhofer, Sven Schipplock, Antonio Colak, Jan Rosenthal

15:14

Ławka rezerwowych Bayernu: Thiago Alcantara, Xabi Alonso, Mats Hummels, Philipp Lahm, Arjen Robben, Artuto Vidal, Leo Weinkauf

15:10

Darmstadt jest obecnie na ostatnim miejscu w tabeli, ale nie zamierza się poddawać. Drużyna gości ma na swoim koncie trzy wygrane z rzędu i aby utrzymać się w Bundeslidze, muszą wygrać z mistrzem Niemiec. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie.

15:04

Przed Wami uzupełnione już składy obu zespołów.

15:03

Bayern zapewnił sobie już mistrzostwo Niemiec! Na 3 kolejki przed końcem ma 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli Lipskiem. Dziś będzie więc to tylko formalność.