1 : 4
Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
1. połowa0 : 3
90'

Sędzia kończy mecz nie doliczając ani minuty do drugiej połowy meczu. Bayer przegrywa 1:4 i jest w głębokim kryzysie. Schalke zasłużenie wygrało po bardzo skutecznej grze mając kontrole nad grą przez całe spotkanie. Z mojej strony to wszystko. Dziękuje za uwagę i dobranoc

86'

Ostatnia zmiana w Bayerze. W miejsce Brandta wchodzi Mehmedi.

83'

Druga zmiana w Schalke. W miejsce Bentaleba wchodzi Riether

78'

Na murawie leży Bellarabi po starciu z Coke. Opatrywany jest przez sztab medyczny, ale podnosi się powoli o własnych siłach.

74'

Pierwsza zmiana w Schalke. Plac opuszcza narzekający na uraz Klasinac, a w jego miejsce Aogo

73'

Widać gol Kiesslinga pobudził kibiców i piłkarzy Bayeru. Jednak do odrobienia zostały 3 gole a jest już 73 minuta

70'

Żółta kartka dla Bellarabiego

68'

Honorowe trafienie Kiesslinga po dośrodkowaniu z lewej strony

68'

Wendell podaje do Bellabiego w pole karne, ale ten trafia w Hoewedesa i obrońcy wybijają piłkę.

65'

Schalke przez całe spotkania kontroluje grę i nie daje możliwości piłkarzom Bayeru podjęcia walki. Grają swobodnie, jak na treningu bez presji, a gospodarze chcą aby ten mecz już się skończył.

62'

Bellarabi próbuje indywidualna akcję lewą stroną. Schodzi do środka i oddaje celny strzał w sam środek bramki

61'

Szansa na bramke dla gospodarzy, ale Brandt będąc w polu karnym naprzeciw bramkarza strzela obok bramki.

59'

Bayer próbuje ataku prawą stroną. Zyskują rzut wolny. Krótkie rozegranie do Kampla, który dośrodkowuje, ale piłka pada łupem obrońców Schalke

54'

W krótkim kilkunastu sekundowym odstępie czasu Burgstaller na pozycji spalonej. Widać, że dzisiaj poluje na hat tricka

50'

Goretzka z rzutu wolnego celnie dośrodkowuje, a Burgstaller wykańcza pewnie głową. To już jest pogrom!!

49'

Żółta kartka dla Kampla za nieprzepisowe zatrzymanie Goretzki

47'

Piłkarze Bayeru znowu tak jak pierwszą połowę zaczynają od ataku. W efekcie maja rzut wolny, lecz bramkarz łapie to słabe dośrodkowanie Kampla.

45'

Druga zmiana w Bayerze. W miejsce Hilberta na plac gry wchodzi Wendell

45'

Wracamy i drugą połowę rozpoczynają goście

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Bayer przegrywa 0:3. Ten wynik całkowicie oddaje przebieg pierwszej połowy. Piłkarze Schalke wykazali się skutecznością. Wracamy za kilkanaście minut.

45'

Sędzia do pierwszej połowy dolicza 1 minutę.

45'

Kampl podaje do Brandta na lewą stronę. Jego podaje zostaje zablokowane i Bayer ma rzut rożny, lecz nic z niego nie wynikło

41'

Brandt za lekko podał do Leno, ale ten na czas wybił piłkę poza linię boczną.

38'

Po starciu z Henrichsem, na murawie leży Schopf opatrywany przez sztab medyczny. Goście mają rzut wolny z boku z 25 metrów

36'

Odpowiedż Bayeru! Volland dostaje na prawą stone pola karnego piłkę, odgrywa do Kiesslinga, ale interweniuje Hoewedes

35'

Kolejna akcja Schalke, Schopf podaje z prawej strony do Goretzki, który zostaje zablokowany i rzut rożny dla gości

33'

Piłkarze Bayeru próbują grać wysokim pressingiem i już na połowie gości odebrac im piłkę, ale nie przynosi to większych korzyści.

28'

333 mecz dla Bayeru rozgrywa dziś Stefan Kiessling, a 100 Bellarabi. Jak na razie nie mogą zaliczyć tego meczu do udanych.

25'

Żółta kartka dla Hilberta za nieumyślny faul.

25'

Bayer cały czas nie może znależć swojego rytmu. Są psychicznie rozbici, a piłkarze Schalke atakują dalej. Pojawiają się pierwsze spięcia między piłkarzami obu ekip.

21'

Indywidualna Akcja Jedvaja, który próbował strzału z dystansu i gospodarze mają rzut rożny. Jednak dośrodkowanie łapie z łatwością bramkarz

19'

Pierwsza zmiana w Bayerze. Schodzi kulejący Toprak, a jego miejsce zajmuje Jonathan Tah

18'

Ale zamieszanie!!! To jest nokaut!! Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Leno obronił dwa strzały ale był bezbronny przy dobitce Schopfa

16'

KOlejna akcja piłkarzy Schalke, ale Toprak był na posterunku i wyjaśnia sytuację

13'

Ale zabójcze 10 minut Schalke. Bayer mógł prowadzić po świetnej sytuacji Brandta, a przegrywają 0:2 i widać, że na razie nie mogą się pozbierać.

10'

Doskonałe dośrodkowanie i Hoewedes podwyższa wynik na 0:2

9'

Kolejny atak Schalke lewą stroną. Zaczną od rzutu rożnego.

8'

Na murawie leży Toprak. Od razu rozgrzewkę rozpoczął Tah

7'

Ależ akcja Schalke! Idealne podanie Bentaleba do Goretzki, który wykłada piłkę do pistej bramki Burgstallerowi

6'

Goście mają w pierwszych minutach spore problemy z rozgrywaniem piłki, nie mówiąc już o skonstruowanie akcji.

4'

Kolejna sytuacja dla Bayernu, lecz sędzia odgwizduje spalonego

3'

Świetna sytuacja Brandta, dostał znakomite podanie w pole karne, lecz przegrł pojedynek z bramkarzem. Ależ to mógł być początek spotkania!

1'

Zaczynamy! Od środka gospodarze,

20:30

Sędzią głównym tego spotkania jest Marco Fitz

20:28

Piłkarze już wychodzą na murawę, a to oznacza, że za chwilę zaczynamy!

20:21

Bayer od 3 spotkań nie może odnieść zwycięstwa (1 remis i 2 porażki). Czy przełamią się w tym meczu? Przekonamy się za niecałe dwie godzine.

20:18

Rezerwowi Bayer:Ozcan, Tah, Chicharito, Bailey, Mehmedi, Baumgartlinger, Wendell Schalke: Nubel, Geis, Di Santo, Aogo, Huntelaar, Riether, Avdijaj

20:13

W poprzedniej kolejce Bayer przegrał z Freiburgiem 2:1, a Schalke zremisowało 1:1 z RB Lipsk.

20:10

W pierwszym meczu między tymi drużynami zwycięstwo odniósł Bayer wygrywając 0:1.

20:08

Witam i zapraszam na relację live z meczu Bayer Leverkusen vs Schalke 04 Gelserkirchen. Zaczynamy za 20 minut.