1. połowa1 : 2
17:24

Za uwagę dziękuje Państwu Jakub Waliczek, życzę miłego dnia!

17:23

Bayern przeważał przez całe spotkanie, jednak słaba postawa obrońców w 3 minucie i nieodpowiedzialne zachowanie Kimmicha w 41 minucie poskutkowało utratą 2 bramek w dzisiejszym meczu.

17:21

Sensacja stała się faktem, Mainz zdobywa cenny punkt w Bawarii!

93'

Koniec spotkania!

90'

Doliczone zostały trzy minuty!

89'

Ostatnie minuty spotkania, warto powiedzieć, że Bayern wielokrotnie zdobywał bramki w doliczonym czasie gry.

86'

Kolejna dobra akcja Bayernu, z prawej strony piłkę dośrodkował Lewandowski, ale strzał Muellera krótko mówiąc niecelny.

83'

Strzał Arjena Robbena, ale uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką!

81'

Mecz wchodzi w decydującą fazę, do końca spotkania 10 minut!

79'

Ostatnia zmiana w zespole Mainz, boisko opuszcza Szwed Quaison, a w jego miejsce pojawia się obońca Andre Ramalho.

76'

Leży na murawie Robert Lewandowski, Polak próbował oddać strzał z woleja, ale ewidentnie kopnął go Hack, ale sędzia popełnił błąd i nie podyktował jedenastki.

74'

Robben podał piłkę do samotnie ustawionego Thiago, a Hiszpan oddał płaski strzał pokonując Hutha.

72'

I mamy wyrównanie!

68'

Druga zmiana w ekipie Mainz, boisko opuszcza kolejny strzelec bramki, tym razem Bojan Krkić, a zastępuje go Karim Onisiwo.

65'

Ostatnia zmiana w drużynie z Monachium, na boisku melduję się Xabi Alonso w miejsce Arturo Vidala.

62'

Dobra akcja Bayernu, piłkę głową do Comana zgrał Mueller, a Francuz oddał potężny strzał na bramkę, ale broni Huth.

59'

Nudniejszy moment spotkania, Bayern cały czas atakuję jednak Mainz radzi sobie z kolejnymi atakami Bawarczyków.

56'

Kolejne minuty mijają, a Bayern nie umie zdobyć bramki wyrównującej.

54'

Strzał z 30 metrów oddał Bojan Krkić, ale nie było to żadne wyzwanie dla Svena Ulreicha.

52'

Pierwsza zmiana w zespole Mainz, boisko opuszcza strzelec drugiej bramki Daniel Brosinski, a zastępuje go Leon Balogun

50'

Od początku drugiej połowy to Bayern zaczął atakować, widać, że Ancelotti dobrze zmotywował piłkarzy w szatni.

47'

Carlo Ancelotti przeprowadza drugą zmianę, od początku drugiej połowy na boisku melduje się Kingsley Coman, a zmienia Francka Ribery'ego.

45'

Od środka rozpoczęli piłkarze Bayernu!

16:31

Piłkarze już na murawie stadionu Alianz Arena!

16:21

Zapraszam Państwa po przerwie na drugą połowę i kolejne emocje!

16:19

Sensacja na Alianz Arenie, Bayern przegrywa z Mainz 1:2. Wszyscy spodziewali się gładkiego zwycięstwa Bayernu, jednak Bawarczycy będą się w tym meczu męczyć, żeby zdobyć pełną pulę punktową, bo Mainz nie przestraszył się lidera Bundesligi i postawił ciężkie warunki do gry dla drużyny Carlo Ancelottiego.

46'

Kończy pierwszą część spotkania arbiter!

45'

Jedną minutę dolicza arbiter do pierwszej połowy!

44'

Pierwszą żółtą kartkę pokazuje sędzia, a ukarany Rafinha za brutalny faul od tyłu.

42'

Strzelcem Daniel Brosinski, który wykorzystał jedenastkę, piłkę na rękawicy miał Ulreich, ale nie udało mu się obronić tego karnego.

41'

I mamy kolejną bramkę stzeloną przez gości!

40'

Karny dla ekipy Mainz!

38'

Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy Bayernu, którzy mają pełną kontrolę nad dzisiejszym spotkaniem.

34'

Świetna kontra Bayernu! Robben uruchomił Muellera, który oddał strzał, ale pomylił się minimalnie.

32'

Kolejna dobra akcja Bayernu, Lewandowski podał na prawo do Robbena, jednak jego dośrodkowanie bez problemów złapał Huth.

28'

Groźna akcja Bayernu, dostał podanie Lewandowski, który odwrócił się z piłką i oddał strzał, ale zablokował go Hack.

26'

Świetna atmosfera n Alianz Arena, mimo remisowego rezultatu kibice głośno dopingują swoje drużyny.

22'

Przejął kontrolę w spotkaniu Bayern, jednak solidna defensywa Mainz skutecznie broni się przed kolejnymi atakami.

19'

Pierwsza zmiana w drużynie z Bawarii, boisko opuszcza Alaba, a zastępuje go Kimmich

18'

Piłkarze Bayernu popisali się świetnym kontratakiem, Mueller przebiegł z piłką 20 metrów podał piłkę na prawo do Ribery'ego, ten oddał do Robbena, a holender zdobył bramkę.

16'

I mamy wyrównanie w dzisiejszym meczu!

11'

Warto dodać, że w dzisiejszym meczu partnerem Hummelsa w obronie jest lewy obrońca David Alaba, który zastępuje kontuzjowanego Boatenga, nie gra też Manuel Neuer, który złamał stopę w kontrowersyjnym meczu z Realem Madryt w lidze mistrzów.

9'

W pierwszy minutach spotkania to drużyna z Moguncji przycisnęła Bayern, co oczywiście poskutkowało zdobyciem prowadzenia.

5'

Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony sparował piłkę Ulreich, doszedł do niej Rafinha, który podał do Vidala, piłkę jednak przejął Bojan, który ograł Thiago i zdobył gola.

3'

I mamy bramkę!

15:30

Zaczęli piłkarze Mainz!

15:30

Bayern ma 8 punktów przewagi nad drugą drużyną w Bundeslidze, więc na ten moment nie obawia się o utratę miejsca lidera. Natomiast Mainz zajmuje miejsce 15 i walczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek.

15:27

Rezerwowi Mainz: Suat Serdar, Leon Balogun, Jonas Lossl, Andre Ramalho, Pablo De Blasis, Aaron Seydel, Karim Onisiwo

15:24

Rezerwowi Bayernu: Tom Starke, Douglas Costa, Kingsley Coman, Joshua Kimmich, Renato Sanches, Xabi Alonso, Philipp Lahm

15:22

Znamy składy obu drużyn!

15:16

Witam Państwa bardzo serdecznie, już za 15 minut rozpoczęcie spotkania. Relację poprowadzi dla Państwa Jakub Waliczek!