Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
0 : 0
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

Koniec! Bayern nieoczekiwanie remisuje bezbramkowo z Bayerem Leverkusen! Dziękujemy za śledzenie relacji!

92'

Volland z połowy boiska chciał przelobować Neuera, ale jego strzał nie był zbyt dokładny.

91'

Arjen Robben zamykał dośrodkowanie głową, ale trafił tylko w boczną siatkę.

88'

Ostatnia roszada w spotkaniu. Leon Bailey wchodzi za Kaia Havertza.

86'

Philipp Lahm był w bardzo dobrej okazji do otwarcia wyniku, ale piłka o centymetry minęła słupek.

83'

Strzał z dystansu Bayeru, ale uderzenie niecelne. Od bramki wznowi Neuer.

79'

Bayern coraz bliżej bramki Leno i Bayer coraz bardziej cofnięty, jednak ekipa Carlo Ancelottiego nie jest w stanie wykreować sobie stuprocentowej sytuacji.

76'

Szybka kontra Bayernu przerwana przez arbitra. Ręką piłkę przyjął sobie Thiago.

73'

Dośrodkowanie Muellera na pole karne i Arjen Robben nie miał już z czego uderzyć, dlatego piłka powędrowała obok słupka bramki Leno.

72'

I ostatnia zmiana w Bayernie. Philipp Lahm już na murawie, a na ławce Javi Martinez.

71'

Bayern gra w przewadze. Przenosi się to na posiadanie piłki, ale brak oddawania strzałów.

69'

Druga zmiana w Bayernie. Kingsley Coman wchodzi za Xabiego Alonso.

66'

Julian Brandt zmieniony przez Karima Bellarabiego.

65'

Coman mija obrońcę, zgrywa do Muellera, ten oddaje strzał, ale Toprak wyblokował strzał.

62'

Aleksandar Dragović zmienia Charlesa Aranguiza.

60'

Na pół godziny wchodzi na boisko Arjen Robben. Zmieni on Douglasa Costę.

59'

Drugi faul taktyczny Tina Jedvaja i druga żółta. Bayern gra z przewagą jednego zawodnika.

59'

Zgranie Vollanda do Baumgartlingera, ten oddał strzał, ale piłka minęła bramkę Neuera.

57'

Aleix Vidal oddał mocny strzał, ale Jedvaj głową wybił piłkę z piątego metra od bramki.

54'

Indywidualna akcja Costy, centra po ziemi w pole karne, ale Thomas Mueller na wślizgu nie trafia w światło bramki.

53'

Bayern utrzymuje się przy piłce, jest blisko pola karnego Bayeru, ale Bawarczykom brakuje ostatniego podania.

50'

Tin Jedvaj taktycznie fauluje Comana. Słuszna kartka.

49'

Spokojny początek drugiej połowy w wykonaniu obu ekip.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Do przerwy Bayern bezbramkowo remisuje z Bayerem Leverkusen. Wracamy po przerwie.

44'

Arturo Vidal strzelił z dystansu i niewiele brakowało i piłka zmieściła by się pod poprzeczką. Od bramki wznowi Leno.

43'

Coman górą w kierunku nabiegającego Vidala, jednak Chilijczyk posłał piłkę wysoko w trybuny.

40'

Indywidualna akcja Bernata, dośrodkowanie w pole karne i Thiago głową przenosi piłkę ponad poprzeczką.

38'

Charles Aranguiz z kartką za faul na Thiago.

37'

Kolejna setka zmarnowana przez Bayern! Costa stanął oko w oko z bramkarzem i trafił wprost w niego!

34'

Niesamowity kocioł w polu karnym Bayeru. Najpierw Jedvaj klatką (!) wybił piłkę sprzed linii, a następnie Toprak również z linii bramkowej wślizgiem wygarnął futbolówkę! To powinien być gol dla Bayernu!

32'

Strzał z dystansu Costy, ale Brazylijczyk zablokowany.

30'

Ładnie rozegrana akcja Bayeru, zagranie z lewej flanki do środka w kierunku Brandta, a ten uderza nieczysto.

28'

Zbyt mocna piłka do Thiago. Hiszpan ratował się, odbijając futbolówkę ręką.

25'

Strzał Kampla zza pola karnego i piłka trafia w plecy Kimmicha.

24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Bayeru, Jedvaj zgrywa głową do środka, ale obrońcy Bayernu wybijają futbolówkę z własnego pola karnego.

22'

Havertz wewnętrzną częścią stopy zawijał piłkę w kierunku okienka bramki Manu Neuera, ale golkiper spokojnie wyłapuje.

20'

Kontra Bayeru, Rafinha wyjaśnia wszystko, wybijając piłkę na aut.

18'

Informacja Mateusza Borka: Lewandowski, gdyby nie pauza za kartki, grałby w dzisiejszym spotkaniu.

15'

Kwadrans gry za nami. Bayer jak na razie oddał dwa strzały, Bayern jeszcze żadnego.

14'

Strzał Kampla z dystansu i piłka w rękawicach Neuera.

12'

Strzał z woleja Jedvaja, ale uderzenie niecelne.

11'

Rajd Brandta lewą stroną, ale Rafinha blokuje skrzydłowego Aptekarzy.

9'

Okazja Bayeru. Piłka rozegrana na prawą flankę, dośrodkowanie i strzał Vollanda zablokowany.

8'

Chwila przerwy. Vidal trafiony w brzuch i piłka poza boiskiem.

6'

Bayern próbuje atakować, ale Bayer stawia skuteczny opór w środkowej strefie boiska i tam przejmuje piłki.