TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
1 : 0
Bayern MonachiumBayern Monachium
94'

Koniec! Do 18 razy sztuka! Tyle podejść potrzebowało TSG 1899 Hoffenheim, by pokonać Bayern Monachium. Dzisiaj gospodarze zaskoczyli grających nieco w rezerwowym zestawieniu mistrzów Niemiec. Ozdobą spotkania była zwycięska bramka Andreja Kramaricia. Dziękujemy za uwagę!

93'

Uderzenie "Lewego" jeszcze po rykoszecie od obrońcy wychodzi na rzut rożny! Ależ było blisko!

90'

Jakimś cudem Baumann broni strzał Hummelsa!

88'

Jeszcze walczy Bayern. Bardzo ciasno w polu karnym, nie ma mowy o czystej pozycji strzałowej.

86'

Hoffenheim po przerwie gra bardzo ekonomicznie i mocno defensywnie. Bayern nie może poradzić sobie z tak dobrze i twardo grającym przeciwnikiem.

84'

Futbolówką posłana przez Comana dotarła do Hummelsa, ale ten strzelił prosto w... Robbena.

80'

Udał się ładny zwód Robbenowi, Holender wpadł w pole karne, ale momentalnie był przy nim asekurujący kolegę obrońca.

76'

Komiczna akcja Bernata. Poślizgnął się dwa razy w ciągu 5 sekund, dotknął jeszcze piłki ręką i wyjechał poza linię końcową.

75'

Ostatnia zmiana u gości. Za zmęczonego mocno Rudego melduje się Marco Terazzino.

75'

Juan Bernat za Alabę.

73'

Groźnie Ribery po zgraniu "Lewego". Bramkarz jeszcze musnął piłkę uderzoną z czuba i korner.

72'

Renato Sanches kończy słabiutki występ. W jego miejsce Franck Ribery.

70'

Po profesorsku Niklas Sule zatrzymał Lewandowskiego.

68'

Idealnie obsłużony Kramarić, który miał stuprocentową sytuację. Przeniósł piłkę nad poprzeczką!

67'

Uderzenie Lewandowskiego z 10 metrów zablokowane przez ciasno stojących obrońców.

65'

Przypadkowe nastąpienie na stopę rywala i Lewandowski ogląda żółtą kartkę.

63'

Opuszcza plac także Kerem Demirbay. Posłany do boju Pirim Schwegler.

63'

Adam Szalai wcodzi za Sandro Wagnera.

62'

Przestraszył się Kingsley Coman wychodzącego bramkarza i nie dał rady go minąć. To była świetna okazja.

61'

Bardzo niecelny strzał Arturo Vidala po tym, jak z rożnego wrzucał Robben.

59'

Z prawej strony wpadł w szesnastkę Robben, ale został czyściutko zatrzymany.

57'

To była dobra pozycja dla Davida Alaby. Reprezentant Austrii uderzył celnie, ale zdecydowanie zbyt lekko.

56'

Faulowany tuż przed polem karnym Arjen Robben.

55'

Ależ sytuacja! "Lewy" zamarkował strzał, przełożył i uderzył idealnie, ale kapitalna parada bramkarza Hoffenheim!

52'

Z rzutu wolnego ostro Xabi Alonso, ale bezbłędnie piąstkuje Oliver Baumann.

51'

Bayern zamknął gospodarzy tuż przed polem karnym. Jest ciasno, nie ma jak oddać strzału.

49'

W odpowiedzi po drugiej stronie boiska również nieprecyzyjnie Rafinha. Szukał podaniem Lewandowskiego.

47'

Głębokie, zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej strony i wyłapuje to Ulreich.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Będzie się działo ;)

45'

Koniec pierwszej części spotkania! TSG Hoffenheim zasłużenie prowadzi z Bayernem 1:0!

45'

Było blisko wyrównania! Napędził akcję Bayernu Kinglsey Coman, a z trzech metrów uderzał Robert Lewandowski, który wyprzedził atakujących go obrońców. Polak niestety trafił w poprzeczkę!

43'

Znowu Hoffenheim w natarciu. Steven Zuber huknął z dystansu, ale trafił w Matsa Hummelsa.

42'

Xabi Alonso dośrodkował z rzutu wolnego w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale futbolówkę przejął Kevin Vogt.

40'

Akcja - błyskawica Hoffenheim! Andrej Kramarić kapitalnie wystawił futbolówkę do Kerema Demirbaya. Strzał zawodnika gospodarzy instynktownie na róg odbił Ulreich!

38'

Kingsley Coman uderzył po ziemi z dystansu, jednak prosto w Olivera Baumanna. Liniowy uniósł chorągiewkę. Wcześniej jeden z graczy Bayernu był na pozycji spalonej.

37'

Bardzo dużo niedokładności ze strony Bayernu. Teraz niecelnie w kierunku Roberta Lewandowskiego podawał Mats Hummels.

36'

34'

Renato Sanches trochę niedokładnie wrzucił piłkę do Arjena Robbena. Skrzydłowy Bayernu przegrał walkę o górną piłkę ze Stevenem Zuberem.

32'

Liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Sandro Wagnera. Pomyłka arbitra, bo o ofsajdzie nie mogło być mowy. A gospodarze mogli wyjść z kontratakiem 3 na 3.

30'

Niezadowolony z takiego obrotu sprawy Robert Lewandowski. Obrońcy TSG Kevin Vogt i Niklas Sule nie pozwalają dzisiaj na zbyt wiele snajperowi Bayernu.

28'

Kolejna szansa Hoffenheim. Gospodarze szybko rozgrywali piłkę, a zawodnicy Bayernu nie byli w stanie zareagować. Ostatecznie Kramarić i Amiri nieco się jednak pogubili.

26'

Rafinha zagrał piłkę na dobieg do Arjena Robbena, ale znakomicie interweniował Steven Zuber, który wywalczył jeszcze wrzut z autu.

25'

Arjen Robben krótko rozegrał rzut rożny z Renato Sanchesem. Dośrodkowanie Holendra do... nikogo. Bayern jak na razie bezradny!

23'

Sebastian Rudy strzelał na bramkę Svena Ulreicha, ale uderzył słabo i w sam środek bramki.

21'

Potężna bomba Kramaricia zza pola karnego! Sven Ulreich nie zdołał zatrzymać silnie uderzonej futbolówki. Hoffenheim prowadzi z Bayernem 1:0!

21'

GOOOOOOOL! ANDREJ KRAMARIĆ!

18'

Sebastian Rudy uruchomił na lewej flance Andreja Kramaricia. Napastnik Hoffenheim powstrzymany w ostatniej chwili.

16'

Arturo Vidal przymierzył mocno, ale trafił w środek bramki. Futbolówka w rękawicach Oliviera Baumanna.

14'

14'

Ekwilibrystyczna próba strzału Arturo Vidala po podaniu Davida Alaby. Futbolówka poza światłem bramki.

13'

Zszedł do środka Arjen Robben, ale tym razem nie strzelał, a oddał piłkę do Kingsleya Comana. Po chwili zza pola karnego uderzał Renato Sanches. Strzał Portugalczyka został jednak zablokowany.

11'

Robert Lewandowski składał się do strzału z siódmego metra, ale zablokował go Niklas Sule.

9'

Bardzo źle wszedł w ten mecz Bayern. Sven Ulreich wygrał pojedynek jeden na jeden z Nadiemem Amirim!

8'

Renato Sanches wystawił piłkę... Andrei Kramaricowi. Ten strzelił po ziemi, ale minimalnie obok słupka! Sven Ulreich tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

6'

Dobrą okazję do strzału miał Andrej Kramarić, ale zbyt długo holował piłkę. Ostatecznie gracze Hoffenheim wywalczyli rzut rożny.

4'

Indywidualna akcja Arjena Robbena na prawej stronie. Holender zatrzymany. Chwilę później Robert Lewandowski chciał wywalczyć rzut rożny dla Bayernu, ale to Polak ostatni dotknął futbolówki.

2'

Ależ okazja Andreja Kramaricia, który otrzymał kapitalne podanie od Demirbaya! Ofiarna interwencja Rafinhi chyba uratowała Bayern przed stratą gola!

1'

1'

Pierwszy gwizdek Saschy Stegemanna! Gramy!

19:47

TSG 1899 Hoffenheim po 26 kolejkach plasuje się na trzecim miejscu w Bundeslidze. Jak dotychczas drużyna ta przegrała zaledwie dwa spotkania. Ma też na swoim koncie 12 zwycięstw i 12 remisów. Z kolei monachijczycy zdecydowanie przewodzą w tabeli Bundesligi z 65 punktami na koncie.

19:35

19:30

Ławka rezerwowych Bayernu: Ribery, Boateng, Bernat, Lahm, Starke, Kimmich, F. Götze.

19:28

Ławka rezerwowych Hoffenheim: Bicakcić, Polanski, Schwegler, Uth, Terrazzino, Szalai, Stolz.

19:24

Czy pojedynek z Hoffenheim będzie kolejnym koncertem Roberta Lewandowskiego?

19:22

Nasze oczy będą zwrócone w kierunku Roberta Lewandowskiego. Snajper Bayernu Monachium i reprezentacji Polski strzelił w poprzedniej kolejce trzy bramki i tym samym dogonił w klasyfikacji najlepszych strzelców piłkarza Borussii Dortmund, Pierre-Emericka Aubameyanga. Dość powiedzieć, że w ostatnich 14 meczach Bundesligi "Lewy" wbił aż 17 goli!

19:20

O godzinie 20:00 na Wirsol Rhein-Neckar Arena rozpocznie się szlagierowy mecz 27. kolejki Bundesligi. Miejscowe TSG Hoffenheim zmierzy się z niepodzielnie panującym w lidze Bayernem Monachium.