Bayern MonachiumBayern Monachium
6 : 0
AugsburgFC Augsburg
92'

Koniec! Bayern zdemolował Augsburg 6:0. Hat-tricka zanotował Robert Lewandowski, który dołożył jeszcze dwie asysty.

87'

Aż pali się do gry Robben, który stara się pokazywać w każdej akcji ofensywnej monachijczyków.

84'

Jeszcze podczas strzału Mueller został ostro wycięty i Janker zarobił żółtą kartkę.

83'

GOOOOOOOL!!! MUELLER STRZELCEM!!! 6:0!!!

81'

Jonathan Schmid pojawia się za Paula Verhaegha. To ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

80'

Sporo szczęścia Polaka. Marwin Hitz obronił strzał Muellera, ale odbił piłkę prosto w Lewandowskiego.

80'

80'

79'

GOOOOOL!!!! LEWANDOWSKI PO RAZ TRZECI, BAYERN PROWADZI 5:0!!!

78'

Na minimalnym spalonym złapany Lewandowski.

77'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z główki uderzył Danso i było groźnie. Tuż obok słupka!

75'

Prostopadłe zagranie Robbena do Lewandowskiego, ale wyraźnie zbyt mocne.

73'

Długu nie oglądaliśmy takie wypadku w wykonaniu Augsburga. Goście przenieśli się na połowę mistrzów Niemiec, ale po chwili stracili posiadanie piłki.

72'

Ostatnia zmiana w Bayernie. Rafinha za Hummelsa.

68'

Uderzenie Muellera lewą nogą przechodzi tuż obok okienka bramki!

66'

Renato Sanches pojawia się za świetnie grającego Alcantarę.

65'

Potężna bomba Thiago Alcantary prosto w spojenie! Ależ było blisko!

64'

Arjen Robben wchodzi za Comana.

63'

Piękna asysta piętką Lewandowskiego, który wystawił koledze piłkę na pustą bramkę.

62'

GOOOOOL!!! THIAGO NA 4:0, ASYSTA LEWANDOWSKIEGO!

60'

59'

Christoph Janker ewidentnie zagrał piłkę ręką w polu karnym. Kibice domagali się jedenastki i słusznie. Sędzia niewzruszony.

56'

Lewandowski dostał prostopadłe podanie, poprzepychał się z obrońcą i spokojnie uderzył do bramki. Golkiper znowu nie zareagował.

55'

GOOOOOOL!! LEWY PO RAZ DRUGI!!

54'

Augsburg stara się atakować większą liczbą zawodników. Niby nie ma tutaj czego bronić, ale takie myślenie może powodować okazje do licznych kontr dla Bayernu.

51'

Lewandowski minął kilku obrońców na skraju pola karnego, ale było tak ciasno, że musiał odgrywać jeszcze do kolegi.

48'

Przyjezdni wywalczyli pierwszy rzut rożny w meczu. Zagrożenia jednak nie przyniósł.

46'

...oraz Georg Teigl za Jana Moraveka.

46'

Podwójna zmiana w Augsburgu. Halil Altintop za Bobadillę...

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

16:23

45'

Koniec pierwszej połowy. Pewne prowadzenie Bayernu 2:0.

44'

A tak strzelił gola Robert Lewandowski:

42'

Thiago uderzył z 20 metrów, mocno, ale bez problemu wyłapał to bramkarz.

40'

Piękna akcja Bayernu, ale Lewandowski zablokowany wślizgiem przy próbie strzału!

37'

36'

Do trzech razy sztuka. Tym razem dosłownie Lewandowski nastrzelił Muellera, który stał 5 metrów przed bramką. Wcześniej bramkarz minął się z piłką.

35'

GOOOOOL!!! 2:0 DLA BAYERNU!!! MUELLER!!

34'

Ależ pech Muellera! Drugi słupek w tym meczu.

32'

Za dużo tym razem kombinował "Lewy" z przyjęciem. Wyjaśnili to obrońcy.

30'

Słupek! Thomas Mueller nie ma wyraźnie szczęścia w tym sezonie.

28'

Piłka znowu trafiła pod nogi Lewandowskiego na 12. metrze, ale tym razem snajper Bayernu został zablokowany.

26'

Mocny strzał Thiago, tuż obok słupka.

24'

Bernat wpadł w pole karne z prawej strony, ale zbyt optymistycznie wypuścił sobie futbolówkę. Tylko jęk zawodu na trybunach.

22'

Bayern spokojnie rozgrywa. Monachijczycy mają pełną kontrolę i będą szukać kolejnych goli.

20'

18'

Polak opanował świetne dogranie od Thiago Alcantary, ładnie się zastawił i uderzył mocno z woleja, z lewej nogi. Bramkarz Augsburga nawet nie drgnął.

17'

GOOOOOL!!!! LEEEEEWYYYYY!!! 1:0!

16'

14'

Wyskoczył wysoko w powietrze Robert Lewandowski. Wpadł przy okazji na Kevina Danso i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

13'

Kohr ogląda żółtą kartkę. Nie poradził sobie z Philippem Lahmem.

10'

Raúl Bobadilla przytomnie wyprowadził kontrę, którą bardzo anemicznym strzałem sfinalizował Dominik Kohr.

7'

Świetna interwencja Matsa Hummelsa, który wyprzedził napastnika Augsburga i nie dał mu dojść do podania.

5'

Piłkarze gości zamknięci tuż przed własnym polem karnym. Na razie sobie jakoś radzą.

3'

Minimalnie za wysoko dośrodkował Kingsley Coman. Piłka minęła wszystkich w polu karnym.

1'

Rozpoczynamy mecz!

15:12

Rezerwowi Augsburg: Luthe, Leitner, Altintop, Schmid, Finnbogason, Teigl, Usami.

15:10

Rezerwowi Bayern: Starke, Robben, Rafinha, F. Goetze, Vidal, Alaba, Sanches.

15:05

14:57

W pierwszym składzie Bawarczyków tradycyjnie znalazł się Robert Lewandowski. Polak będzie miał szansę na powiększenie swojego dorobku. Aktualnie ma na koncie 21 trafień (3. miejsce w klasyfikacji strzelców).

14:53

14:51

Witamy z Allianz Arena! W meczu 26. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium podejmie FC Augsburg. Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania!