Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
0 : 0
wikimediaHamburger SV
96'

Dzisiejszy mecz można określić tylko jednym słowem "nudy". Za uwagę dziękuje Tomasz Laskowski. Do usłyszenia.

93'

Koniec!!! Mecz zakończony remisem 0:0!!

93'

Po złym dośrodkowaniu szybkiej kontry spróbowali gospodarze, jednak bramkarz obronił.

92'

Ostatnia szansa! Filip Kostić dośrodkuje z rożnego.

91'

Ostatnia zmiana w meczu. Schodzi Bobby Wood, a w jego miejsce Pierre-Michel Lasogga.

90'

Doliczone dwie minuty.

90'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Ante Rebića wchodzi Danny Blum.

87'

Obraz dzisiejszego maczu pokazuje statystyka celnych strzałów. 1:0.

85'

Kolejna zmiana. Za Branimira Hrgote wchodzi Alexander Meier.

84'

Michael Gregoritsch uderzyl z wolnego, jednak ponad poprzeczka.

83'

Omar Mascarell ukarany kartonikiem.

81'

Pierwsza zmiana w ekipie Eintrachtu. Za Marco Russa wchodzi Taleb Tawatha.

79'

Złe wykonanie rożnego i obrona wybiła piłkę.

78'

Branimir Hrgota popędził lewym skrzydłem i spróbował płaskiego podania w pole karne.Świetnie jednak zachował się Gideon Jung, który wybił piłkę na róg.

75'

Marco Russ otrzymał ładne dalekie podanie i uderzył z dystansu, Jego słaby strzał poszybował daleko od lewego słupka bramiki.

73'

Co za okazja dla gospodarzy!!! Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Michaela Hectora, który strzela w lewy dolny róg. Niesamowicie broni jednak bramkarz!

72'

Druga zmiana w drużynie gości. Za Aarona Hunta wchodzi Nicolai Muller.

72'

Branimir Hrgota faulowany i z wolnego zacznie Eintracht.

71'

Bobby Wood złapany teraz na spalonym.

70'

Chwilowa przerwa w grze, bo piłkarze mają sobie coś do powiedzenia.

68'

Gideon Jung fauluje w środkowej strefie boiska i otrzymuje żółty kartkę.

66'

Nic nie wyniknęło z rzutu rożnego.

65'

Bobby Wood dograł z prawego skrzydła, ale obrońca uprzedził przeciwnika i będzie rożny.

63'

Aaron Hunt wykonał róg. Świetne zachowanie obrony, która wybiła piłkę.

61'

Złe wykonanie wolnego i obrońcy przejeli piłkę.

60'

Będzie zmiana w Hamburgerze. Za Lewisa Holtbyiego wejdzie Michael Gregoritsch.

58'

Będzie rzut wolny dla Eintrachtu z bliskiej odległości. Będzie dobra okazja.

56'

David Abraham ucierpiał w poprzedniej sytuacji i potrzebuje pomocy medycznej.

55'

Marco Fabian dośrodkował, a David Abraham strzelił głową. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

53'

Mijat Gacinović dośrodkował w pole karne, obrona jednak na wybija na róg.

52'

Timothy Chandler świetnie dośrodkował z prawego skrzydła do wbiegającego w pole karne Ante Rebića. Ten fatalnie uderzył głową z bliskiej odległości i piłka poleciała nad poprzeczką. To powinien być gol!!!

50'

Matthias Ostrzolek strzelił z dystansu, ale został zablokowany.

48'

Lewis Holtby kolejny raz w tym meczu fauluje.

47'

Po błędzie jednego z obrońców gości szybkiej akcji spróbowali gospodarze, ale dobrze zachował się Kyriakos Papadopoulos, który zablokował wychodzącego sam na sam napastnika.

46'

Zaczynamy!!!

46'

Zawodnicy obydwu zespołów wybiegają już z tunelu i za chwilkę zaczynamy drugą odsłonę spotkania.

45'

Pierwsza połowa była bardzo bezbarwna. Obydwa zespoły grały niedokładnie i stworzyły niewiele sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzięję, że druga połowa będzie ciekawsza.

45'

Pezerwa!!! Słyszymy się za około kwadrans!

44'

Bobby Wood zagrał prostopadle do swojego kolegi, jednak przesadził z mocą i od bramki gospodarze.

43'

Po przejęciu piłki prostopadłe podanie otrzymał Branimir Hrgota, który spróbował zagrania piętką. Niestety nie wyszło i od bramki goście.

41'

Kolejny faul w ataku gospodarzy. Tym razem Marco Fabian.

39'

Ante Rebić fauluje i otrzymuje upomnienie od arbitra.

38'

Kolejna próba dośrodkowania przez Eintracht. Tym razem dogranie ze środka pola zbyt mocne i od bramki Hamburger.

35'

Ante Rebić zakręcił obrońcą na prawym skrzydle i dośrodkował. Piłkę wybili jednak obrońcy.

33'

Po dośrodkowaniu jeden z zawodników gospodarzy doszedł do piłki i oddał strzał głową. Był jednak blokowany i uderzenie poleciało daleko od bramki.

32'

Rzut wolny wykona teraz Eintracht. Dobra okazja do zdobycia bramki.

31'

Filip Kostić dośrodkował z rożnego. Po raz kolejny dobrze zachowała się obrona.

30'

Branimir Hrgota otrzymał świetne podanie z lewego skrzydła i uderzył, jednak piłka wysoko nad poprzeczką.

29'

Omar Mascarell świetnie zagrał prostopadłą piłkę pomiędzy obrońców,ale po raz kolejny świetnie zachował się bramkarz, który wykopał piłkę.

27'

Branimir Hrgota złapany na spalonym. To mogła być akcja bramkowa!

25'

Po akcji gości w pole karne dośrodkował jeden z zawodników, jednak obrona wybiła piłkę.

23'

Mijat Gacinović fauluje w ataku i z wolnego rozpocznie Hamburger.

21'

Do tej pory zespoły grają szybko i niedokładnie.

19'

Dobre zachowanie Rene Adlera, który wybiegł z własnego pola karnego i przeciął długie podanie kierowane do jednego z piłkarzy Eintrachtu.

17'

Aaron Hunt wykonał rzut rożny, ale obrona dobrze zareagowała i wybiła piłkę.

16'

Marco Fabian fauluje obrońcę i z wolnego goście.

14'

Na spalonym teraz Filip Kostić.

11'

Lewis Holtby zbiegł z prawego skrzydła do środka i uderzył po ziemi. Piłka minimalnie obok prawego słupka.

8'

Na spalonym jeden z zawodników gospodarzy.

7'

Niedokładne długie podanie do jednego z zawodników gospodarzy i od bramki goście.

4'

Tym razem rożny z drugiej strony boiska. Po dośrodkowaniu obrońcy wybili piłkę.

3'

Aaron Hunt wykonał kolejny rzut rożny, ale obrońcy wybili piłkę.

3'

Po dośrodkowaniu z rożnego nikt nie doszedł do piłki.

2'

Pierwsza akcja gości lewym skrzydłem przerwana przez obrońców. Będzie róg.

18:30

Gramy!!!

18:29

Sędzia wyprowadził już zawodników na boisko i za chwilę rozpoczynamy mecz!

18:27

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Benjamin Cortus.

18:24

W ostatniej kolejce Eintracht uległ na wyjeździe Bayernowi 3:0, a Hamburger pokonał u siebie Monchengladbach 2:1.

18:20

Znamy już składy w jakich zagrają dzisiaj zespoły.

18:17

Gospodarze zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów, natomiast goście zajmują 16 pozycję z 26 oczkami na koncie.

18:05

Witam i zapraszam na relację na żywo z meczu 25 kolejki Bundesligi. Eintracht Frankfurt zagra dzisiaj z Hamburgerem SV.