Omer Toprak nie trafia z karnego!!!

95'

Rzut karny dla Bayeru!!!! Co za okazja!!

94'

Piękna akcja gości która mogła zakończyć się bramką, ale sędzia liniowy pokazuje spalonego.

93'

Zawodnik gości złapany na spalonym.

92'

Ostatnia zmiana w meczu. Na boisku melduje się Florian Kainz, który zastąpi Zlatko Junuzovica.

90'

Zawodnicy zagrają dłużej o 5 minut.

90'

Wendell fauluje i otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić plac gry.

88'

Przez dłuższy czas obydwa zespoły walczą w środkowej strefie boiska.

86'

Na stadionie kibicuje dzisiaj 30210 fanów.

85'

Jeden z piłkarzy gości na spalonym.

84'

Kevin Volland dośrodkował z rożnego, ale obrona dobrze reaguje i wybija piłkę.

83'

Ostatnia zmiana w Bayerze. Za Javiera Hernandeza wchodzi Stefan Kiessling.

82'

Jeden z piłkarzy Werderu uderzył, a piłka odbiła się od tułowia Pizarro i zmyliła bramkarza. Mamy remis.

81'

Pizarro ukarany żółtą kartką.

79'

GOOOL!!! Wejście smoka Pizarro!!! 1:1!

77'

Zmiana w Werderze. Za Theodora Gebre Selassie wchodzi Claudio Pizarro.

76'

Szybka odpowiedź gości. Thomas Delaney strzela z dystansu, jednak świetna obrona Leno.

76'

Kevin Kampl strzela z dystansu, ale prosto w bramkarza.

74'

Druga zmiana w Bayerze. Za Juliana Brandta wchodzi Admir Mehmedi.

73'

Jeden z graczy Werderu na spalonym.

72'

Kontra w wykonaniu gości zakończona dośrodkowaniem z lewego skrzydła, jednak obrona świetnie ustawiona i wybiła piłkę.

70'

Javier Hernandez faulowany przez Lamine Sane i wolny dla gospodarzy.

68'

Bernd Leno powrócił na boisko.

67'

Theodor Gebre Selassie ukarany żółtą kartką za faul na Leno.

67'

Zmiana w Werderze. Floriana Grillitscha zastępuje Thomas Delaney.

66'

Bernd Leno został trafiony w głowę i potrzebuje pomocy.

64'

Zmiana w Bayerze Leverkusen. Za Karima Bellarabiego wchodzi Kai Havertz.

62'

Florian Grillitsch uderzył z 16 metra, piłka jednak obok lewego słupka.

60'

Julian Baumgartlinger fauluje i zostaje upomniany przez arbitra.

59'

Piękna akcja Werderu. Jeden z zawodników dośrodkował z prawego skrzydła do Zlatko Junuzovića, a ten niedokładnie uderza i obrońca wybija piłkę. To powinien być gol!

56'

Niedokładne długie podanie do Javiera Hernandeza i z autu goście.

54'

Zlatko Junuzović wykonał rzut rożny, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

52'

Theodor Gebre Selassie spróbował dośrodkować w pole karne, ale bardzo niedokładnie i od bramki gospodarze.

51'

Fin Bartels fauluje jednego z piłkarzy Bayeru.

50'

Po dośrodkowaniu Wendella piłkę wybijają obrońcy.

49'

Szybka kontra w wykonaniu gospodarzy. Karim Bellarabi uderzył po ziemi w lewy róg bramki, ale świetnie interweniuje bramkarz. Będzie róg.

47'

Oba zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian.

46'

Zaczynamy!!!

46'

Zawodnicy wychodzą z tunelu i za chwilę rozpoczęcie drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej połowy! 1:0! Wracamy za około kwadrans.

45'

Do pierwszej połowy doliczona minuta.

44'

Zlatko Junuzović fauluje i z wolnego rozpocznie Bayer Leverkusen.

43'

Julian Baumgartlinger dostał zbyt mocne podanie i od bramki Werder.

42'

Dobra akcja Werderu zakończona dośrodkowaniem z lewego skrzydła, ale obrona dobrze wybiła piłkę.

40'

Karim Bellarabi popędził prawym skrzydłem i oddał strzał na bramkę gości. Niestety nad poprzeczką.

39'

Theodor Gebre Selassie podał w pole karne, jednak Leno wybiegł do piłki i ją złapał.

37'

Na boisku leży jeden z zawodników gości i mamy chwilową przerwę w grze.

35'

Bayer Leverkusen próbował wyjść z szybką kontrą, ale świetne zachowanie obrony gości którzy odebrali piłkę.

33'

Po dośrodkowaniu z rożnego Omer Toprak uderzył głową prosto w bramkarza.

31'

Wendell dostał podanie i strzelił z dystansu. Z trudem broni bramkarz. Będzie róg.

29'

Javier Hernandez fauluje i zacznie Werder.

27'

Leverkusen przez dłuższy czas rozgrywa piłkę na połowie gości.

25'

Kevin Kampl fauluje przeciwnika i otrzymuje upomnienie.

24'

Zlatko Junuzović zbyt mocno w pole karne.

23'

Rzut rożny wykonają goście.

22'

Jeden z graczy Bayeru na spalonym.

21'

Wendell łamie przepisy i ogląda żółty kartonik.

20'

Zlatko Junuzović dośrodkował z wolnego, ale obrońcy wybili piłkę.

19'

Wolny dla Werderu.

17'

Dobra akcja gości. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła jeden z zawodników oddał strzał, jednak obok prawego słupka.

15'

Dobra akcja Werderu, ale obrońcy wybijają piłkę.

13'

Sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.

12'

Rzut wolny dla gości.

9'

Julian Brandt dostał dobre podanie i uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła do Kevina Vollanda który strzałem głową pokonał bramkarza.

7'

GOOOOL!!! Kevin Volland!! 1:0!

3'

Pomocy medycznej potrzebuje Omer Toprak.

3'

Zlatko Junuzović dobrze dograł w pole karne, a Theodor Gebre Selassie uwolnił się spod opieki i uderzył głową, ale świtnie interweniował Leno.

2'

Pierwsza akcja gości prawą stroną boiska i rzut rożny.

20:30

Gramy!!! Rozpoczyna Werder.

20:29

20:28

Zawodnicy już na boisku i za chwilę zaczynamy!

20:27

Dzisiejszy mecz sędziować będzie Tobias Stieler.

20:21

Przed tygodniem Bayer wyraźnie przegrał z Borussią 2:6, natomiast Werder pokonał Darmstadt 2:0.