Naby Keita dostaje dokłedne podanie i strzela. Piłka jednak przelatuje obok lewego słupka.

90'

Mecz potrwa dłużej o 2 minuty.

89'

Po dośrodkowaniu Forsberga piłka odbija się i wychodzi poza boisko. Od bramki gospodarze.

87'

Świetna kontra w wykonaniu gospodarzy. Jeden z zawodników dośrodkował z prawego skrzydła, a Konstantinos Stafylidis uderzył lewą nogą i trafił w słupek. To powinno być 3:2!

84'

Żółty kartonik ogląda Stefan Ilsanker. Oznacza to, że nie zagra w następnym spotkaniu.

83'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Diego Demme wchodzi Oliver Burke.

81'

Kolejny raz na spalonym Raúl Bobadilla.

80'

Na spalonym teraz Raúl Bobadilla. To mogła być dobra okazja na gola.

78'

Niedokładne podanie jednego z piłkarzy Lipska. Od bramki gospodarze.

77'

Na stadionie kibicuje dzisiaj 28314 widzów.

75'

Ostatnia zmiana w Augsburgu. Na boisku melduje się Halil Altintop, który zmienia Jana Moraveka.

73'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Lipska.

71'

I kolejny spalony tym razem Timo Werner.

70'

Na spalonym teraz Marcel Sabitzer.

68'

Marwin Hitz łamie przepisy i ogląda żółty kartonik.

52'

Zmiana w Augsburgu za Raphael Frambergera wchodzi Georg Teigl.

63'

Po ładnej akcji Augsburga dobre podanie otrzymał Martin Hinteregger i jak rasowy napastnik umieścił piłkę w siatce przy lewym słupku.

61'

GOOOOL!!!! Martin Hinteregger!!! 2:2!!

58'

Zmiana w Augsburgu. Za Ji Dong-Wona wchodzi Moritz Leitner.

56'

Konstantinos Stafylidis za mocno dośrodkował z rożnego i żaden z jego kolegów nie był w stanie dosięgnąć piłki.

55'

Emil Forsberg po akcji skrzydłem podał na jedynasty metr, ale nie było tam żadnego kolegi i obrona wybija piłkę.

54'

Emil Forsberg pięknie dośrodkował z rożnego, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Marvin Compper i strzałem głową pokonał bramkarza.

52'

GOOOL!!!! Marvin Compper!!! 1:2!!

49'

RB Lipsk długo rozgrywał piłkę na połowie gospodarzy. Będzie rożny.

47'

Raúl Bobadilla na spalonym.

47'

Emil Forsberg dogrywa z rożnego. Obrona jednak dobrze wybija i oddala zagrożenie.

46'

Dobra akcja gości i rzut rożny.

46'

Zawodnicy już na boisku i zaczynamy drugą część spotkania.

47'

Koniec pierwszej połowy. Wracamy za około 15 minut.

46'

Dominik Kohr ukarany żółtą kartką.

45'

Do pierwszej połowy doliczona minuta.

44'

Po akcji prawą stroną piłka wychodzi poza boisko i od bramki FC Augsburg.

41'

Ji Dong-Won fauluje i ogląda żółty kartonik.

39'

Konstantinos Stafylidis posyła długą piłkę w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie doszedł do podania.

37'

Wygląda na to, że Naby Keita wróci na boisko.

35'

Naby Keita doznał jakiegoś urazu i zaraz się okaże czy jest on poważny.

33'

Tym razem żółtym kartonikiem ukarany Jan Moravek.

33'

Kevin Danso uderzył głową po dośrodkowaniu z wolnego, ale piłka poleciała w trybuny.

31'

Naby Keita ukarany żółtą kartką.

29'

Emil Forsberg niedokładnie wykonał rzut rożny i piłka wybita.

27'

Naby Keita doskonale podał prostopadle do Timo Wernera, a ten wykonał płaski strzał. Piłka odbiła się od lewego słupka i wpadła do bramki. 1:1.

25'

GOOOOL!!!! Timo Werner!!! Mamy remis!!

23'

Timo Werner spróbował solowej akcji, ale został zatrzymany przez obronę.

21'

Konstantinos Stafylidis otrzymał dobre podanie i oddał strzał z dystansu. Piłka otarła się jeszcze o palce bramkarza i wpadła do bramki od wewnętrznej strony prawego słupka. Gospodarze prowadzą.

19'

GOOOOL!!!! Konstantinos Stafylidis!!! 1:0!!

17'

Timo Werner na spalonym.

16'

Emil Forsberg po raz kolejny dośrodkował z rzutu rożnego, a obrona gospodarzy ponownie wybiła piłkę.

14'

Będzie kolejny rożny dla gości.

12'

Emil Forsberg wykonał rożnego, ale obrońcy wybili piłkę.

10'

Emil Forsberg sam popędził w kierunku bramki, ale został satrzymany.

8'

Złe wykonanie rzutu wolnego.

6'

Konstantinos Stafylidis fauluje i wolny dla Lipska.

3'

Ji Dong-Won strzelił, ale daleko obok lewego słupka.

20:30

Gramy!!! Rozpoczął FC Augsburg.

20:29

Zawodnicy już na boisku i za chwilę zaczynamy.

20:24

Obecnie FC Augsburg zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów, a RB Lipsk jest wiceliderem z 48 oczkami na koncie.

20:07

Witam państwa i zapraszam na relację LIVE z meczu otwierającego 23 kolejkę Bundesligi. FC Augsburg podejmuje dziś RB Lipsk.