Koniec. Nic się już więcej nie wydarzy.

94'

Żółta kartka dla Lamine Sane.

93'

Błaszczykowski wykonuje rożny. Obrońcy niedokładnie wybili piłkę, ale Gomez zmarnował świetną okazję.

92'

Dobre wyjście z kontrą gości, ale Pizarro strzela ponad bramką.

90'

Piłkarze zagrają o cztery minuty dłużej.

88'

Dobrą okazję do strzelenia gola na 1:3 marnuje Werder. To mógł być koniec meczu.

87'

Na stadionie kibicuje dzisiaj ok. 30000 fanów.

86'

Żółty kartonik ogląda Maximilian Arnold.

84'

Yunus Malli dośrodkowuje z rożnego, ale obrona Werderu po raz kolejny oddala zagrożenie.

82'

W Werderze także ostatnia zmiana na boisko wchodzi Claudio Pizarro, który zmienia Serge Gnabryego.

81'

Ostatnia zmiana w Wolfsburgu. Za Christian Trascha wchodzi Yannick Gerhardt.

79'

Posiadanie piłki wynosi 65%:35%, a całkowita liczba strzałów to 25:5.

76'

Ricardo Rodriguez wykonał rzut rożny, piłka zostaje wibita.

75'

Zmiana również w Werderze Florian Grillitsch zmienia Maximiliana Eggesteina.

75'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Borja Mayorala wejdzie Paul Ntep.

69'

Felix Wiedwald otrzymuje żółtą kartkę.

68'

Od dłuższego czasu gospodarze naciskają na gości, jednak narazie nic z tego nie wynika.

65'

Po wykonaniu rożnego przez gospodarzy sędzia odgwizduje faul na którymś z obrońców.

63'

Teraz mamy zmianę w Wolfsburgu na boisku melduje się Mario Gomez, który zmienia Daniela Didaviego

62'

Dobre dośrodkowanie Malliego z rzutu rożnego, ale obrońcy wybili piłkę.

60'

Pierwsza zmiana w Werderze. Za Fina Bartelsa wchodzi Florian Kainz.

57'

Luiz Gustavo strzela niedokładnie i od bramki Werder.

54'

Zlatko Junuzović dośrodkował z wolnego, jednak zdecydowanie za mocno i piłka w rękach Diego Benaglio.

52'

Borja Mayoral wykonał rożnego, ale goście wybijają piłkę.

51'

Yunus Malli wykonał rzut rożny, jednak jeden z obrońców oddala zagrożenie.

49'

Oba zespoły wybiegły na drugą połowę bez zmian w składach.

47'

Luiz Gustavo strzela z dystansu pod poprzeczkę, ale Felix Wiedwald pięknie broni.

46'

Wznawiamy mecz po przerwie.

47'

Gwizdek sędziego. Koniec pierwszej połowy.

47'

Fin Bartels fauluje i ogląda żółty kartonik.

45'

Do pierwszej połowy doliczona została minuta.

41'

Błaszczykowski źle uderza zza pola karnego i piłka obok bramki.

43'

Ricardo Rodriguez posyła piłkę z rzutu rożnego, jednak atak zostaje przerwany.

41'

Borja Mayoral otrzymuje świetne podanie i strzela z małej odległości, ale trafia w słupek. To mogło być wyrównanie.

39'

Świetna akcja Wolfsburga, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

35'

Dobre uderzenie Daniel Didaviego z wolnego, ale niestety tylko słupek.

34'

Złe dośrodkowanie i Felix Wiedwald spokojnie łapie piłkę.

33'

Rzut wolny dla Wolfsburga z lewej strony pola karnego gości.

31'

Serge Gnabry strzelił z okolicy 16 metra, ale wysoko nad poprzeczką.

28'

Wolfsburg przez dłuższy czas rozgrywa piłkę na połowie gości, ale nic z tego nie wynika.

26'

Błaszczykowski oddał dobry strzał, ale bramkarz świetni odbija piłkę i ratuje Werder.

22'

Jakub Blaszczykowski otrzymał dokładne podanie w środku pola karnego i oddał obiecujący strzał w sam środek bramki. Felix Wiedwald przewidział jego zamiary i powstrzymał atak świetną obroną.

22'

Yunus Malli dośrodkował z rożnego, piłkę musnął jeszcze Didavi i gola pięknym strzałem zdobywa Mayoral.

20'

GOOOOOOL!!!! Bramkę kontaktową zdobywa Mayoral.

18'

GOOOOL 0:2!!!!! Po raz kolejny Gnabry.

15'

Yunus Malli wykonał rzut rożny, ale jeden z obrońców wybił piłkę.

12'

Serge Gnabry otrzymuje piłkę w polu karnym, znajduje sobie dogodną pozycję i strzela. Piłka odbiła się jeszcze rykoszetem i Diego Benaglio nie miał szans.

10'

GOOOOOOL!!! Gnabry.

20:35

Zaczynamy!

20:18

Witam Państwa i zapraszam na relację na żywo z piątkowego meczu 22 kolejki Bundesligi. VfL Wolfsburg podejmuje dziś Werder Brema.