1. połowa0 : 2
92'

Z mojej strony to wszystko, dziękuje za uwagę. Dobranoc.

92'

Końcowy gwizdek sędziego. Augsburg przegrywa 1-3 z Bayerem. Bezwzględnie zasłużona wygrana gości po dwóch golach Chicharito i jednym Bellarabiego, dla gospodarzy honorowego gola strzelił Kohr. Goście praktycznie cały mecz kontrolowali mecz, lecz Augsburg miał swoje sytuacje, aby wywalczyć punkty.

92'

Celne uderzenie Kampla i bramkarz wybija na rzut rożny.

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

90'

Bobadilla leży po starciu z obrońcą Bayeru. Wstał, ale mocno utyka.

88'

88'

Debiut Leintnera w drużynie Augsburga. Wchodzi za Kohra,który przed zmianą dostał żółtą kartkę za brutalny faul.

87'

Faul na Hravertsie i Bayer rozpocznie z rzutu wolnego umiejscowionego z narożnika pola karnego, lecz bramkarz łapie piłkę.

84'

Kontra Bayeru, ale psuje to Hravertz,zbyt wolnym podaniem z prawej strony pola karnego do środka

82'

Piłkarze Augsburga w ostatnich minutach nie mają argumentów aby zagrozić bramce Leno.

77'

Za faul na Ji dong-Wongu i rzut wolny z 35 metra dla Augsburga

74'

Prawym skrzydłem atakuje Volland, podaje do Bellarabiego, który strzela lekko oraz prosto w środek.

71'

Pierwsza zmiana u gospodarzy.

70'

Rzut wolny dla Augsburga, i mamy teraz rzut rożny dla gospodarzy, ale obrońcy uspokoili sytuację.

69'

Teraz wysuniętym napastnikiem w Bayerze jest Kevin Volland

68'

Po chwili schodzi strzelec dwóch bramek. Bardzo udany mecz meksykanina. Wchodzi defensywny pomocnik

66'

GOOL 1-3 Chicharito, Długie podanie bramkarza do Havertza, który wykłada piłkę Hernandezowi. Ten wygrał przebitkę z bramkarzem i w ten sposób strzela 2 gola w meczu.

63'

Ten gol na pewno ożywi nam widowisko. Wszystko może się jeszcze zdarzyć w tym meczu.

60'

GOL na 1-2 akcja Koo podaje do Bobadlii, który wykłada piłkę Kohrowi. On pewnym strzałem dopełnia formalnosci.

60'

zmiana w Bayerze

59'

Zmarnowana sytuacja sam na sam przez Bobadille. Dostał długie podanie za linie obrony, lecz nie wykorzystał okazji i trafił w bramkarza

57'

Długie podanie do Bobadilli, lecz wychodzący z bramki Leno uprzedza napastnika Augsburga i wybija piłkę.

54'

Akcja Augsburga, długie podanie,ale Bobadilla złapany na spalonym. Po chwili znowu przyłapany na spalonym napastnik gospodarzy.

51'

Rzut wolny dla Augsburga. Max dośrodkowuje, obrońcy wybijają, jeden z zawodników drużyny atakujacej upada w polu karnym, ale sędzia prawidłowo puścił grę.

49'

Faul Chicharito na Kohrze. Gospodarze zaczynają ze swojej połowy z rzutu wolnego.

48'

Strata Augsburga, indywidualna akcja Havertza zakończona strzałem ponad poprzeczką.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Zaczyna Chicharito.

45'

Pikarze pojawiają już się w tunelu a to oznacza, że niedługo wznawiamy mecz

45'

Koniec pierwszej połowy. Bayer prowadzi zasłużenie prowadzi po golach Bellarabiego i Chicharito 0-2 z Augsburgiem.

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

45'

Ukarany Max za faul na Havertzu

44'

Zmiana w Bayernie wynikająca prawdopodobnie z powodu urazu.

42'

Bender podał do Meksykanina przed pole karne, ten zamachem położył bramkarza i bez trudności dopełnił formalności. Wyśmienita akcja!

40'

GOOL Chicharito 0-2

40'

Akcja prawą stroną Bayeru, z pola karnego wybija na rzut rożny Janker

37'

Faul Wendella w środku boiska, rzut wolny, ale zbyt krótkie dośrodkowanie aby przyniosło jakieś korzyści

36'

nieudany wślizg Kampla i szybkie wznowienie Augsburga ze środka boisku.

34'

Koo wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale strzela prosto w niego!! Ależ emocje w ostatnich minutach, akcja za akcje.

32'

Szybka akcja Bayeru w polu karnym strzela z woleja Bellarabi, lecz bramkarz ładnie broni.

31'

Kontra gospodarzy dośrodkowanie z lewej strony, lecz Jedvaj wyjaśnia sytuację.

28'

Chaos w polu karnym gospodarzy, piłke dostaję Chicharito po błędzie obrońcy, lecz strzela obok słupka.

27'

Ewidentnie Augsburg przegrywa walkę w środku pola co skutkuje dużą przewagą Bayeru.

25'

Bayer strzela zasłużonego gola. Był on tylko kwestią czasu widząc w ostatnich fragmentach przewagę gości

24'

GOOl dla Bayeru. Chicharito na wolne pole na prawe skrzydło do Havertza i on dogrywa do Bellarabiego

22'

Strata Koo w środku boiska skutkuje szybkim atakiem zakończonym niecelnym strzałem Harvetza.

20'

W odpowiedzi Kampl z lewej strony próbował zaskoczyć bramkarza. W efekcie rzut rożny, który wykonuje Wendell

18'

Grożna akcja lewą stroną Koo zakończona grożnym, ale minimalnie niecelnym strzałem obok lewego słupka.

16'

Wrzutka z prawej strony boiska przez Henrichsa, lecz nikt do niej nie doszedł.

16'

Teraz fragment gry skupionej w środkowej strefie boiska.

13'

Jedvaj leży na boisku, czyżby uraz dłoni? Bolący palec jest już opatrywany, więc zawodnik zaraz wróci do gry.

12'

Celny strzał Chicharito zza pola karnego, ale był to lekki strzał w środek bramki

11'

Akcja Bellarabiego lewą stroną, ale jest powstrzymany przez obrońców i goście budują od nowa atak pozycyjny.

10'

Harwetz wychodzi na czystą pozycję lecz jego strzał broni bramkarz i od rogu Bayer. Dośrodkowanie kończy strzałem głową Wendell.

6'

Ładna akcja Bayeru, lecz dośrodkowanie kierowane do Kampla wyłapuje bramkarz. Po chwili niecelny strzał Teigla

4'

Niespodziewanie pierwsze minuty należą do gospodarzy. Posiadają częściej piłkę oraz próbują kreować swoje akcje.

3'

Faul na Bobadilli w środkowej części boiska. Atak pozycyjny piłkarzy Augsburga

2'

Obrońcy z łatwością wybijają piłkę.

1'

Prawym skrzydłem atakowali gospodarze i mamy pierwszy rzut rożny.

1'

Zaczynamy! Od środka zaczynają gospodarze. Konkretnie Bobadilla.

20:26

Czekamy na 50 tysięczną bramkę w historii Bundesligi. Miejmy nadzieję, że padnie ona w tym meczu.

20:24

Rezerwowi: FC Augsburg - Halil Altıntop, G. Kačar, M. Leitner, A. Luthe, Dong-Won Ji, T. Rieder, R. Framberger Bayer - R. Özcan, C. Aránguiz, J. Baumgartlinger, V. Yurchenko, S. Kießling, K. Volland, J. Pohjanpalo

20:11

Nieobecni: FC Augsburg: Finnbogason, Caiuby, Callsen - Bracker (wszyscy kontuzja) Bayer Leverkusen: Tah (kontuzja), Calhanoglu (zawieszenie), Toprak (kartki)

20:08

Obecnie Bayer zajmuję 9 miejsce z 27 punktami na koncie, a Augsburg plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 24 punktów.

20:07

Po ostatniej kolejce gracze obu drużyn byli w odmiennych nastrojach. Augsburg przegrał na wyjeżdzie z FSV Mainz 2-0, a Bayer Leverkusen wygrał z Eintrachtem Frankfurt 3:0.

20:04

Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem.

19:55

Na relacje na żywo z meczu 21 kolejki Bundesligi FC Augsburg vs Bayer Leverkusen serdecznie zapraszamy.