Hertha BerlinHertha Berlin
1 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
17:26

Mając w składzie Lewandowskiego można grać praktycznie 90 minut słabo, a on wchodzi i robi swoje. Bayern rzutem na taśmę ratuje honor!

97'

Jeszcze ukarany Pekarik.

97'

KONIEC MECZU! Piłkarze jeszcze mają sobie dużo do powiedzenia!

97'

Kapitan reprezentacji polski najlepiej odnalazł się w polu karnym!!!! Ależ emocje!!!

96'

GOOOL!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!

95'

Rzut wolny dla Bayernu! Ostatnia szansa!

94'

Bayern stara się zdominować rywali.

94'

Schodzi Haraguchi, a w jego miejsce pojawił się Lustenberger.

92'

Mittelstadt zmienia Kalou.

90'

Arbiter doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry!

89'

Fatalne dośrodkowanie Comana.

88'

Jarstein fantastycznie odbija piłkę po strzale Alaby!

87'

Hummels powalony ok. 20 metrów od bramki rywali.

87'

Esswein zmienia Ibisevicia.

85'

Costa trafia tylko w berlińskich defensorów.

83'

Za głębokie dośrodkowanie Costy.

82'

Berlińczycy skupieni na defensywie. Czy przetrwają do końca?

81'

79'

Bayern musi się spieszyć. Coraz mniej czasu na odrobienie strat.

79'

To Ibisević potrzebował pomocy medycznej.

77'

Coman zmienia Bernata.

75'

Costa na pozycji spalonej.

74'

Pal Dardai nie dokonuje jeszcze zmian.

72'

Bayern bije głową w mur dosłownie. Piłkarze nie mogą przedrzeć się pod bramkę Jarsteina.

70'

Bawarczycy ostrzej grają, czego efektem trzy żółte kartki.

68'

Kartka dla Alonso.

67'

Robben pada na skraju pola karnego! Arbiter pozostaje niewzruszony.

66'

Lewandowski również ukarany.

64'

Hummels zatrzymał nieprzepisowo Kalou.

64'

Robben w ostatniej chwili zatrzymany przez Starka, będzie kolejny korner.

63'

Czy Polak odmieni losy Bayernu w dzisiejszym meczu?

61'

Alonso zmienia natomiast Kimmicha.

61'

Lewandowski zmienia Vidala.

60'

Męczyli się gości przed polem karny Herthy. Strzał oddał Thiago, ale za lekki.

59'

Celny, ale lekki strzał Daridy.

58'

Bawarczycy jak na razie nie potrafią przebić się przez defensywę stołecznych.

57'

Świetna akcja miejscowych! Kalou pociągnął z piłka kilkadziesiąt metrów. podał przed polem karnym do nadbiegającego Haraguchiego, a ten fatalnie przestrzelił!

55'

Na pozycji spalonej Muller.

54'

Darida centrował w pole karne rywali, a tam Bawarczycy wybijają piłkę.

53'

Lewandowski ruszył do rozgrzewki.

52'

Oczywiście zestawienia Bayernu z wtorku i meczu w Berlinie różnią się. Natomiast Hertha stawia większy opór, niż Arsenal.

50'

Ibisević z kilku metrów trafił tylko w boczną siatkę!

48'

Jak na razie obyło się bez roszad w składzie Bayernu. Zatem Lewandowski dalej na ławce rezerwowych.

46'

Zaczynamy drugą część zawodów!

16:18

45'

KONIEC! Do przerwy niespodzianka! Hertha prowadzi w Berlinie z Bayernem 1:0!

43'

Costa przedarł się lewą stroną. Zagrał przed berlińską bramkę, a tam Plattenhardt na spółkę z Jarsteina zażegnali zagrożenie!

42'

Niecelne, długie podanie Costy. Monachijska maszyna jest rozregulowana.

39'

Ibisević trafia z bliska do siatki, ale Bośniak był na pozycji spalonej!

38'

Dobry rajd Haraguchiego. Będzie korner.

37'

Robben mocno uderzył z kilkunastu metrów prawą nogą. Dobrze w bramce spisuje się Jarstein.

35'

Stołeczni skutecznie wybijają z rytmu Bayern. Nie mogą oni przedrzeć się przez berliński mur.

33'

W zespole gości na pewno dojdzie do zmian. Tylko czy od razu po przerwie?

31'

Muller w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwukrotnie na pozycji spalonej.

29'

Muller zagrywał w "szesnastkę", a Alcantarę uprzedził dobrze dysponowany Jarstein.

28'

Bayern nie stworzył sobie jeszcze dogodnej sytuacji bramkowej w dzisiejszym meczu.

27'

Alaba był zmuszony wybić piłkę, gdyż Vidal źle mu podał, a Haraguchi był bliski odbioru.

26'

Bernat huknął na wiwat wysoko nad bramką.

24'

Robben zagrał z rzutu wolnego w pole karne, a strzał głową Hummelsa broni Jarstein.

23'

Plattenhardt dośrodkował z rzutu wolnego, a Bośniak najlepiej odnalazł sie przed bramką Neuera i trafił do siatki!

22'

GOOOL!!!! VEDAD IBISEVIĆ!!!!1

20'

Jarstein uprzedził przed bramką Mullera! Dobra interwencja golkipera Herthy!

19'

Piłka opuściło boisko, a więc z 5. metra grę wznowi Neuer.

18'

Miejscowi wywalczyli rzut rożny.

17'

Kiepskie długie podanie Alaby.

16'

Piłkarze Bayernu usypiają rywala krótkimi podaniami.

15'

Neuer pod presją Ibisevicia wyekspediował daleko futbolówkę.

14'

Za długa piłka Hummelsa w kierunku Mullera.

12'

Przez kilka tych minut niewiele się dzieje na murawie. Czekamy na więcej.

12'

Goście przejmują powoli kontrolę nad spotkaniem. Wymieniają sporą liczbę podań.

8'

Składna akcja monachijczyków, ale Bernat bardzo źle dośrodkował w pole karne i od bramki rozpocznie golkiper Herthy.

6'

Ibisević nieczysto trafił w futbolówkę! Szkoda, to była dobra okazja dla Herthy na otwarcie wyniku!

5'

Tym razem Kalou wywalczył korner. Szybkie tempo w pierwszych minutach.

5'

Costa huknął z dystansu, ale również został zablokowany.

4'

Muller uprzedzony po drugiej stronie, a po chwili Lahm wywalczył pierwszy korner.

3'

Pekarik przedarł się prawym skrzydłem. Podał przed pole karne, a tam nabiegający jeden z zawodników gospodarzy został zablokowany!

2'

Pierwszy atak Bayernu przerwany w okolicy pola karnego rywali, ale odbierają oni szybko piłkę i dalej się przy niej utrzymują.

15:30

Gramy, gramy!

15:29

Na Stadionie Olimpijskim natomiast meldują się obie jedenastki! Zaraz początek meczu!

15:28

Piękny gest w Dortmundzie wobec Kuby Błaszczykowskiego! O 15:30 BVB podejmuje Wolfsburg!

15:18

Berlińczycy urywając punkty mistrzowi Niemiec, zatrzymają jedną z niechlubnych serii. Otóż przegrali oni 13 ostatnich spotkań ligowych z Bayernem.

15:15

Hertha w poprzedniej kolejce przegrała z Schalke (0:2) i z dorobkiem 33 punktów zajmuje 6. lokatę w tabeli. Bayern natomiast jest liderem (49 oczek), a ostatnio ograł Ingolstadt (2:0).

15:11

Zestawienie gospodarzy:

15:10

Zestawienie gości:

15:04

Opiekun Bayernu zamieszał trochę w składzie po wtorkowej potyczce z Arsenalem Londyn (5:1). Kapitan reprezentacji Polski znalazł się na ławce rezerwowych.

14:59

Witamy serdecznie! O 15:30 rozpocznie się mecz 21. kolejki Bundesligi, w którym to Hertha Berlin podejmie Bayern Monachium. Czy Robert Lewandowski znów strzeli bramkę?