Juventus TurynJuventus Turyn
2 : 0
dinamozagrebDinamo Zagrzeb
92'

Koniec meczu! Juventus minimalnym nakładem sił pokonuje DInamo Zagrzeb, które kończył udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów bez punktu i bez strzelonej bramki!

91'

Paulo Dybala wreszcie pokazał się z dobrej strony. I niewiele brakowało, by cieszyłby się ze strzelonej bramki! Ta musnęła jedynie prawy słupek, po czym opuściła plac gry!

85'

Alexandru Matel zamiast Nikoli Moro na ostatnie minuty.

85'

Za Mario Mandżukicia wchodzi Hernanes.

80'

Paulo Dybala wchodzi za Miralema Pjanicia

74'

A w Jue Stefano Sturaro za Claudio Marchisio.

74'

Petar Stojanović na murawie. W stronę ławki udaje się El Arabi Hilal Soudani

73'

A JEDNAK! DANIELE RUGANI TRAFIA!!!

72'

"Stara Dama" mogła podwyższyć prowadzenie! Piłka po strzale Mario Leminy została wybita z linii bramkowej!

61'

Żółta kartka dla Ante Coriciaa.

57'

Ivan Fiolić wchodzi za Amera Gojaka.

54'

Patrice Evra przekroczył przepisy. Sędzia przez to upomina go żółtą kartką.

51'

GOL! GONZALO HIGUAIN!!!

50'

Miralem Pjanić na spalonym.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Koniec pierwszej połowy. Grający w mocno rezerwowym składzie Juventus bezbramkowo remisuje z outsiderem grupy, Dinamem Zagrzeb, "dzięki" świetnej postawie Dominika Livakovicia.

44'

Dominik Livaković trzyma wynik dla Dinama! w fantastycznym stylu broni uderzenie Mario Mandżukicia z kilkunastu metrów?

41'

Miralem Pjanić znowu próbuje! Strzela z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale broni golkiper Dinama.

32'

Dominik Livaković broni strzał Miralema Pjanicia. Bośniak mógł wpisać się na listę strzelców uderzeniem głową!

26'

3 Strzały 0

Z grającym w mocno rezerwowym składzie Juventusem goście mogą pokusić się o odważniejszą grę.

15'

Gonzalo Higuain przesadził z agresją w walce o piłkę. Sędzia upomina go żółtą kartką.

20:55

5'

Atomowe uderzenie Gonzalo Higuaina z bliskiej odległości zostało zablokowane przez ofiarnie interweniującego Leonadro Sigaliego. Tylko korner dla gospodarzy.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

20:39

Kapitanami są Claudio Marchisio oraz Josip Pivarić.

20:32

W pierwszym meczu między tymi drużynami "Stara Dama" pewnie triumfowała, wygrywając na wyjeździe aż 4:0. Bramki strzelili Miralem Pjanić, Gonzalo Higuain, Paulo Dybala oraz Dani Alves.

20:28

Rezerwowi Juventusu: Gianluigi Buffon - Alex Sandro, Giorgio Chiellini, Hernanes, Paulo Dybala, Sami Khedira, Stefano Sturaro.
Rezerwowi Dinama Zagrzeb
: Adrian Semper - Filip Benković, Ivan Fiolić Angelo Henriquez, Alexandru Matel, Borna Sosna, Petar Stojanović.

20:25

Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania w grupie H, gdzie mający zapewniony awans do fazy pucharowej Juventus (11 punktów) zmierzy się z outsiderem, Dinamem Zagrzeb. Mistrz Chorwacji nie tylko nie zdobył punktu. Ma "0" także po stronie... strzelonych bramek.