Sevilla FCSevilla FC
4 : 0
dinamozagrebDinamo Zagrzeb
91'

Koniec meczu! FS Sevilla wykorzystała grę w przewadze przez całą drugą połowę, strzelając w niej 3 gole, a ostatecznie wygrywając aż 4:0!

88'

GOL! WISSAM BEN YEDDER

80'

GOL! STEVEN N'ZONZI!

75'

... a Hiroshi Kiyotake zmienia Ganso.

75'

Pablo Sarabia za Vitolo...

67'

GOL! SERGIO ESCUDERO!!!

61'

Wissam Ben Yedder zmienia Franco Vazqueza

60'

Za Paulo Machado wchodzi Dino Perić

55'

Piłka po uderzeniu Vitolo zmierzała w stronę bramki Dinama, ale udaną interwencją przed linią popisał się Dominik Livaković!

53'

Mario Situm za Ante Coricia

50'

Gospodarze od razu rzucili się na osłabionego przeciwnika. Ci jednak odpierają zapędy Andaluzyjczyków.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

46'

Zlatko Krancjar reaguje. Wpuszcza defensywnie usposobionego Alexandru Matela za El Arabiego Hilala Soudaniego

21:34

SevillaSevilla

45'

Koniec pierwszej części meczu. Po golu Luciano Vietto Sevilla prowadzi z Dinamem Zagrzeb.

45'

Petar Stojanović wylatuje z boiska! Dopuścił się faulu i sędzia drugi raz pokazuje mu żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną!

42'

Luciano Vietto był bliski strzelenie drugiego gola! Piłkę po jego strzale zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców Dinama w ostatniej chwili!

31'

GOL! LUCIANO VIETTO!!!

28'

Domagoj Pavicić za faul

23'

Dominik Livaković z najwyższym trudem broni strzał Stevena N'Zonziego, mimo że Francuz uderzył z ok. 10 metrów... głową!

20'

Riyad Mahrez powinien uważniej obserwować ustawieni defensywy FCK. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

20'

Josip Pivarić upomniany "żółtkiem".

15'

El Arabi Hilal Soudani strzela głową, po dośrodkowaniu z lewej strony, obok bramki Sergio Rico.

11'

Żółta kartka dla Petara Stojanovicia za faul.

8'

Goście skutecznie odpierają ataki Andaluzyjczyków.

5'

Gospodarze w komplecie.

4'

Krótka przerwa w grze. W starciu o piłkę urazu doznał Sergio Escudero.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

20:37

Kapitanami są Vitolo i Josip Pivarić.

20:35

Rezerwowi Sevilli FC: Salvatore Sirigu – Wissam Ben Yedder, Daniel Carrico, Joaquin Correa, Vicente Iborra, Hiroshi Kiyotake, Pablo Sarabia

Rezerwowi Dinama Zagrzeb: Adrian Semper – Amer Gojak, Armin Hodzić, Alexandru Matel, Dino Perić, Mario Situm, Angelo Henriquez.

20:32

Niemiecka obsada sędziowska:

• sędzia główny: Felix Zwayer
  • asystenci: Thorsten Schiffner oraz Marco Achmüller
  • sędzia techniczny: Jan Seidel
20:28

Przed dwoma tygodniami zespół z Andaluzji wygrał po bramce Samira Nasriego.

20:25

Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Za 20 minut druga w grupie H Sevilla (7 punktów) podejmie ostatnie Dinamo Zagrzeb (0 „oczek”).