PSV EindhovenPSV Eindhoven
0 : 0
718botFK Rostów
97'

Bramkarz w polu karnym, ale to nic nie daje. Koniec spotkania! PSV żegna się z pucharami. Rostów ma 1/16 finału Ligi Europy.

90'

I ostatnia zmiana w szeregach gości.

89'

Bukharov za Poloza.

87'

Moreno dostał kartkę.

87'

Jęk zawodu na trybunach! Obrońca Rostowa wybija piłkę niemal z linii bramkowej!

80'

Terentjev za Kalacheva.

80'

Ależ okazja dla PSV! Nie ma bramki!

77'

Jeszcze Narsingh pojawił się na boisku.

75'

Bergwijn groźnie z dystansu. Nie ma gola.

72'

PSV liczyło na karnego. Nic z tego. Sędzia nie zagwizdał.

68'

Była okazja dla Rostowa! Broni bramkarz.

64'

Bergwijn ukarany kartką.

62'

I Pereiro za Ariasa. Obu zawodników żegnały gwizdy.

62'

S. de Jong w miejsce Zinchenko.

56'

Rostów zamknięty na własnej połowie. Nie chce atakować, nastawia się na kontratak.

52'

PSV w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika. Nic!

49'

PSV - Rostów

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bramek nie ma. Mecz jest bardzo przeciętny. Wracamy za kwadrans!

41'

Kartka dla Granata.

38'

Poloz! Fatalna próba. A miał tyle czasu i miejsca.

33'

Pierwsza połowa nie jest na wysokim poziomie. Tymczasem w meczu Bayern - Atletico gol z rzutu wolnego Roberta Lewandowskiego.

30'

A teraz strzał Ramselaara! Też mocno, też niecelnie - nad bramką.

26'

Propper z dystansu, lecz trafił w obrońcę.

23'

Początek wygląda trochę tak, jakby to Rostów musiał wygrać, żeby mieć wiosnę w Lidze Europy.

19'

Nic nie wynikło po rzucie wolnym dla Rostowa.

14'

Sporo niedokładności z obu stron. Brakuje strzałów.

11'

Częściej przy piłce są goście. Starają się ją szanować.

6'

Arias zdecydował się na uderzenie z dystansu. Niecelna próba.

4'

Przewagę ma Rostów. Nikt nie przeciął jednak dobrego dośrodkowania z prawej strony.

4'

Gości powitały gwizdy trybun.

1'

Zaczynamy. Gospodarze w czerwono-białych koszulkach, goście jednakowych żółtych. Przed pierwszym gwizdkiem uczczono minutą ciszy piłkarzy Chapecoense.

20:40

Efektowne flagowisko na całym stadionie.

20:36

Wygrany otrzyma od UEFY 1,5 mln euro. W przypadku remisu obie drużyny dostaną po 500 tys. euro.

20:30

W pierwszym meczu padł wynik 2:2. W ostatniej kolejce PSV przegrało z Atletico Madryt 0:2, natomiast Rostów dość sensacyjnie pokonał Bayern Monachium 3:2.

20:29

PSV jest w podobnej sytuacji jak Legia; ma jeden punkt po pięciu kolejkach i żeby nie kończyć tej edycji na ostatni miejscu, musi wygrać z głównym rywalem, Rostowem.

20:23

W Eindhoven jest chłodno, ale przynajmniej bez opadów. Znamy już wyjściowe składy. Goście praktycznie w optymalnym zestawieniu. U gospodarzy brakuje m.in. kontuzjowanego Guardado.

20:19

Przed momentem piłkarze obu drużyn wyszli na przedmeczową rozgrzewkę. Stawka spotkania jest spora; to trzecie miejsce gwarantujące 1/16 finału Ligi Europy. Zapraszamy na relację z PSV Eindhoven - FK Rostów.