Nic z tego rzutu rożnego nie wynikło. Spalony.

95'

Rzut rożny dla Atletico, a Oblak pędzi pod bramkę Bayernu.

94'

Wszystko wskazuje na to, że Atletico nie wygra wszystkich meczów w fazie grupowej.

93'

Próbuje jeszcze Bayern, Atletico czeka na kontrę.

90'

Wszystkie zmiany wykorzystane i czas doliczony wynosi 4 minuty !

87'

Martinez w miejsce Costy !

86'

Gameiro uderzał z ostrego kąta, spokojnie łapie Neuer.

84'

Uspokoiło się nieco to spotkanie, niespokojny jest jedynie Diego Simeone, który co chwilę wykrzykuje głośne reprymendy w stronę swoich zawodników.

83'

Kimmich za Arjena Robbena !

81'

Lewandowski opuszcza plac gry a w jego miejsce Muller.

79'

Thiago ! Dostał świetne podanie od Costy, który z 5 metra źle uderzył piłkę i ten strzał nad bramką !

74'

tym razem próbował Correa, ale daleko od bramki Neuera.

74'

Akcja Robben - Lewandowski, ten pierwszy wrzucał piłkę w pole karne, ale strzał z główki Lewego nad bramką !

68'

Schodzi Koke.

67'

Niebawem będzie ostatnia zmiana w drużynie Atletico. Do wejścia gotowy Partey.

61'

W drugiej zmianie Correa zastąpi Gaitana

61'

Za Carrasco wchodzi Gameiro

61'

Robben ! Kolejny raz wszedł w pole karne z futbolówką ale natychmiast upadł i domagał się rzutu karnego ! Sędzia niewzruszony !

59'

Bernat uderzał z ostrego kąta na bramkę, ale skutecznie broni Oblak.

56'

Robben !! Przesadził holender w tej akcji ! Dostał idealne podanie od Sanchesa po którym wyszedł sam na sam, jednak chciał najpierw przełożyć sobie piłkę na lewą nogę ale wtedy uprzedził go obrońca gości ! Za długo zwlekał z tym uderzeniem Robben !

54'

Atletico nieco się budzi w tym spotkaniu i starają się przeprowadzić atak.

51'

Bayern niezmiennie od pierwszej połowy, utrzymują się przy piłce Bawarczycy próbując przedostać się w pole karne.

48'

Lewandowski ! Walczył o piłkę z obrońcą gości jednak nie dał rady opanować jej polak a mógł wyjść sam na sam z Oblakiem

47'

Poszkodowany Godin w dzisiejszym spotkaniu, przypadkowo został uderzony w twarz.

21:50

Zaczynamy drugą część spotkania !

45'

Gol Lewandowskiego

45'

Bramka Lewandowskiego do obejrzenia w tym miejscu.

45'

Totalna dominacja Bayernu, gol Lewandowskiego i koniec pierwszej połowy !

45'

Ostatnia doliczona minuta gry i nie zanosi się by Atletico dotknęło piłkę na koniec tej pierwszej połowy.

45'

Nawet Neuer wcielił się w role defensywnego pomocnika i starał się rozgrywać futbolówkę. Kibice są wprawdzie przyzwyczajeni a jednak zrobiło im to wrażenie.

44'

Wybijają piłkę za pole karne obrońcy z Madrytu, ale Bayern ciągle szuka drugiego gola.

43'

Próba dośrodkowania Costy i mamy rzut rożny.

41'

Cierpliwie rozgrywają piłkę w ataku pozycyjnym gospodarze, posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gospodarzy, ale nie potrafią oni z taką łatwością wejść w pole karne.

38'

Costa dostał piłkę zza polem karnym, natychmiast ją uderzył jednak zdecydowanie strzał niecelny.

38'

Będzie rzut rożny, piłkę ustawia Robben.

37'

Rzut wolny dla Atletico, ale centra zagrana zbyt słabo.

34'

Bayern po strzelonej bramce ciągle narzuca swój styl gry Atletico tylko na kilka sekund dostaje piłkę.

29'

Szansa dla Lewandowskiego na gola wykorzystana ! Kapitalny strzał z rzutu wolnego w samo okienko bramki !

28'

Lewandowski !!!! Goooooooool !!

28'

18 metr boiska, rzut wolny dla Bayernu i szansa dla Lewandowskiego na gola !

26'

Godin ponownie na placu gry. Atletico już w komplecie.

24'

Godin leży we własnym polu karnym, potrzebna pomoc medyczna

23'

Szukał miejsca do strzału Lewandowski, ostatecznie piłkę uderzył Vidal ale Oblak spokojnie wyłapuje futbolowkę.

20'

Bayern Monachium ! Costa ! dostał podanie od Sanchesa Costa wbiegł z piłką w pole karne uderzył na bramkę, Oblak z ogromnymi problemami broni ten strzał i dobitki Costy nikt nie skierował do siatki !

16'

Carrasco ! Dostał dobre podanie z lewej strony boiska, dostawił nogę do piłki ale to nie wystarczyło by pokonać Neuera !

16'

Faul w środku pola i zacznie Bayern.

15'

Pierwszy kwadrans za nami, trzeba przyznać, że spotkanie rozgrywane jest w bardzo dobrym tempie !

13'

Carrasco chciał zagrać prostopadłą piłkę do Griezmana ale skutecznie Alaba przejmuje piłkę.

10'

Carrasco ! Dobra szansa dla Atletico, broni Neuer !

8'

Lewandowski zbliżał się z piłką pod bramkę Oblaka ale Savić wybija na rzut rożny,

4'

Costa dośrodkowywał w pole karne, Oblak musiał to piąstkować.

4'

Atak pozycyjny Bayernu, Atletico nie miało jeszcze szansy pograć piłką

2'

Piłka trafiła do Costy ten natychmiast uderzył ale wysoko ponad bramką !

2'

Robben, pierwsza szarża holendra, strzał zza pola karnego i rzut rożny !

20:46

Czas start! Od środka zaczynają goście !

20:45

Bayern dzisiaj w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Atletico na czarno z żółtymi dodatkami.

20:42

Piłkarze obu ekip wychodzą już na murawę, hymn ligi mistrzów i zaczynamy !

20:26

i ławka gości : Moyà – F. Torres, Á. Correa, Juanfran, Gameiro, J. Giménez, Partey.

20:25

Rezerwowi Bayern: Ulreich – Ribéry, Javi Martínez, Lahm, Müller, Badstuber, Kimmich.

20:24

Atletico Madryt z kompletem zwycięstw może myśleć już o fazie pucharowej. Drugie miejsce w grupie zajmuje Bayern, który również może cieszyć się z awansu. Sprawą otwartą pozostaje walka o 3 miejsce pomiędzy wspomnianym FK Rostow i PSV Eindhoven

20:20

Poprzedniego meczu ligi mistrzów Bayern również nie może zaliczyć do udanych, sensacyjna przegrana 2:3 z Rostow zapewne na długo została w głowach podopiecznych Carlo Ancelottiego.

20:19

Dzisiaj Bayern będzie chciał się zrewanżować za porażkę w Madrycie, gdzie po bramce Carrasco Atletico wygrało 1:0

20:14

Witam Państwa bardzo serdecznie z relacji live ostatniego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, a ja będę miał przyjemność relacjonować wydarzenia z meczu Bayern Monachium - Atletico Madryt