Costa dośrodkował do Lewandowskiego, ale napastnika ubiegł Dzhanaev.

73'

Mueller wchodzi w miejsce Sanchesa.

72'

Bayern na razie nie ma pomysłu jak przeforsować dobrze grającą obronę gospodarzy.

70'

Rostów zamknięty na własnej połowie.

68'

Szybka akcja Bayernu przerwana przez obrońcę gospodarzy.

67'

GOOOLLL! Świetna uderzenie z rzutu wolnego Noboi i 3:2 dla Rostowa!

65'

Thiago fauluje Poloza na 20 metrze od bramki Bayernu.

62'

Na boisku leży Rafinha.

59'

Faul Bernata na Azmounie.

58'

Zmiana w Bayernie. Kontuzjowanego Boatenga zmienia Hummels.

57'

Bardzo nieładne zachowanie Gatcana, który niesportowo potraktował Ribery'ego.

54'

Ulreich odważnie wybiegł z bramki i uprzedził Azmouna!

52'

GOOOLLL!! Ależ odpowiedź Bayernu! Ribery dograł do Bernata, który z bliskiej odległości uderzył pod poprzeczkę!

49'

Za faul ukarany żółtą kartką został Boateng.

49'

GOOOLLL! Poloz pokonuje Ulreicha! 2:1 dla Rostowa!

48'

Boateng fauluje Noboe!

47'

Ależ okazja Lahma! Dośrodkowanie Ribery'ego zamknął uderzeniem głową Lahm, któremu zabrakło centymetrów do szczęścia!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec I połowy.

45'

Sędzia dolicza minutę.

44'

GOOOLLL! Fatalne zagranie Costy, które przejął Poloz i odegrał do Azmouna, a młody napastnik świetnie wykończył kontratak. 1:1!

42'

Próba szybkiego ataku Bayernu, ale Lewandowski niedokładnie odegrał do Costy.

40'

Na boisku leży bramkarz Rostowa, któremu jest udzielana pomoc medyczna.

37'

Faulowany Lahm i mamy rzut wolny z 30 metrów dla Bayernu.

35'

GOOOLLL! Bramka Douglasa Costy! Świetna akcja Sanchesa, który wbiegł w pole karne, piłka trafiła pod nogo Costy, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce!

34'

Ulreich ratuje Bayern. Azmoun wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i tylko odważne wyjście Ulreicha zapobiegło stracie bramki.

33'

W dynamicznej akcji Costa, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką.

30'

Granat ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim.

28'

Dośrodkowanie Bernata wpada prosto w ręce Dzahaneva.

26'

Lahm wbiega w pole karne, ale po raz kolejny uderzenie gracza z Monachium jest zablokowane.

25'

Strzał z dystansu Sanchesa i z kłopotami radzi sobie Dzhanaev.

23'

Rostow w głębokiej defensywie.

21'

Indywidualna akcja Lewandowskiego, ale jego uderzenie trafiło w obrońcę Rostowa i mamy rzut rożny dla gości.

19'

Kombinacyjna akcja Bayernu, ale strzał Sanchesa ląduje w rękach Dzhanaeva.

17'

Długie podanie Boatenga do Bernata przerywa Kalachev.

14'

Strzał Costy zablokowany przez Navasa.

13'

Kolejne dośrodkowanie Rafinhi i ponownie piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

10'

Thiago uderza wysoko nad bramką.

8'

To mogła być bramka dla Rostowa! Erokhin uprzedza Ulreicha, ale piłkę z linii bramkowej wybił Bernat!

7'

Costa uderza z dystansu, ale piłkę spokojnie łapie Dzhanaev.

5'

Początek meczu pod dyktando Bayernu.

4'

Dośrodkowanie w pole karne Costy i mamy rzut rożny dla gości.

3'

Indywidualna akcja Costy, ale Noboa przeciął jego otwierające podanie.

2'

Rafinha dośrodkowuje w pole karne, ale stoperzy wybili piłkę.

1'

Rozpoczynamy mecz!

17:55

Zawodnicy stoją już w tunelu. Za chwilę wyjdą na boisko!

17:49

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Artur Soares Dias z Portugalii.

17:38

W składzie Bayernu nie ma Manuela Neuera, który jest kontuzjowany. Jego miejsce zajął Sven Ulreich.

17:32

W pierwszym składzie monachijczyków jak jest zwykle Robert Lewandowski. Polak z czterema zdobytymi bramkami jest wiceliderem klasyfikacji strzelców.

17:24

Bayern Monachium z dorobkiem 9 punktów jest wiceliderem grupy D. Fk Rostów z jednym punktem na koncie zajmuję trzecią pozycję i będzie walczyło z PSV o awans do Ligi Europy.

17:22

Ławki rezerwowych. Rostów: Prepelita, Terentjev, Medvedev, Grigorjev, Doumbia, Ezatolahi, Bayramyan. Bayern: Starke, Hummels, Alonso, Green, Alaba, Kimmich, Mueller.

17:17

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu FK Rostów - Bayern Monachium!