PSV EindhovenPSV Eindhoven
1 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
22:38

Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE z meczu PSV Eindhoven - Bayern Monachium i serdecznie zapraszamy na jutrzejsze relacje tekstowe z meczów Ligi Mistrzów. Dobranoc!

22:37

Atletico Madryt wygrało z Rostowem 2:1, co oznacza, że razem z Bayernem zapewniło sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Z kolei PSV będzie walczyć z Rosjanami o Ligę Europy.

22:34

Bohaterem "Bawarczyków" został Robert Lewandowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców! Polski napastnik ponadto dwukrotnie obijał poprzeczkę i słupek.

93'

Koniec meczu w Eindhoven! PSV przegrało z Bayernem Monachium 1:2.

93'

Pierwotnie miał uderzać Lewandowski, ale ostatecznie strzał oddał David Alaba. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

92'

Faulowany Arturo Vidal. Rzut wolny i bardzo dobra okazja dla Bayernu na podwyższenie wyniku.

90'

Trzy minuty zostały doliczone do podstawowego czasu gry.

90'

Żółta kartka dla Kingsleya Comana za grę na czas.

90'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Bayernu Monachium.

88'

87'

86'

85'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Zszedł Thomas Mueller, a na murawie melduje się Golden Boy, czyli Renato Sanches.

85'

No i... poprzeczka, a potem słupek! Znów miał pecha Robert Lewandowski, który był niesamowicie blisko zdobycia trzeciej bramki.

83'

Faulowany Xabi Alonso, kolejny stały fragment gry dla "Bawarczyków".

78'

Rzut rożny dla Bayernu, jednak obyło się bez zagrożenia pod bramką Mistrzów Holandii.

75'

Phillip Cocu zdecydował się na ostatnią zmianę w swoim zespole. Barta Ramselaara zastąpił Oleksandr Zinchenko.

75'

Vidal dograł do Davida Alaby, ten z lewej strony dośrodkował w pole karne, a Lewandowski z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki PSV!

74'

GOOOOOOL! Strzelcem Robert Lewandowski, Bayern prowadzi 2:1!

73'

I znów groźnie pod bramką 'Czerwono-Białej Armii"! Thomas Mueller główkował z kilku metrów, piłka przeleciała tuż obok bramki PSV.

69'

Faulowany Luuk de Jong. Rzut wolny dla "Rolników". Hector Moreno oddał strzał głową, jednak piłka poszybowała nad bramką gości.

67'

Czas na drugą roszadę w ekipie gospodarzy. Boisko opuścił Gaston Pereiro, a na placu gry zameldował się już Steven Bergwijn.

64'

Z placu gry zszedł również Joshua Kimmich. 21-latka zmienił Kingsley Coman.

64'

Pierwsza zmiana w zespole Carlo Ancelottiego. Arjena Robbena zastępuje Douglas Costa.

62'

Hector Moreno uratował swój zespół przed stratą bramki. Strzelał Thomas Mueller, a Moreno głową wybił piłkę na rzut rożny.

59'

Wrzutka w pole karne i główka Hummelsa. Piłka przeleciała jednak obok bramki PSV.

58'

Kolejny rzut rożny dla Mistrzów Niemiec. Do piłki podchodzi Xabi Alonso.

55'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. W piłkę najpierw nie trafił Robert Lewandowski, a następnie Mats Hummels.

55'

Arturo Vidal odegrał piłkę do Davida Alaby. Strzał Austriaka i dobra interwencja bramkarza PSV. Rzut rożny dla Bayernu.

52'

Gaston Pereiro spróbował przedrzeć się w pole karne Bayernu, jednak dobrze spisała się defensywa gości.

48'

Dośrodkowanie w pole karne PSV, jednak Arjen Robben przyjmował piłkę ręką.

46'

Phillip Cocu zdecydował się na zmianę. Na drugą połowę nie wyszedł Jetro Willems, a w jego miejsce wszedł Joshua Brenet.

46'

Czas na drugą część meczu. Przy futbolówce "Bawarczycy".

45'

Lewandowski - karny z PSV

21:35

45'

Koniec pierwszej części spotkania! PSV Eindhoven remisuje na własnym stadionie z Bayernem Monachium 1:1.

45'

Po chwili faul Roberta Lewandowskiego na Andresie Guardado.

44'

Rzut wolny dla gospodarzy po nieprzyjemnym faulu Philippa Lahma.

42'

Bart Ramselaar sprytnie próbował wycofać piłkę w pole karne, jednak udaną interwencję zanotował Mats Hummels.

40'

Kolejna dobra interwencja bramkarza PSV. Tym razem z dystansu uderzał Robert Lewandowski.

38'

Rzut wolny dla Bayernu. David Alaba oddał bezpośredni strzał na bramkę PSV, jednak piłkę pewnie złapał Remko Pasveer.

38'

Perfekcyjny wykonawca rzutów karnych!

34'

GOOOOL! Do piłki podszedł Robert Lewandowski. Polak pewnym strzałem pokonał bramkarza PSV! 1:1 w Eindhoven.

34'

Andres Guardado zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. "Jedenastka" dla Bayernu Monachium!

31'

I kolejny korner dla podopiecznych Carlo Ancelottiego.

30'

Rzut rożny dla przyjezdnych. Główka Roberta Lewandowskiego i... słupek!

27'

Piłkarze Bayernu mają spore problemy z przedostaniem się z piłką pod bramkę Remko Pasveera.

25'

Rzut wolny dla PSV. Faulowany był Santiago Arias.

22'

Xabi Alonso oddał mocny strzał z dystansu, Remko Pasveer z problemami, ale jednak wyłapał piłkę.

19'

Kolejna akcja Bayernu, jednak Thomas Mueller był na spalonym.

15'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, Davy Propper główkuje, jednak Neuer instynktownie broni. Przytomnie do dobitki wyskoczył Santiago Arias i strzałem głową pokonał niemieckiego golkipera! Gol zostaje uznany, choć powtórki wyraźnie wskazują, że Santiago Arias był na spalonym.

14'

GOOOOOOL! PSV wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola Santiago Arias!

14'

Xabi Alonso dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne PSV, piłkę wybili defensorzy, czas na kontrę!

13'

Hector Moreno sfaulował Roberta Lewandowskiego. Rzut wolny dla "Bawarczyków".

13'

Dalekie dogranie w pole karne Bayernu. Philipp Lahm spokojnie zgrał piłkę klatką piersiową do Manuela Neuera.

10'

Niecelny strzał z dystansu Robbena. Wykopem od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

7'

Arjen Robben zbyt mocno zagrał piłkę do Philippa Lahma i piłkę pewnie przejął Remko Pasveer.

6'

Efektownie zagrywał w polu karnym Bayernu Andres Guardado. Ostatecznie piłkę wybił Hummels.

4'

Główka Lewandowskiego! Najpierw piłka trafiła w poprzeczkę, a dobitka okazała się zbyt mocna i piłka przeleciała nad bramką PSV. Polak był bliski zdobycia bramki na 1:0!

3'

Ładna akcja Bayernu zakończona minimalnie niecelnym strzałem Thomasa Muellera.

2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Bayernu, jednak dobrą interwencję zanotował Mats Hummels, który wybił piłkę głową.

1'

Pierwszy gwizdek włoskiego arbitra. Przy piłce zawodnicy PSV Eindhoven.

20:42

Piłkarze wyszli już na murawę. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:30

Do rozpoczęcia dzisiejszego spotkania pozostał kwadrans. Mamy nadzieję, że będziemy świadkami sporych emocji na "Philips Stadion".

20:27

Głównym arbitrem meczu PSV Eindhoven - Bayern Monachium będzie 43-letni Gianluca Rocchi. W październiku Włoch został okradziony - z willi doświadczonego arbitra zniknęła m.in. biżuteria o łącznej wartości stu tysięcy euro.

20:24

Znamy już wyjściowe składy obu drużyn, dlatego czas na przedstawienie piłkarzy rezerwowych:

20:19

Jak obie drużyny radzą sobie w rodzimych ligach?

Bayern Monachium jest liderem Bundesligi z dwoma punktami przewagi nad RB Lipsk. W ostatniej kolejce Mistrzowie Niemiec wygrali na wyjeździe z Augsburgiem 3:1. Fenomenalne spotkanie rozegrał Robert Lewandowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ponadto Polak zanotował asystę przy trafieniu Arjena Robbena.

Natomiast PSV Eindhoven plasuje się na trzecim miejscu w tabeli Eredivisie. Drużyna z Eindhoven traci do liderującego Feyenoordu Rotterdam 5 punktów. W ostatniej kolejce „Czerwono-Biała Armia” wygrała wyjazdowe spotkanie z Vitesse 2:0. Obydwie bramki zdobył 21-letni Urugwajczyk, Gaston Pereiro.

20:16

W ostatniej kolejce Ligi Mistrzów Bayern wygrał z PSV 4:1. Bramki dla „Bawarczyków” zdobywali wówczas Thomas Mueller, Joshua Kimmich, Robert Lewandowski oraz Arjen Robben. Jedyne trafienie dla Mistrza Holandii zanotował Luciano Narsingh.

20:13

Po trzech rozegranych kolejkach liderem grupy D jest Atletico Madryt, które ma na swoim koncie komplet punktów. Na drugiej pozycji plasuje się Bayern z dorobkiem 6 „oczek”. Zaledwie po jednym punkcie mają PSV Eindhoven oraz FK Rostów.

20:10

Serdecznie zapraszamy na relację tekstową z meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. PSV Eindhoven zmierzy się na własnym stadionie z Bayernem Monachium. Początek spotkania o 20:45.