Atletico MadrytAtletico Madryt
2 : 1
718botFK Rostów
94'

To był ostatni akcent meczu, ale za to jaki! Atletico rzutem na taśmę pokonuje FK Rostów i zapewniło sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów!

22:38

93'

JAK ZACZĄŁ, TAK SKOŃCZYŁ! ANTOINE GRIEZMANN!!!

87'

Goście chcą dowieźć remis do końca. Wślizgami i innymi ofiarnymi interwencjami blokują strzały Gabiego i Angela Correi.

83'

.. i dla Filipe Luisa

82'

Żółta kartka na koncie Soslana Dzhanaeva za przewiniene.

79'

Yannick Carrasco kończy występ w dzisiejszym meczu. Za niego pojawia się Angel Correa.

73'

Denis Terentjev zastępuje Timofeya Kalacheva.

70'

Moussa Duombia wchodzi za Sadara Azmouna, strzela bramki dla Rostowa.

67'

Alexandru Gatcan upomniany żółtą kartką za ostry faul.

58'

Kevin Gameiro zmienia Saula Nigueza.

56'

Żółta kartka dla Sadara Azmouna.

48'

Gospodarze mogli szybko wyjść na prowadzenie, ale Soslan Dzhanaev broni strzał Koke z kilku metrów!

46'

I "żółtko" dla Timofeya Kalacheva za dyskusje.

46'

Żółta kartka dla Koke za faul.

46'

Na gwizdek Craiga Thompsona zaczynają się drugie trzy kwadranse.

45'

Atletico - Rostów

45'

Koniec pierwszej połowy. Atletico Madryt niespodziewanie remisuje z FK Rostów 1:1

45'

Wymuszona zmiana w ekipie gości. Andrei Prepelita wchodzi za Alexandra Erokhina

44'

Żółta kartka dla Diego Godina.

42'

Sime Vrslajko centruje w pole karne gości, gdzie urwał się Fernando Torres. Ten strzela głową obok lewego słupka!

33'

Atletico straciło dopiero czwartego gola w 14. domowym meczu na Vicente Calderon i pierwszego w bieżących rozgrywkach LM

30'

Radość gospodarzy nie trwała długo. Dmitri Poloz podaje w "szesnastkę" do Sardara Azmouna, a ten nie daje szans Janowi Oblakowi uderzeniem z bliskiej odległości!

29'

Ustawiony ok. 25 metrów od bramki Yannick Carrasco podaje miękko w pole karne do Fernando Torresa. Piłkę głową podbił jeden z zawodników Rostowa i ta spadła na woleja Antoine'a Griezmanna! Kapitalny gol Francuza!

30'

CO ZA ODPOWIEDŹ! SADAR AZMOUN WYRÓWNUJE!!!

29'

GOL! ANTOINE GRIEZMANN!!!

28'

Strzał Saula Nigueza z dystansu został zablokowany. Gospodarze mają jednak korner.

24'

Gabi zdecydował się na dośrodkowanie z rzutu wolnego, mimo że do bramki nie była taka wielka odległość. W zagranie włożył za dużo siły, więc Soslan Dzhanaev zaczyna z "piątki"

18'

Piłka niechybnie zmierzała do siatki gości po strzale Yannicka Carrasco. Jednak przed linią bramkową Soslana Dzhanaeva uratował jeden z jego obrońców!

14'

Jan Oblak spokojnie broni uderzenie Christiana Noboi z ok. 20 metrów. W odpowiedzi zablokowany strzał Yannicka Carrasco daje rzut rożny.

8'

Inicjatywę przejęli gospodarze, ale Rostów umiejętnie się borni. Po stronie Rojiblancos razi jednak niedokładność przed polem karnym rywala.

2'

Pierwsza akcja przynosi gościom korner. Nie przynosi on jednak zagrożenia pod bramką Jana Oblaka.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

20:37

Kapitanami są Gabi i Alexandru Gatcan.

20:35

Rezerwowi Atletico Madryt: Andre Moreira - Angel Correa, Kevin Gameiro, Lucas, Thomas Partey, Juanfran, Tiago.

Rezerwowi FK Rostów: Nikita Medvedev - Moussa Doumbia, Saeid Ezatolahi, Igor Kireev, Andrei Prepelita, Denis Terentjev, Khoren Bayramyan.

20:32

Szkocka obsada sędziowska:

• sędzia główny: Craig Thompson
  • asystenci: Allan Mulvanny oraz David McGearchie
  • sędzia techniczny: Greame Stewart
20:30

Przed dwoma tygodniami piłkarze Diego Simeone wywieźli z Rostowa trzy punkty po bramce Yannicka Carrasco.

20:25

Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Za 20 minut lider grupy D z kompletem punktów – Atletico Madryt – podejmie outsidera, FK Rostów (1 punkt).