Środa, 19 października 2016, godz. 20:45

Koniec meczu. Atletico zwycięża 1-0 po bramce Carrasco

Arbiter doliczył jeszcze trzy minuty.

90'

A Tiago Mendes zastąpił Antoine Griezmanna.

89'

Schodzi strzelec gola Yannikc Carrasco a w jego miejsce po kontuzji wraca Saul Niguez.

87'

Szybsza akcja gospodarzy zakończona strzałem z prawej strony. Dobre piąstkowanie golkipera Atletico

82'

Dużo podań, mało podbramkowych akcji - w tym jednym zdaniu mozna opisać ostatnie minuty tego spotkania.

79'

Atletico nieśmiało naciska na rywali, lecz powiedzmy sobie szczerze - w Rostovie nic nie zwiastuje zmiany rezultatu.

76'

A Moussa Doumbia zastąpił Dmitriya Poloza.

75'

Andrei Prepelita pojawił sie na murawie w miejsce Sadara Azmouna.

73'

Rzut rożny dla Atletico. Piłka poszybowała w pole karne, ale gospodarze świetnie sobie z nią poradzili.

70'

Juanfran obejrzał żółtą kartkę.

69'

Gra sie wyrównała. Oba zespoły próbują cos skonstruować. Na razie jednak bez groźniejszych strzałów

68'

Coraz śmielsze ataki przeprowadzaja gospodarze. Teraz nie maja juz nic do stracenia i mogą pozwolić sobie de facto na więcej

65'

Gol nie ozywił tego spotkania. Akcje toczą się raczej powoli, a futbolówka długimi momentami krąży w środku boiska.

63'

Rostov nie zamierza się poddać. Od razu ruszył z atakiem, ale prosta wymiana podań nie mogła zaskoczyć Atletico

62'

GOL![zdjecie=1 oblej=1] To musiało się skończyć trafienie. Z lewej strony na dłuższy słupek Yannick Carrasco.

59'

Dośrodkowanie Juanfrana pod bramkę. Głowa uderzał nadbiegający Torres. Niecelnie.

56'

Carrasco zdecydował się dośrodkować w pole karne. To zagranie okazało się zbyt słabe i łatwo zostało odczytane przez golkipera Rostova.

57'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Kevin Gameiro za Angela Correę.

54'

Zawodnicy Rostova juz wychodzili z kontratakiem, ale świetny powrót Gabi'ego nie pozwolił im na wiele.

52'

Arbiter podyktował rzut wolny dla Atletico. Daleko od bramki. Gospodarze świetnie sobie poradzili z tym stałym fragmentem gry.

50'

Goście nadal wymieniają między sobą podania. Na tym jednak koniec sukcesów.

48'

Podobnie jak przed przerwą tak i po niej goście wymieniają podania. Spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywala, ale jak przychodzi co do czego, to ją tracą.

45'

Ruszyła druga część gry!

45'

Koniec pierwszej połowy. W Rostovie 0-0

45'

Atletico wciąż utrzymuje sie przy piłce. Wymienia podania: dłuższe, krotsze, przerzuty, loby - pełna gama. Gorzej ze strzałami. Ich wciąz brakuje

43'

Felipe Luis długo walczył na skrzydle, ale nie zdołał przedrzeć sie w pole karne. Wzorowa gra Rosjan w defensywie.

40'

Griezmann zszedł na skrzydło i zagrał do Correi. Ten uciekł obrońcom, ale oddał kolejny juz niecelny strzał.

38'

Dwojkowa akcja Koke z Carrasco równiez nie zakończyła się strzałem. Atletico przeważa, ale bez wymiernych efektów.

36'

Długie podanie do Koke. Ten przebył całą długośc połowy rywali zszedł do środka i samotnie próbował wykończyć akcję. Nieskutecznie

32'

Atletico praktycznie w ostatnich minutach nie opuszcza połowy Rostova. Piłka krąży naokoło ich pola karnego, ale w nie nie wpada.

29'

Strzał Torresa z dystansu. Mocno, acz niecelnie. Piłka nawet nie zmierzala w światło bramki.

26'

Atletico prowadzi grę, dłużej utrzymuje sie przy piłce, ale nie przekłada się to na liczbę strzalów. Gospodarze dobrze spisuja się w defensywie.

23'

Sporo zamieszania pod bramką Rostova. Piłkarze z Hiszpanii wymieniali podania, nie zważając na rywali. Felipe Luis zagrał pod samą bramkę do jednego z kolegów, ale ten minął sie z piłką.

21'

Lekkie uderzenie na bramkę Oblaka. Bramkarz Atletico wyszedł z tego bez szwanku.

20'

Atletico długo budowało kolejna akcję. Próbowali środkiem, by w końcu zejśc na prawe skrzydło. Nie przyniosło to jednak większego efektu.

17'

Strzał Sardara z dystansu po akcji Rostova lewą stroną boiska. Oblak nie dał sie zaskoczyć.

16'

Gatskan wygrał pojedynek powietrzny z Griezmannem i tym samym zakończył kolejny atak Hiszpanów

14'

Goście długo wymieniali podania na połowie Rostova. Nie szukali strzału, a w końcu stracili piłkę.

13'

Prostopadłe podanie w kierunku Griezmanna odebrał jeden ze stoperów gospodarzy. Akcja Atletico zatrzymana.

12'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego. Carrasco posłał piłkę nad poprzeczką.

11'

Felipe Luis popędził sam prawa stroną. Wyminął jednego rywala, drugiego by wpaść w pole karne. Tam przewrócony. Będzie rzut wolny.

10'

Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy. Obronił strzał Griezmanna z najbliższej odległości.

9'

Atletico coraz odwazniej pogrywa sobie na połowie Rostova. Próbuje to jednym to drugim skrzydłem, lecz na razie bez większego efektu. Rosjanie dobrze radzą sobie w defensywie.

7'

Rostov wcale nie wystraszyło sie bardziej utytułowanego rywala. Jak na razie walczą z Hiszpanami praktycznie jak równy z równym. Piłka dużo czasu spędza w środku pola.

6'

Atletico próbowało wyjśc z atakiem prawym skrzydłem, lecz nie zdołało daleko zabrnąć na połowie przeciwnika.

5'

Felipe Luis ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

4'

Spokojnie przy piłce utrzymują się gospodarze. Wymieniają jednak podania jedynie na własnej połowie.

2'

To powinien być gol. swietny strzał ze stałego fragmentu gry i jeszcze lepsza interwencja golkipera z Rostova. Dobitka z najbliższej odległości okazała się natomiast niecelna.

1'

Atletico próbowało ruszyć z atakiem, lecz szybko zostało zahamowane. Arbiter dostrzegł przewinienie i podyktował rzut wolny dla Hiszpanów.

1'

Mecz właśnie się rozpoczął.

20:46

Za nami losowanie stron i przywitanie kapitanów. Do premierowego gwizdka pozostał dosłownie moment.

20:45

Arbiter wyprowadził juz obie jedenastki na murawę. Z głośników brzmi hymn Ligi Mistrzów.

20:37

Atletico dzisiaj w ataku i z Griezmannem, i z Torresem. W tej edycji Ligi Mistrzów obaj jeszcze bez gola.

20:30

Rostów zaczął katastrofalnie, bo od 0:5 z Bayernem. Potem się otrząsnął i zdołał zremisować z PSV 2:2.

20:28

Po dwóch kolejkach Atletico rządzi w grupie D. Jako jedyne wygrało oba spotkania. Najpierw z PSV Eindhoven, potem z Bayernem Monachium - po 1:0.

20:22

Zapowiedź meczu do przeczytania w tym miejscu.

20:18

Niecałe pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu w Rostowie, gdzie FK podejmie Atletico Madryt. Faworytem są goście, ale... inny wynik niż ich wygrana nie będzie żadną sensacją - najwyżej niespodzianką.