Jagiellonia zdecydowała się jeszcze na kilka zrywów, ale to nic nie dało! POGOŃ AWANSUJE DO ĆWIERĆFINAŁU I TO ONA ZAGRA Z PUSZCZĄ!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty!

90'

GOL NUNES! Trzy podania na skraju pola karnego, podanie do Nunesa, który wszedł w szesnastkę, strzelił na dalszy słupek i zdobywa czwartą bramkę dla Jagiellonii!

87'

GOL! 3:1! POGOŃ PIECZĘTUJE AWANS! Guyrsco dostał piłkę od Zwolińskiego i strzelił na dalszy słupek po ziemi nie dając szans Węglarzowi.

85'

Akahoshi wchodzi na boisko w miejsce Deleva. Ostatnia zmiana w tym meczu.

84'

Jagiellonia wykonywała dwa rzuty rożne z rzędu, ale oba nieskuteczne.

83'

Kolejna zmiana w Jadze. Za Tomasika wchodzi Mackiewicz.

81'

Zwoliński mógł zameldować się bramką na 3:1, ale nie wykorzystał dobrego podania Deleva w pole karne!!! Strzał z ostrego kąta minimalnie minął bramkę Węglarza!

79'

Wcześniej za Piotrowskiego wszedł Obst.

81'

Frąszczak schodzi, wejdzie Zwoliński.

78'

Rapa ukarany żółta kartką za faul na Tomasiku.

77'

Świderski wchodzi na boisko w miejsce Romanczuka. Napastnik za obrońcę!

76'

Tomasik ukarany żółtą kartką.

75'

Strzał Frąszczaka z 16. metra, ale spokojnie łapie Węglarz. Mizerna finalizacja groźnego kontrataku.

73'

KAPITALNY STRZAŁ GUYRSCO! Piłka uderzona ze skraju pola karnego zmierzała w okno bramki Węglarza, ale golkiper gości fantastycznie interweniował wybijając piłkę.

72'

Drygas faulowany tuż przed polem karnym. Szansa dla Pogoni.

70'

Frąszczak wywalczył rzut rożny. Nunes dośrodkował na dalszy słupek do Drygasa, ale strzał głową pomocnika Pogoni obok bramki.

69'

Rudol przerywa groźna akcję gości wślizgiem w polu karnym. Vasiljev dośrodkował z rzutu rożnego, ale Kudła spokojnie złapał piłkę.

68'

GOL! DRYGAS! Piłka po raz trzeci z rzędu powędrowała od Rapy do Drygasa, tym razem zawodnik Pogoni przeciął piłkę skutecznie i pokonał Węglarza! 2:1 dla gospodarzy!

65'

Drygas zderzył się z Frąszczakiem w środku pola. Przerwa w grze z powodu urazu.

63'

Kolejne dośrodkowania Rapy, tym razem strzelał głową Frąszczak. Napastnik Pogoni pomylił się nieznacznie!

61'

Jagiellonia w odpowiedzi. Długa wrzutka w pole karne Tomasika, ale w zamieszaniu skuteczniejsi byli defensorzy gospodarzy.

60'

Pogoń w natarciu. Piłka wędruje od nogi do nogi, nagle Rapa dośrodkował w pole karne do wychodzącego idealnie Drygasa, ten sam na sam strzelił prosto w Węglarza!

56'

Ależ okazja Pogoni! Rapa zagrał na czystą pozycje do Frąszczaka. Ten strzelił głową, ale za lekko by pokonać golkipera gości. Piłkarze Jagiellonii sugerowali pozycje spaloną, ale sędzia był nieugięty.

53'

Wejście w pole karne Nunesa, ale Tomasik w porę zatrzymał zawodnika gospodarzy.

51'

Dobra piłka do Romanczuka od Frankowskiego w pole karne, ten przyjął piłkę, ale zanim oddał strzał Lewandowski zabrał mu piłkę. Po chwili ten sam gracz otrzymał podanie w pole karne na jego skraju i oddał mocny strzał z ostrego kata, ale skutecznie obronił Kudła.

49'

Pogoń ruszyła z kontrą. Delev chciał odważnie wejść między dwóch graczy Jagiellonii i oddać strzał zza pola karnego, ale stracił piłkę.

47'

Jagiellonia od samego początku naciska, a konkretniej robi to Vasiljev, który najpierw groźnie dośrodkował, po czym oddał strzał z dystansu. Strzał bardzo niecelny.

47'

Za Burligę na boisku pojawił się Marek Wasiluk.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

48'

KONIEC 1 POŁOWY!

47'

Kapitalna okazja Jagiellonii! Vasiljev dośrodkował w pole karne, tam przedłuża ją Romanczuk do wychodzącego sam na sam Burligi, ale zawodnik gości strzelił wprost w Kudłę!

45'

Delev leży na murawie po starciu z jednym z zawodników gości. Sędzia dolicza minutę do czasu gry.

43'

Dobra piłka do Nunesa, ale zbyt mocna by mógł celnie dośrodkować. Jagiellonia odzyskuje piłkę i buduje atak pozycyjny.

42'

Jagiellonia w końcowej fazie 1. połowy nabrała wigoru i to ona teraz dyktuje tempo gry.

40'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Vasiljeva i strzał głowa Runje tuż nad bramką Kudły!

39'

Frąszczak ładnie uciekł obrońcom Jagiellonii i uderzył z ostrego kata, ale za lekko by pokonać Węglarza. Z kolei Jagiellonia zrewanżowała się kontratakiem z którego udało się wywalczyć rzut rożny.

38'

Ostre starcie Deleva z Góralskim - obaj ucierpieli, zaś sędzia Jakubik przekazuje piłkę Jagiellonii.

37'

Wydawało się, że Pogoń kontroluje to spotkanie, tymczasem jedna akcja gości i mamy remis.

35'

GOL CERNYCH! Frankowski kapitalnie znalazł w polu karnym Cernycha mocnym dośrodkowaniem, a ten uderzył głową na bliższy słupek! 1:1!

33'

Vassiljev rozegrał klepkę z Grzybem, dośrodkowanie tego drugiego zablokowane ręką przez Nunesa. Szansa dla gości na wysokości pola karnego. Wrzucił Tomasik, ale tam Lewandowski wybił ja głową.

30'

Murawski faulował Romanczuka przed polem karnym Jagiellonii. Ostre wejście ukarane żółtą kartką.

29'

Kapitalna akcja Pogoni - 4 podania z rzędu z pierwszej piłki, dogranie na do Guyrsco na prawe skrzydło, ten zagrywa przed pole karne do Nunesa, który strzela z dystansu, ale piłka po jednym z zawodników gości przeszła obok bramki Węglarza.

26'

Oba zespoły notują teraz sporo strat. Akcja przenosi się pod bramkę Pogoni Szczecin.

24'

Jagiellonia wychodzi z wysokim pressingiem, co powoduje, że Pogoń musi szybciej rozgrywać piłkę. Kończy się to stratą Drygasa.

23'

Pogoń dalej w natarciu i poszukiwaniu drugiej bramki.

21'

GOL! Frąszczak pewnie pokonuje Węglarza strzałem w prawy dolny róg!

20'

Jeden z zawodników Jagiellonii jest opatrywany na boisku. Tymczasem do karnego podejdzie Frąszczak.

18'

RZUT KARNY! Murawski wpadł w pole karne i oddał strzał, zaś przy dobitce zahaczył go Tomasik.

15'

O mały włos, a Romanczuk mógł zdobyć bramkę samobójczą... Zawodnik Jagi przeciął dośrodkowanie Delewa, a piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Węglarza.

14'

Burliga ukarany za zagranie ręką żółtą kartką.

13'

Strzał Guyrsco w światło bramki, ale za słaby, by zaskoczyć bramkarza gości.

12'

Okazja dla Pogoni - rzut wolny 30 metrów od bramki.

10'

Vasiljev miał okazję dośrodkować z rzutu wolnego, ale zrobił to niedokładnie. W odpowiedzi kontrę rozpoczęła Pogoń. Atak ten zakończył się strzałem z dystansu Murawskiego, ale spokojnie, aczkolwiek na raty, interweniował Węglarz.

8'

Groźne zagranie Vassiiljeva wzdłuż bramki Kudły, ale nikt nie przeciął jego podania. Po chwili dośrodkowywał Frankowski, ale to zagranie przechwycił bramkarz gospodarzy.

6'

Delew dostał długa piłkę z autu w pole karne, ale tam interweniuje spokojnie Węglarz. Bramkarz Jag rozpoczyna akcję długim wybiciem.

5'

Piłka zagrana na skrzydło do Frankowskiego od Grzyba, ale Nunes skutecznie przerywa akcję przy linii bocznej.

3'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Pogoń czeka na ruszy gości na własnym placu gry.

2'

Runje stracił piłkę na rzecz Guyrsco, ale zawodnik Pogoni nie zrobił użytku z prezentu.

17:46

Rozpoczynamy spotkanie w Szczecinie - od środka zaczynają piłkarze Michała Probierza!

17:42

Piłkarze już wychodzą na boisko w Szczecinie. Gospodarze w tradycyjnych bordowo-granatowych barwach, goście na biało.

17:39

Arbitrem tego spotkania będzie Krzysztof Jakubik.

17:39

Jaga spotkała się z Pogonią także w rozgrywkach PP w poprzednim sezonie. Wówczas w 1/32 finału drużyna z Białegostoku ograła Portowców 2:1.

17:37

Jagiellonia w poprzedniej rundzie wyeliminowała Cracovię po kuriozalnej bramce w 46. minucie, kiedy piłkarze "Pasów" wyszli na mecz... w 10. Z kolei Pogoń Szczecin pewnie ograła KKS Kalisz 4:0. Na zwycięzcę tej konfrontacji czeka w następnej kolejce sensacyjny pogromca Lechii Gdańsk - Puszcza Niepołomice.

17:30

Skład gospodarzy na dzisiejsze spotkanie:

17:27

Skład gości na dzisiejsze spotkanie:

17:15

Faworytem spotkania będzie drużyna Jagiellonii, która ma 4 zwycięstwa z rzędu na koncie. Pogoń od 4 meczów nie wygrała. Bilans ostatnich 5 spotkań między tymi drużynami jest wyrównany - Jagiellonia wygrała 2 mecze, padł jeden remis, Portowcy zaś również zdołali pokonać Jagę dwukrotnie.

17:02

Witamy serdecznie! Już za niecałą godzinę na stadionie w Szczecinie rozpocznie się batalia o ćwierćfinał Pucharu Polski - miejscowa Pogoń zmierzy się z drużyną Jagiellonii Białystok w 1/8 finału. Relację z tego spotkania poprowadzi dla Państwa Rafał Strzelec.