dogrywka 1. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa1 : 1
karne7 : 6
120'

GKS 1962 Jastrzębie w kolejnej rundzie zagra ze zwycięzcą z pary Górnik Zabrze - Wigry Suwałki

120'

Kulawiak kończy spotkanie celnym strzałem! GKS Jastrzębie wyeliminowało Górnika Łęczna!

120'

Jarecki w słupek! Szansa dla GKSu

120'

Szczepan trafia!

120'

Grzelczak pokonuje bramkarza!

120'

Mazurkiewicz trafia!

120'

Sasin trafia!

120'

Ali pewnie przy słupku!

120'

Śpiączka piekielnie mocno pod poprzeczkę

120'

Tront trafia!

120'

Danielewicz pewnie przy słupku!

120'

Małecki broni strzał Szymury!

120'

Piesio nie trafia! Broni Drazik

120'

Szczęch po rękach bramkarza, ale trafia

120'

Pruchnik pewnie pokonuje Drazika po raz drugi

120'

Jadach trafia

120'

Dźwigała trafia

120'

Serię jedenastek rozpoczną goście

120'

Koniec dogrywki! Zwycięzcę wyłoni konkurs rzutów karnych

120'

Piłka meczowa dla GKSu! Po zamieszaniu w polu karnym, Tront strzałem z bliska posyła futbolówkę obok słupka! Coś niebywałego

120'

Niecelne dośrodkowanie z prawej strony pola karnego Małeckiego opuszcza boisko. Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami konkursu jedenastek

119'

GKS okupuje bramkę Górnika, lecz łęcznianie szczelnie bronią się wszystkimi formacjami.

117'

Fatalny strzał Pacholskiego z dystansu i jęk zawodu na trybunach

115'

Krzysztof Danielewicz faulowany przed szesnastką GKSu w jednej z nielicznych akcji Górnika w drugiej połowie dogrywki

113'

Słabiutki strzał Szczepana przelatuje obok bramki. W każdym ataku GKS wydaje się jednak być groźny ze względu na przewagę liczebną

110'

Gospodarze dostali wiatru w żagle po drugiej czerwonej kartce dla zawodnika z Łęcznej. Wygląda na to, że będą dominować do końca tej części gry.

109'

Żółtko dla Grzelczaka za uderzenie rywala łokciem

108'

Groźnie po strzale głową Szczepana, piłka nie wpada jednak do siatki!

107'

Kiks Piotra Grzelczaka przy próbie wybicia piłki. Od autu podopieczni trenera Skrobacza

106'

Ostatnie 15 minut od środka rozpoczną gospodarze

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki. Za moment zaczynamy drugą.

105'

Odnotowujemy żółtą kartkę dla Pruchnika za faul na Draziku kilka minut temu

105'

Przemysław Pitry ogląda drugą żółtą kartkę za faul taktyczny. Górnik jednak będzie kończył mecz w "9".

104'

Niecodzienna sytuacja. Pruchnik, który przed momentem znoszony był na noszach do karetki, wstał i jest gotów kontynuować spotkanie.

103'

Bramkarz GKS-u wstał o własnych siłach, obrońca Górnika murawę opuszcza na noszach. Górnik będzie kończył mecz w "9".

101'

Groźne zderzenie Radosława Pruchnika z bramkarzem Grzegorzem Drazikiem. Oboje nie podnoszą się z murawy

100'

Górnik Łęczna z niewielką przewagą w pierwszej połowie dogrywki, brakuje jednak decydującego, celnego podania

96'

Niedokładne przyjęcie piłki przez Grzelczaka, który mógł wyjść na czystą pozycję

95'

Akcja Górnika lewą stroną, Piesio miękko wrzuca na dalszy słupek, ale Grzelczak zdołał wywalczyć tylko rzut rożny

93'

Słaby strzał Aliego z dystansu mija bramkę Małeckiego

90'

Dogrywkę od środka rozpoczynają goście

94'

Radosław Pruchnik pewnie wykorzystał jedenastkę. Chwilę potem arbiter kończy drugą połowę. Będziemy świadkami dogrywki.

94'

GOOOOL! Górnik Łęczna rzutem na taśmę doprowadza do remisu!

93'

Rzut karny dla Górnika po faulu na Jareckim!!

91'

Arbiter dolicza 3 minuty

91'

Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym instynktownie strzela Pruchnik, lecz tylko w boczną siatkę

90'

Groźnie z dystansu strzela Sasin i piłka minimalnie mija bramkę Drazika! Rzut rożny dla gości

89'

Żółta kartka dla Szczepana za nieczystą grę w walce o górną piłkę

88'

Danielewicz fatalnie dośrodkowuje z rzutu wolnego

87'

Górnik bez pomysłu na grę w końcówce. Jeśli coś ma tu zadecydować, to tylko indywidualności.

84'

Kontra gospodarzy, z linii szesnastki strzela Ali, a Górnika przed stratą drugiej bramki ratuje Małecki

83'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul taktyczny na Alim ogląda Komor

81'

Jarecki z lewej strony centralnie w pole karne, lecz strzał wypychanego Śpiączki przechodzi obok bramki

79'

Grzelczak z dystansu, pewnie łapie Drazik. Chwilę wcześniej sam na sam z Małeckim wychodził Szczepan, lecz znajdował się na pozycji spalonej.

74'

Bardzo słabo wygląda w dzisiejszym spotkaniu Piotr Grzelczak. Nominalny napastnik Górnika gra dziś na skrzydle i notuje same niecelne podania.

72'

A w Górniku Danielewicz w miejsce Drewniaka

72'

Trzecia zmiana w zespole trenera Skrobacza. Schodzi Caniboł, wchodzi Szczepan.

70'

Potężna bomba Grzegorza Piesio trafia w słupek bramki Drazika!

70'

Zmianą reaguje trener Rybarski. Śpiączka w miejsce Jurisy.

69'

Ależ błąd Małeckiego! Bramkarz Górnika naciskany zbyt długo zwlekał z wybiciem, w efekcie jego podanie trafiło w nogi naciskającego napastnika i o mały włos piłka nie wpadła do siatki!

67'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Musioł, wchodzi Kawula

65'

Sprzed szesnastki strzela Piesio, Drazik łapie futbolówkę zmierzającą na krótki słupek

65'

Szybkie rozegranie rzutu rożnego, dośrodkowanie na dalszy słupek, zgranie na krótki i Szymura wygrywa główkę z obrońcami w dużym zamieszaniu!

64'

GOOOL! Jastrzębie nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie!

62'

Dobra akcja na lewej stronie Jareckiego i Pitrego, jednak ten pierwszy w decydującym momencie złapany na spalonym. GKS w drugiej połowie jeszcze bez sytuacji podbramkowej.

59'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Prawą stroną obrońcom uciekł Jrisa, piłka trafiła do centralnie ustawionego Pitrego, którego strzał zatrzymał się na plecach obrońcy.

57'

Zmiana także w zespole GKS-u. Schodzi Zajączkowski, wchodzi Szczęch.

56'

Zmiana w zespole Górnika. Debiutant Aleks Aftyka opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Grzegorz Piesio.

55'

Żółtko dla Musioła za faul na własnej połowie.

53'

Radosław Pruchnik czysto zatrzymuje pędzącego prawą stroną Zajączkowskiego

51'

Celne uderzenie Jareckiego z rzutu wolnego wyłapuje golkiper GKS-u

50'

Żółta kartka dla Pacholskiego za faul na Pitrym przed własnym polem karnym

46'

Drugą połowę od środka rozpoczynają goście

45'

Koniec pierwszej części gry. Grający drugim garniturem Górnik Łęczna gra wyrównane spotkanie z przedstawicielem III ligi. Powracamy za około 15 minut

45'

Arbiter dolicza 1 minutę

43'

Składna akcja gospodarzy na 1 kontakt zakończona celnym strzałem w krótki róg bramki. Bez problemów broni Małecki

42'

Strzał Jareckiego po zamieszaniu w polu karnym bez większych trudów łapie Drazik.

40'

Fatalne dośrodkowanie Jurisy w sytuacji, gdy Górnik wyszedł z kontrą 4 na 4.

39'

Mamy przestój w grze, dużo niedokładności z obu stron. Nieco lepiej w tym okresie gry prezentują się gospodarze.

34'

Żółta kartka dla Pitrego za ostre wejście w nogi Caniboła

30'

Blisko pod bramką Małeckiego znaleźli się gospodarze po stracie piłki przez Dźwigałę,lecz strzał z dystansu Aliego daleki od ideału.

28'

Górnik zaczyna mieć przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekłada się to sytuacje podbramkowe.

24'

Dobra piłka od Pitrego do Aftyki, który strzelał z ostrego kąta, na dodatek zbyt nieśmiało, by móc zaskoczyć bramkarza.

21'

Dłuższa akcja gości lewą stroną zakończona zbyt mocną wrzutką Jareckiego. Od autu gospodarze.

18'

GKS póki co prezentuje się całkiem nieźle na tle ekstraklasowego rywala. Jeśli chodzi o konkrety przewaga jednak po stronie gości.

16'

Żółta kartka dla Aleksandra Komora za faul na wychodzącym na czystą pozycję Canibole.

13'

Okazja dla gospodarzy. Dobrze rozprowadzona akcja na prawą flankę, skąd dośrodkowuje skrzydłowy, a piłkę na rzut rożny ofiarną interwencją wybija Komor.

11'

Kolejny raz groźnie pod bramką jastrzębską! Mierzone uderzenie Adama Dźwigały z dystansu ląduje na poprzeczce bramki Drazika.

9'

Okazja Grzelczaka, który z łatwością przepchnął Pacholskiego! Strzał napastnika Górnika broni jednak bramkarz.

7'

Pierwsza akcja Górnika. Dośrodkowanie Grzelczaka na dalszy słupek zgrał Jurisa, a z 10 metrów prawą nogą bramkarza zaskoczyć próbował debiutujący Aftyka, jednak piłka nieczysto ułożyła się na jego nodze.

6'

Groźne uderzenie z dystansu na rzut rożny wybija Małecki!Piłka zmierzała pod poprzeczkę, jednak golkiper Górnika zdążył z interwencją

5'

Gospodarze z rzutu wolnego wprost w mur, jednak będą mieli okazję na dośrodkowanie z rzutu rożnego

3'

Pierwsza akcja gospodarzy. Powolne rozgrywanie piłki zakończone mizernym strzałem Kamila Jadacha

1'

Zaczynamy! Od środka gospodarze!

14:41

Zawodnicy wychodzą na murawę stadionu. Gospodarze zagrają na żółto-zielono, natomiast goście na biało.