FC Ingolstadt 04FC Ingolstadt
0 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
94'

KONIEC MECZU! Bayern po ogromnych męczarniach ogrywa Ingolstadt w derbach Bawarii 2:0!

92'

Monachijczycy dobijają rywali! Robben kończy akcję Bayernu płaskim strzałem!

91'

GOOL!!!! ARJEN ROBBEN!!!!

90'

Muller zagrywał w pole karne. tam Lewandowski nie dopadł piłki, ale obok był Chilijczyk, który pokonał Hansena!

90'

GOOL!!! ARTURO VIDAL!!!!

89'

Leckie kończy swój występ. Na boisku pojawi się Jung.

87'

Ingolstadt zmuszone momentami do rozpaczliwej defensywy.

85'

Końcówka należy do Bayernu. Czy goście zdążą strzelić bramkę?

83'

Mocna bomba Lewandowskiego z 20. metra, a piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczcką!

82'

Dwa razy piłkarze Ingolstadt przycisnęli Bayern: najpierw po kornerze, a potem akcji odskrzydlającej.

80'

Rafinha pojawił się w miejsce Lahma.

79'

Lex zmienia Grossa.

77'

Robben zacentrował z rzutu wolnego, a w polu karnym Ingolstadt Muller uderzył futbolówkę nad poprzeczką bramki Hansena.

76'

Kartka dla Grossa, który ma w nogach ponad 10 km.

74'

Za Lezcano pojawił się Hinterseer.

74'

Robben melduje się w miejsce Kimmicha.

73'

Kartkę otrzymuje też Lewandowski, który impulsywnie zareagował na atak Francuza.

73'

Bregerie za ostry atak na Kimmicha otrzymał kartkę.

70'

Costa na pozycji spalonej.

69'

Kapitan reprezentacji polski popychany w "szesnastce", upada, ale gwizdek arbitra milczy.

67'

Lewandowski sam się przebijał, ale w polu karnym gospodarzy stracił piłkę.

66'

Szkoleniowiec gospodarzy nie decyduje się jeszcze na zmiany.

65'

Costa melduje się w miejsce Alonso.

62'

Hansen pierwszy dopadł do długiej piłki zagrywanej do Mullera.

61'

Niemiec podniósł się i gramy dalej. Bayern w natarciu.

60'

Gross leży na murawie po starciu z Alonso.

57'

Bayern zamknął rywali, ale Lahm stracił piłkę. Słaby mecz kapitana gości.

57'

Po kilku, słabych, początkowych minutach coś zaczyna się dziać.

56'

Najpierw Neuer oszukał Lezcano, a kilkadziesiąt sekund później Hansen skutecznie interweniował poza polem karnym.

54'

Leckie z woleja fatalnie się pomylił! To powinien być gol!

53'

Gospodarze starali się zdominować monachijczyków i wywalczyli korner.

49'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez roszad.

47'

Muller ograł Hansena, a zmierzającą futbolówkę w stronę bramki wybił Hadergjonaj!

46'

Felix Zwayer wznowił mecz! Rozpoczynamy drugą część zawodów!

45'

KONIEC! DO PRZERWY na Audi-Sportpark bez bramek!

44'

Kibice Bayernu mają prawo być zaniepokojeni bierną postawą swoich ulubieńców.

43'

Kiepski strzał z dystansu Alonso.

42'

Alaba wywalczył korner dla monachijczyków.

40'

Strzał Alcantary w środek bramki. Pewnie broni Hansen.

39'

Centra w pole karne gości. Tam Tisserand uderzył minimalnie głową nad poprzeczką!

37'

Lahm wycofał piłkę przed pole karne do Alcantary, który nie trafił w światło bramki.

36'

Chaotycznie gra Bayern. Gospodarze natomiast nie są w stanie zagrozić bramce Neuera.

33'

Hansen już któryś raz z kolei wykopał piłkę poza boisko.

30'

Zeszło powietrze z piłki. Chwilka przerwy.

29'

Tym razem po stronie gospodarzy szarpnął Cohen, ale nic z tego nie wyszło.

28'

Ingolstadt skupione na defensywie. Momentami cały zespół cofa się pod własne pole karne.

27'

Niecielny strzał Grossa po składnej akcji miejscowych.

25'

Nie wyszedł monachijczykom rzut wolny. Bayern ponownie wygląda na zespół, który nie gra z polotem i finezją.

22'

Polak jest w stanie kontynuować grę. A my nadal czekamy na bramki w spotkaniu.

21'

Przy okazji Hansen znokautował Lewandowskiego.

20'

Lewandowski przelobował golkipera, ale jeden ze stoperów wybił futbolówkę w ostatniej chwili!

18'

Muller zagrał na 5. metr tzw. "świecę". Lewandowski uderzył piłkę głową, ale nie zdołał jej skierować w światło bramki.

17'

Mocne dośrodkowanie Alonso w pole karne, ale defensorzy Ingolstadt wybijają futbolówkę.

15'

Neuer wyłapuje centrę jednego z rywali. Ingolstadt skutecznie się broni i próbuje kontrować.

13'

Bawarczycy przejęli inicjatywę. Tego należało się spodziewać.

11'

Kapitalna atmosfera na Audi-Parksport! Kibice świetnie się bawią.

10'

Zwayer szybko zażegnał konflikt.

9'

Doszło do spięcia między Lewandowskim, a Moralesem.

7'

Hummels uderzył głową z kilku metrów nad poprzeczką bramki Hansena.

6'

Kimmich podał do Lahma, a ten wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

7'

Leckie próbował przebić się lewą strona, ale zawodnik Ingolstadt pogubił się i stracił futbolówkę.

5'

Na pozycji spalonej złapany Alonso.

4'

Miejscowi starają się wysokim pressingiem atakować rywali.

4'

Vidal zagrywał w pole karne, ale za mocno, aby Lewandowski mógł do piłki dopaść.

1'

Na początku sporo piłek wykopywanych poza boisko.

15:30

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy, gramy!

15:27

Felix Zwayer wyprowadza obie jedenastki na murawę!

15:18

W poprzedniej kolejce Bayern zremisował 1:1 z Schalke, a dzisiejsi gospodarze przegrali 0:1 w Berlinie z Herthą.

15:08

Bayern jest liderem Bundesligi i ma na koncie 46 punktów. Ingolstadt zgromadziło dotychczas 15 oczek, co daje 17. pozycję.

14:40

14:37

Tak prezentuje się skład monachijczyków:

14:35

Witamy serdecznie! O godz. 15:30 rozpocznie się mecz 20. kolejki Bundesligi,w którym to Ingolstadt podejmie Bayern Monachium!