Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
17:23

Dziękujemy za uwagę! Miłego wieczoru!

96'

KONIEC! Bayern remisuje na Allianz Arena z Schalke 1:1! Bramkę dla monachijczyków strzelił Robert Lewandowski!

93'

Fahrmann fenomenalnie interweniuje i utrzymuje w grze Schalke!

90'

Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Hummels i Howedes cierpią na murawie po jednym ze starć.

89'

Mocny strzał Costy po ziemi, ale pewnie broni Fahrmann.

88'

Muller zastopowany przez jednego ze stoperów Schalke.

87'

Kehrer zmienia Goretzkę.

86'

Alaba zagrywa w "szesnastkę" do Martineza, a Hiszpan fatalnie się pomylił z kilkunastu metrów!

85'

Piłka po rzucie rożnym powędrowała przed pole karne Schalke, a tam Alonso uderzył niecelnie.

83'

Coman wywalczył korner.

82'

Costa wstrzelił piłkę przed bramkę Fahramanna, ale Lewandowski nie zdołał zareagować!

80'

Limit zmian w zespole Bayernu wyczerpany. Schalke nadal wygląda naprawdę dobrze dziś. Czyżby remis?

77'

... a Lahm melduje się w miejsce Rafinhi.

77'

Alaba zmienia Bernata, a...

77'

Martinez ukarany kartką.

76'

Bayern dosyć długo utrzymuje się przy piłce.

73'

Choupo-Moting melduje się w miejsce Burgstallera.

72'

Wcześniej natomiast na placu gry pojawi się Coman, który zastąpi Robbena.

69'

W drugiej odsłonie mamy do czynienia z mniejszą liczbą sytuacji bramkowych.

68'

Zaraz na murawie pojawi się Lahm.

66'

Weinzierl bardzo energicznie i żywiołowo reaguje przy ławce trenerskiej.

64'

Zakotłowało się pod bramką gości po rzucie wolnym wykonywanym przez Alonso, ale piłkarze Schalke wyszli z opresji.

61'

Pierwsza kara indywidualna w meczu.

59'

Nastasić zastępuje Badstubera.

57'

Tym razem przewaga Bayernu zaczyna być coraz większa.

55'

Piłka w siatce Bayernu, ale na pozycji spalonej był jeden z piłkarzy Schalke!

53'

Już niedługo opiekunowie dokonają zapewne pierwszych roszad.

51'

Dobra interwencja Fahrmanna.

49'

Pierwsze minuty drugiej odsłony obrazują nam pojedynek na Allianz Arena jako wyrównaną potyczkę.

48'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Gramy, gramy!!!

16:32

Piłkarze wracają na murawę! Zaraz początek drugiej części!

45'

KONIEC! Do przerwy Bayern remisuje 1:1 z Schalke 04 Gelsenkirchen!

45'

Burgstaller na pozycji spalonej.

42'

Lewandowski tym razem trafił w poprzeczkę! Odpowiedź Bayernu!

42'

Podopieczni Markusa Weinzierla zaskakują na plus.

41'

Goretzka w sytuacji sam na sam został dogoniony przez Bernata! Hiszpan odebrał futbolówkę piłkarzowi Schalke!

40'

Caligiuri z 10. metra trafia tylko w poprzeczkę!

40'

Nic ciekawego ze stałego fragmentu gry nie wynikło.

39'

Lewandowski zastawił się w polu karnym. Odwrócił się z futbolówką i wywalczył korner.

37'

Oj w ostatnich chwilach zaostrzyło się na murawie. Nadal czekamy na kolejne sytuacje bramkowe.

34'

Na razie arbiter nie ukarał nikogo kartką. Niewiele przewinień na Allianz Arena.

32'

Goretzka w dogodnej sytuacji uderzył futbolówkę nad monachijską bramką!

31'

30'

Jak na razie groźniej wyglądają akcje gości.

26'

Od kilku minut gospodarze mają problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

23'

Czekamy na kolejne sytuacje bramkowe.

20'

Robben strzelił w górne rzędy trybun...

20'

Goście z Gelsenkirchen są dziś naprawdę dobrze dysponowani.

18'

Goretzka wypuścił w bój Kolasinaca, a jego mocny strzał odbił Neuer!

17'

Posiadanie piłki 61%-39% na korzyść miejscowych.

14'

Bardzo sprytny strzał stopera Schalke! Będą emocje!

13'

GOOOLLLL!!!!! NALDO!!!!! KAPITALNY STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO!!!!

12'

Lewandowski szukał prostopadłym podaniem Mullera, ale zrobił to niedokładnie.

11'

Vidal zagrał do Polaka, a ten na dużym spokoju ograł golkipera rywali! 15 gol w sezonie!

9'

GOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKIIIIIII!!!!

9'

Kiepsko rozwiązany stały fragment gry zakończony stratą.

8'

Najdo wybił futbolówkę poza boisko. Będzie rzut rożny dla mistrza Niemiec.

7'

Gospodarze poradzili sobie ze stałym fragmentem gry rywali i teraz długo utrzymują się przy piłce.

5'

Schopf wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

3'

Ryzykowna interwencja Neuera! To mogło skończyć się stratą golkipera mistrza Niemiec!

3'

Długa piłka do Costy, ale ten znajdował się na pozycji spalonej.

2'

Gospodarze występują w czerwono-białych kompletach. Przyjezdni zaś w niebieskich.

15:30

Od środka rozpoczynają monachijczycy!

15:27

Arbiter wyprowadza obie jedenastki!

15:26

Rezerwowi Schalke: Nübel, Geis, Konopljanka, Choupo-Moting, Kehrer, Nastasić, Avdijaj

15:26

Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Alcántara, Lahm, Alaba, Coman, Sanches, Benko

15:14

Oba zespoły od kilkunastu minut intensywnie rozgrzewają się na Allianz Arena.

14:56

Bayern jest liderem tabeli z dorobkiem 46 punktów. Schalke (21 pkt.) natomiast zajmuje odległe 11. miejsce.

14:52

W ekipie gospodarzy od 1. minuty zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Natomiast po drugiej stronie barykady zagra dziś były już zawodnik Bawarczyków, Holger Badstuber.

14:47

Witamy serdecznie! Wczoraj rozpoczęła się 19. kolejka Bundesligi! Dziś o godz. 15:30 na Allianz Arena, Bayern zmierzy się z Schalke!