SC FreiburgSC Freiburg
1 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
95'

KONIEC!!!! Kapitan reprezentacji Polski ratuje Bayern przed stratą punktów! Freiburg - Bayern 1:2!

94'

Robben nie trafił do pustej bramki z 35 metrów.

93'

Trzeba jednak przyznać, że Bawarczycy nie zasłużyli dziś na komplet punktów.

93'

Na kłopoty Bayernu - Lewandowski.

92'

W asyście kilku defensorów Polak się zastawił, obrócił i kąśliwie uderzył tuz przy słupku! Ideał!

91'

GOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!

90'

Arbiter doliczył aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Ładny strzał Petersena. Neuer musiał się trochę napracować.

88'

Wiele wskazuje na to, że Bayern zakończy we Freiburgu serię czterech wygranych, ligowych spotkań z rzędu.

85'

Kapitalny strzał Philippa minimalnie mija bramkę rywali! Było bardzo blisko!

84'

Golkiper gospodarzy ukarany kartką za przedłużanie wznowienia gry.

83'

Kubler zmienia kontuzjowanego Stenzela.

82'

Jeden z zawodników gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

80'

Bulut zmienia Haberera.

78'

Do końca meczu coraz bliżej, a żadna z drużyn nie jest bliżej korzystnego rozstrzygnięcia.

75'

Kartka dla Haberera za próbę wymuszenia rzutu karnego.

75'

Kiepski strzał Alonso sprzed pola karnego.

73'

Limit zmian w Bayernie wyczerpany.

71'

Bernat natomiast zastępuje Alabę.

71'

Ribery melduje się w miejsce Costy.

70'

Petersen zmienia Niederlechnera.

70'

Kibice na Schwarzwald-Stadion czekają na kolejne bramki, choć remis z Bayernem przed spotkaniem braliby w ciemno.

68'

Druga część nie jest tak porywająca jak pierwsza.

66'

Bawarczycy koronkowo rozgrywali futbolówkę, ale stracili ją pod polem karnym rywali.

64'

Gospodarze wybili piłkę na uwolnienie.

62'

Streich nie zdecydował się jeszcze na zmiany. Powoli można spodziewać się roszad.

61'

Celny strzał głową Hummelsa, ale nie zaskoczył on golkipera rywali.

60'

Robben wywalczył korner.

59'

Po zmianie stron gospodarzom trudniej jest przedrzeć się w pole karne gości.

57'

Robben tradycyjnie zszedł do środka i uderzył w kierunku bramki gospodarzy. A tam dobra interwencją popisuje się Schwolow!

55'

Kimmich zmienia skarżącego się na ból żeber Vidala.

54'

Miejscowi wybronili się po stałym fragmencie gry,

53'

Będzie rzut rożny dla Bayernu.

52'

Za nami dopiero kilka minut drugiej połowy zawodów, a na murawie zrobiło się naprawdę sporo wolnej przestrzeni między formacjami w obydwu zespołach.

50'

Strzał z rzutu wolnego gospodarzy nie sprawił Neuerowi problemów.

48'

Tym razem kartką ukarany Costa.

48'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

46'

Wracamy na murawę! Arbiter nakazał wznowienie gry po przerwie!

45'

KONIEC! Do przerwy Freiburg - Bayern 1:1!!! Gospodarze są zespołem lepiej zorganizowanym i wybieganym. Bayern jak na razie zawodzi.

44'

Tak padła bramka Lewandowskiego:

43'

Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Nie wydaje się, aby padły w pierwszej części kolejne gole.

42'

Lewandowski dziś leżał na murawie więcej razy, niż wszyscy pozostali piłkarze Bayernu razem wzięci. Nie ma łatwego życia na murawie.

40'

Lahm wybija futbolówkę po centrze z narożnika boiska.

38'

Tym razem Monachijczycy przejęli inicjatywę.

37'

Silny strzał Polaka po kornerze wykonywanym przez Costę! 1-1!!!

35'

GOOOOLLL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

35'

Lewandowski odwrócony tyłem do bramki. Obrócił się, ale został wyblokowany!

35'

Haberer przegrał pojedynek z Martinezem. Gdyby wygrał, to stanąłby oko w oko z Neuerem.

31'

Alonso ukarany kartką. To pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym meczu.

30'

Sponiewierany Lewandowski. Polak jest skutecznie odcinany od gry.

28'

Kąśliwy strzał Vidala i broni golkiper gospodarzy! Będzie korner!

28'

Bayern bez groźnej sytuacji bramkowej.

25'

Podopieczni Streicha kontrolują tempo spotkania i zasługują w 100% na prowadzenie.

23'

Schwolow starł się z jednym z kolegów, ale zażegnano zagrożenie pod bramką miejscowych.

20'

Celny strzał Niederlechnera, który nie sprawił problemów Neuerowi.

19'

Gościom z Monachium brakuje dokładnego podania w pobliżu pola karnego gospodarzy.

17'

Kiepsko rozegrany korner przez mistrza Niemiec.

16'

Bawarczycy mają kłopot z opuszczeniem własnej połowy boiska.

15'

Piłkarze z Monachium w porównaniu do rywali wyglądają na bardzo ociężałych.

13'

Niederlechner centruje, ale futbolówka ląduje u Neuera.

11'

Trzeba natomiast przyznać, że murawa na Schwarzwald-Stadion jest kiepska.

9'

Rezerwowi gości: Starke, Bernat, Coman, Rafinha, Sanches, Ribéry, Kimmich

8'

Gospodarze dalej w natarciu. Kibice Bayernu mogą czuć się zaniepokojeni.

6'

Błąd Hummelsa został wykorzystany przez Haberera, a ten następnie pokonał Neuera.

5'

GOOOL!!!! JANIK HABERER!!!!! NIESPODZIANKA!!!!!

4'

Rezerwowi gospodarzy: Gikiewicz, Abrashi, Bulut, Petersen, Schuster, Hufnagel, Kübler.

3'

Strzał Philippa blokuje Alaba. Miejscowi chcieli szybko się odgryźć.

2'

Mueller centrował w pole karne z prawego skrzydła. Do piłki dopadł Lewandowski, ale jego uderzenie głową przeszło wysoko nad poprzeczką bramki rywali.

20:31

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy, gramy!

20:30

Fajerwerki nad Freiburgiem. Pięknie to wygląda. Zaraz początek zawodów.

20:28

Co ciekawe, ostatni pojedynek obu zespołów zakończył się zwycięstwem Breisgau-Brasilianer 2:1.

20:27

Bayern jest liderem ligi niemieckiej z dorobkiem 39 punktów. Freiburg zgromadził 23 oczka i zajmuje ósmą lokatę.

20:24

Drużyny zakończyły rozgrzewkę, zaraz pierwszy gwizdek. Pogoda? Zimowa:

20:22

Po miesięcznej przerwie wraca Bundesliga. Lider i mistrz Niemiec gra dziś na wyjeździe z ósmym Freiburgiem. Robert Lewandowski jest w pierwszym składzie, na ławce gospodarzy zaczyna zaś Rafał Gikiewicz.

20:12

Witamy serdecznie! 20 stycznia, a więc czas najwyższy na powrót Bundesligi! O 20:30 Freiburg podejmie Bayern Monachium!