SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

KONIEC! Darmstadt - Bayern 0:1! Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył po fenomenalnym strzale Costa!

92'

Sanches melduje się w miejsce Costy.

91'

Obinna zmienia Schipplocka.

87'

Obaj trenerzy mają jeszcze do dyspozycji po jednej zmianie.

85'

Gospodarzom się bardzo spieszy, ale nie ma co się dziwić.

83'

Bayern w tym momencie zrównuje się punktami z Lipskiem.

80'

Kimmich zastępuje Muellera.

78'

Colak zmienia Niemeyera. Ofensywna roszada.

77'

Neuer broni strzał jednego z gospodarzy, a dobitka Niemeyera również obroniona!

76'

Ukarany też Hummels.

76'

Alonso zarobił kartkę.

73'

Gospodarze w trudnej sytuacji. Czy zdołają wykrzesać z siebie jeszcze siły na skuteczną akcję?

72'

Ale bomba Brazylijczyka!!!! Huknął z ponad 25 metrów!!!! Bramkarz Darmstadt bez szans!!

71'

GOOOL!!!! DOUGLAS COSTA!!!!

71'

Do gry wraca Gondorf.

70'

Ribery zmienia Vidala.

70'

Niemiec przyjął mocny cios piłką od Costy.

69'

Leży na murawie Gondorf.

67'

Schipplock ruszył do prostopadłej piłki, ale zastopował go Hummels.

65'

Jungwirth zastępuje Rosenthala.

65'

Długa piłka do Lewandowskiego, ale szybko doskakuje tam Sulu i wybija futbolówkę.

62'

Za nami ponad godzina gry i nadal czekamy na bramki!

59'

Świetny strzał Vrancicia z rzutu wolnego, a piłka minimalnie przelatuje nad bramką gości!

57'

Kilka szarż gospodarzy, którzy chcą przerwać passę sześciu porażek z rzędu.

54'

Lewandowski podał do Muellera! Ten z ostrego kąta zmusił do instynktownej interwencji golkipera rywali!

52'

Strzał na wiwat Gondorfa, ale trzeba przyznać, że gospodarze ładnie rozmontowali obronę Bayernu.

51'

Niemeyer wrócił już do gry. Miejscowi w komplecie.

50'

Esser interweniuje po centrze, ale poturbował Hellera.

49'

Niemeyer potrzebuje pomocy medycznej.

49'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez roszad.

47'

Kapitalne racowisko w wykonaniu fanów Bayernu.

46'

Gramy!

16:30

Wracamy na Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor! Za kilak chwil początek drugiej części!

45'

KONIEC PIERWSZEJ ODSŁONY! Do przerwy niespodzianka. Darmstadt - Bayern bez bramek!

45'

Lewandowski z rzutu wolnego uderzył nad murem i nad bramką.

43'

Ostro potraktowany Alonso i pierwsza kartka dla Rosenthala.

41'

Kiepskie uderzenie Vrancicia z linii pola karnego.

41'

Heller wywalczył rzut rożny dla Darmstadt.

40'

Hummels z bliskiej odległości przestrzelił! To powinien być gol!

39'

Zagranie ręką Hollanda, będzie rzut wolny dla rywali.

38'

Bayern zawodzi w pierwszej odsłonie. Kibice monachijczyków nie mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców.

36'

Głupia strata jednego z gospodarzy, ale Sulu ratuje sytuację wybijając bardzo daleko futbolówkę.

34'

Lewandowski uderzył głową po centrze z rzutu wolnego Thiago. Polak się jednak pomylił.

34'

Nie możemy doczekać się akcji gości zakończonej celnym strzałem.

32'

Gospodarze przerwali szarżę Lewandowskiego. Miejscowi mają prosta taktykę wybijać piłki i od czasu do czasu spróbować kontrować. Jak na razie skutecznie to im wychodzi.

30'

Za nami pół godziny gry i nadal bez bramek w Darmstadt.

27'

Kolejny raz ofiarnie i pewnie w defensywie Lilijki.

26'

Lewanodwski i Mueller nie byli w stanie przedrzeć się przez zasieki gospodarzy.

25'

Zawodnicy z Darmstadt bardzo głęboko cofają się pod własne pole karne..

23'

Sytuacyjny strzał Rosenthala, który minął bramkę strzeżoną przez Neuera.

21'

Kameralny obiekt w Darmstadt szczelnie wypełniony.

19'

Bayern natomiast dłużej utrzymuje się przy piłce. Można było się tego spodziewać.

17'

Goście jeszcze bez sytuacji bramkowej.

14'

Defensywa mistrza Niemiec wybiła piłkę.

12'

Drugi korner dla miejscowych.

11'

Dwie centry Alaby, ale żadna z nich nie trafiła do któregoś z kolegów.

10'

Bayern zapewne z biegiem czasu "się rozpędzi".

9'

Trzeba przyznać, że gospodarze początkowe minuty spotkania mogą zaliczyć do udanych.

7'

Piłka zagrywana z narożnika trafiła do Rosenthala, który trafił tylko w boczną siatkę.

5'

Heller wywalczył pierwszy korner.

4'

Kiepski strzał Vidala z dystansu.

4'

Co ciekawe, Darmstadt w tym sezonie zdobył 11 goli, a więc tyle samo, ile Lewandowski.

2'

Esser pewnie interweniuje po centrze Thiago.

2'

Zaatakowali gospodarze! Uderzenie Sirigu zostało zablokowane przez defensorów Bayernu!

15:31

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy, gramy!

15:21

Rezerwowi gości: Ulreich, Badstuber, Bernat, Kimmich, Rafinha, Ribéry, Sanches

15:20

Rezerwowi gospodarzy: Berezovskij, Bezjak, Čolak, Guwara, Jungwirth, Kleinheisler, Obinna

15:10

Oba zespoły miały okazję ze sobą rywalizować dotychczas trzykrotnie i wszystkie pojedynki padły łupem Bayernu.

15:08

Zawody poprowadzi dziś Bastian Dankert.

15:06

Miejscowi zamykają ligową tabelę z dorobkiem 8 punktów. Monachijczycy natomiast muszą wygrać, aby zrównać się z RB Lipsk (36 pkt.).

14:55

Od pierwszej minuty zobaczymy oczywiście Roberta Lewandowskiego. Czy kapitan reprezentacji Polski trafi dziś do siatki rywali?

14:45

14:44

Witamy serdecznie! Przed nami niedzielne mecze 15. kolejki Bundesligi! Nas interesuje spotkanie w Darmstadt, gdzie gospodarze będą rywalizować z Bayernem Monachium! O 15:30 pierwszy gwizdek arbitra!