Bayern MonachiumBayern Monachium
5 : 0
VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
91'

KONIEC MECZU! Bayern bez problemów ogrywa Wolfsburg 5:0! Dwie bramki pakuje Lewandowski, który rozegrał cały mecz. 83. minuty na murawie w barwach Wilków spędził Błaszczykowski!

89'

To jest demonstracja siły Bayernu. Tak w skrócie można podsumować dzisiejszy mecz.

87'

Fenomenalna bomba Costy! Tego nie dało się obronić!

86'

GOOOL!!! DOUGLAS COSTA!!!

85'

Limit zmian w obu zespołach wyczerpany.

83'

Dla Kuby w 83. minucie kończy się mecz.

82'

Robben huknął z 18. metra, a Benaglio z problemami odbił piłkę!

81'

Rafinha zmienia Alcantarę.

80'

Caligiuri oddał bardzo mocny strzał! Neuer fantastycznie obronił, a dobitka piłkarzy Wolfsburga została wyblokowana!

78'

Costa zmienił Ribery'ego.

78'

Adekwatna sytuacja do drugiej bramki Lewandowskiego! Tym razem strzelał Robben, a Niemiec trafił do siatki! To pierwszy gol w tym sezonie!

76'

GOOOL!!!! THOMAS MUELLER!!!

74'

Miejscowi nadal kontrolują tempo spotkania. Piłkarze Wolfsburga chcieliby, aby ten mecz już się skończył.

71'

Alonso melduje się w miejsce Vidala.

69'

Przyjezdni momentami popełniają szkolne błędy. Przed trenerem Wolfsburga ogrom pracy.

66'

Benaglio fenomenalnie odbija strzał Alcantary! To powinien być gol!

62'

Mobius zastępuje Mayorala.

61'

Mocny strzał Gomeza z 10. metra przelatuje nad bramką Bayernu!

61'

Przed nami jeszcze niemal pół godziny. Czy zobaczymy jeszcze bramki?

59'

Niecelne uderzenie Muellera. Tor lotu piłki z premedytacją zmienia kapitan reprezentacji Polski!

58'

GOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

56'

Ciekawa akcja Wolfsburga, a chwilę później kontra Bayernu. Lepszy moment zawodów.

54'

Nikt nie dopadł do centry Błaszczykowskiego. W drugiej odsłonie odrobinkę lepiej w porównaniu do pierwszej odsłony prezentują się goście.

53'

Goście źle rozegrali stały fragment gry.

52'

Tuż przed linią pola karnego Lahm fauluje rywala!

50'

Benaglio broni nogami strzał Ribery'ego.

48'

Czy stać gości na odwrócenie losów spotkania?

48'

W przerwie ani Ancelotti, ani Ismael nie zdecydowali się na roszady.

46'

Zaczęli goście! Przed nami drugie 45 minut!

16:28

Piłkarze wracają na murawę. Za kilka chwil arbiter da znak, aby wznowić grę.

16:20

W końcówce piłkarze z Wolfsburga kilkukrotnie byli bliscy przedostania się pod pole karne Bayernu. Nie zmienia to jednak faktu, że gospodarze są stroną dominującą.

45'

KONIEC! Do przerwy Bayern prowadzi z Wolfsburgiem 2:0!

44'

Gerhardt przyblokowany! To powinien być gol dla gości! Błaszczykowski fantastycznie dośrodkował do Gomeza. ten zgrał, a młody Niemiec zmarnował wyśmienitą okazje na strzelenie bramki!

41'

Do końca pierwszej odsłony zostało kilka minut. Tutaj nic się nie zmieni.

38'

Goście starali się kilka razy szarpnąć, jednak bez większego efektu.

37'

Mocny strzał Lewandowskiego zablokował przed bramką Bruma!

34'

Bayern kontroluje tempo zawodów. Zawodnicy z Monachium nie forsują.

33'

Błaszczykowski stara się szarpać, przytrzymać piłkę, ale jego koledzy są kiepsko dysponowani, bądź im się nie chce.

29'

29'

29'

29'

29'

Naprawdę podopieczni Ismaela grają kiepsko. W tej drużynie nie ma chemii.

27'

Rodriguez uderzył z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę rywali. Nie sprawił jednak problemów Neuerowi.

25'

Thiago nieprzepisowo przerwał atak gości.

24'

Horn zastępuje kontuzjowanego Schaefera.

22'

Strzał Vidala odbija się od defensora Wilków! Piłka trafia do Lewandowskiego, który dopełnia formalności!

22'

GOOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

20'

Ładny strzał Holendra z prawej strony narożnika pola karnego! Co robili defensorzy Wolfsburga?

18'

GOOOOL!!!! ARJEN ROBBEN!!!!

17'

Lider Bundesligi - RB Lipsk przegrywa 0:1 w Ingolstadt!

16'

Ribery upadł w polu karnym i domagał się rzutu karnego.

13'

Dosyć głęboko cofają się piłkarze Wolfsburga, którzy co kilka chwil są zmuszeni wybijać piłki.

11'

Robben strzela sprzed pola karnego. Pewnie w bramce spisuje się golkiper gości.

9'

Lewandowski tyłem do bramki podał na prawo do Bernata! Ten w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Benaglio!

8'

Nic ze stałego fragmentu gry nie wyszło.

6'

Głupi błąd defensora Wilków i będzie pierwszy korner dla Bawarczyków.

4'

Miejscowi przejęli inicjatywę. Wymieniają dużą liczbę podań i tak będzie wyglądać, to spotkanie.

3'

Bayern występuje w czerwono-białych kompletach. Wilki zaś w biało-zielonych.

2'

Od początku sporo walki na Allianz Arena.

15:30

Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

15:27

Arbiter wyprowadza obie ekipy na murawę!

15:19

Rezerwowi przyjezdnych: Casteels (GK), Vieirinha, Trasch, Horn, Luiz Gustavo, Mobius, Hansen.

15:18

Rezerwowi miejscowych: Ulreich (GK), Costa, Rafinha, Xabi Alonso, Boateng, Kimmich, Sanches

15:15

Bilans 15 ostatnich pojedynków: - 13 zwycięstw Bayernu, - 2 tryumfu Wilków.

15:13

Bayern zgromadził 30 punktów i jest wiceliderem tabeli. Wolfsburg natomiast uciułał zaledwie 10 oczek, co daje 15. lokatę.

15:08

lewy dwa poprzednie mecze okrasił golami bezpośrednio z rzutu wolnego. Kuba natomiast ma wreszcie szansę wykazać się od pierwszej minuty. Szykuje się ciekawa konfrontacja!

15:00

Witamy serdecznie! Przed nami sobotnie mecze 14. kolejki Bundesligi! Ns bardzo interesuje pojedynek Bayern-Wolfsburg!. Na Allianz Arena zobaczymy Roberta Lewandowskiego po stronie gospodarzy, a w wyjściowej jedenastce Wilków jest Jakub Błaszczykowski! Początek meczu za pół godziny!