1. połowa1 : 2
93'

KONIEC! Bayern ogrywa FSV MAINZ 3:1! Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski!

92'

GOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!! FENOMENALNE UDERZENIE Z RZUTU WOLNEGO I WPADŁO!!!

90'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Balogun powstrzymał Lewandowskiego przed polem karnym.

87'

No i na murawie pojawi się Sanches.

85'

Bell szarpnął za rękę Lewandowskiego.

83'

Kartka dla Cordoby.

81'

De Blasis zmienia Ramalho.

80'

Zrobiło się nerwowo pod bramką miejscowych. Przy okazji monachijczycy domagali się rzutu karnego.

78'

Bayern coraz bliżej trzech punktów.

77'

Vidal zmienia Kimmicha.

76'

Kartka dla Polaka.

75'

Oztunali uderzył po zamieszaniu w polu karnym Neuera nad monachijską bramką.

74'

Gospodarze starają się odmienić losy zawodów. W kilku ostatnich minutach, to podopieczni Smichdta konstruują ataki.

72'

Latza melduje się w miejsce Freia.

71'

Onisiwo niepotrzebnie samodzielnie chciał zakończyć akcję.

69'

Goście grają trochę na zwolnionych obrotach. Bawarczycy mają chyba w głowach mecz Ligi Mistrzów z Ateltico.

66'

Costa zastępuje Ribery'ego.

65'

Bramkarz gospodarzy zatrzymał Robbena! Hoelnder nie potrafił pokonać Lossla!

61'

Oztunali zmienia Hacka.

61'

Druga część zawodów jest po prostu nudna! Czekamy na dogodne sytuacje bramkowe!

59'

Bardzo aktywny Ribery tym razem przeszarżował. od bramki rozpocznie grę Lossl.

57'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Po chwili defensorzy Mainz wybijają piłkę.

54'

Nadal czekamy na "konkretniejsze" ataki z obydwu stron.

51'

Ale to nie zmienia faktu, że Bayern dominuje w Moguncji.

50'

Miejscowi od czasu do czasu próbują rozerwać monachijską defensywę. Podopiecznym Schmidta brakuje jakości w rozegraniu troszeczkę.

48'

Mueller próbuje z dystansu, ale nie potrafił zaskoczyć golkipera Mainz.

48'

Na razie bez zmian w obu zespołach.

46'

Wracamy na murawę! Zaczynają goście!

45'

KONIEC! DO przerwy Bayern prowadzi w Moguncji 2:1, a jedną z bramek zdobył Lewandowski!

44'

Malli uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

43'

Martinez ukarany kartką za zagranie ręką.

43'

Kapitan reprezentacji Polski podszedł do piłki ustawionej ok. 20 metrów. Polak kiepsko uderzył.

41'

Strzał Lewandowskiego na wiwat.

39'

Trzeba przyznać, że szybko nam upływają kolejne minuty.

38'

Zakotłowało się pod bramką Neuera! gospodarze próbowali postraszyć Bayern, ale dogranie w pole karne Hacka było mało precyzyjne.

36'

Mistrz Niemiec dąży do zdobycia kolejnej bramki. Tym razem natomiast nie jest tak łatwo przedrzeć się przez defensywę rywali.

33'

Moment spokojniejszej gry.

31'

Bayern w tym momencie zrównuje się punktowo z RB Lipsk.

28'

Lewandowski na pozycji spalonej.

27'

Gospodarze są zmuszeni do głębokiej i momentami rozpaczliwej defensywy.

26'

Robben dostał piłkę od Muellera! Wyszedł sam na sam. próbował lobować bramkarza Mainz i nie trafił!

24'

Goście wykonywali korner. Piłka spadła przed pole karne , a tam Alaba uderzył bardzo mocno, jednak zrobił to niedokładnie.

22'

Holender strzela bramkę głową! Tak, to nie żarty!

21'

GOOOL!!! ARJEN ROBBEN!!

21'

Celny strzał Muellera z ostrego kąta.

19'

Podopieczni Ancelottiego osiągnęli sporą przewagę w posiadaniu piłki.

17'

Poprzednia rywalizacja monachijczyków z Mainz zakończyła się zwycięstwem zespołu z Moguncji 2:1. Czy dziś doczekamy się powtórki?

15'

Bomba Ribery'ego zablokowana. Bayern przejął inicjatywę na dobre w spotkaniu.

14'

Goście powoli włączają wyższy bieg.

13'

Mueller nie wykorzystał dogodnej sytuacji strzeleckiej. Niemiec trafił w nogi golkipera rywali!

11'

Pada w polu karnym Malli, ale arbiter nakazuje grać dalej.

9'

Szybka kontra Bayernu! Robben zagrywa do Lewandowskiego, który pakuje futbolówkę do siatki!

8'

GOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

7'

Dość nieoczekiwany początek zawodów. Bayern bardzo ospały.

5'

Kolumbijczyk wykorzystał sytuację sam na sam, a asystę zalicza Malli!

4'

GOOOL!!!! JOHN CORDOBA!!!!!

2'

Bawarczycy grają spokojnie. Bez większego animuszu.