90+5. Koniec meczu! Tottenham Hotspur - Manchester United 2:1!

90'

90+4. Świetna interwencja Kyle'a Walkera, który ostro, ale zgodnie z przepisami powstrzymał Martiala.

90'

90+2. Marcus Rashofrd znalazł się przed Hugo Llorisem, ale 19-latek pomylił się i uderzył obok bramki!

90'

90+1. Kevin N'Koudou zmienia Christiana Eriksena.

90'

Do regulaminowego czasu gry zostało doliczonych 5 minut.

88'

Manchester dąży do zdobycia wyrównującej bramki, ale Tottenham dobrze się broni i czeka na kontrataki.

86'

Tottenham wyszedł z kontratakiem, ale Eric Dier został złapany na pozycji spalonej.

84'

Phil Jones wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Dele Alliego! Duże szczęście po stronie Manchesteru!

82'

Kyle Walker pojawia się w miejsce Kierana Trippiera.

79'

Marcus Rashford zmienia Juana Mate.

78'

Na boisku leży Kieran Trippier, który w walce o górną piłkę mocno upadł na murawę.

77'

Kiks Christiana Eriksena, który w łatwej sytuacji nieczysto trafił w piłkę, a ta opuściła boisko.

74'

Victor Wanyama nieprzepisowo zatrzymał szarżującego Martiala i otrzymał żółtą kartkę.

72'

Moussa Dembele zmienia Son Heung-Mina.

71'

GOOOLLL! Świetna akcja Anthony'ego Martiala, który wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę do Wayne Rooney'a, który zamknął akcję i zdobył swoją siódmą bramkę w sezonie!

68'

Słabiutkie zagranie Martiala, który zdecydował się na 30-metrowego crossa, który padł łupem Hugo Llorisa.

66'

Zakotłowało się przy linii bocznej. Sędzia odgwizdał przewinienie Dele Alliego, którego młody Anglik nie popełnił.

63'

Anthony Martial minimalnie przestrzelił! Francuz długo biegł z piłką, zszedł na prawą nogę i zdecydował się na uderzenie, które nieznacznie minęło bramkę gospodarzy!

62'

Jan Vertonghen wybił piłkę spod nóg Wayne Rooney'a na rzut rożny.

60'

Henrik Mkhitaryan zmienia Jese Lingarda.

60'

Ander Herrera zmienia Axela Tuanzebe.

57'

Blind próbował zagrać daleką piłkę w kierunku Rooney'a, ale kapitan ''Czerwonych diabłów'' nie potrafił opanować piłki w polu karnym Tottenhamu.

55'

Ping-pong w polu karnym Manchesteru zakończył się rzutem rożnym dla ''Kogutów''. Manchester wygląda dzisiaj bardzo słabo..

53'

Błyskawiczny kontratak w wykonaniu Tottenhamu. Gospodarze wyszli trzech na trzech z obrońcami United, ale Kane zdecydował się na uderzenie, które nieznacznie minęło bramkę Manchesteru!

52'

Harry Kane chciał ograć Blinda, ale wybiegł z piłką za linię autową i Manchester ma rzut z autu.

50'

Eric Bailly został sfaulowany przez Dele Alliego i sędzia przerwał grę.

48'

GOOOLLL!! Harry Kane idealnie przeciął dośrodkowanie Christiana Eriksena i podwyższa prowadzenie Tottenhamu! 2:0 dla ''Kogutów''!

48'

Dele Alli był faulowany blisko pola karnego Manchesteru i gospodarze mają rzut wolny.

47'

Daley Blind wykorzystał nieporozumienie w obronie Tottenhamu i wywalczył rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

45'

45+1. Koniec pierwszej połowy! Tottenham - Manchester United 1:0!

45'

Do regulaminowego czasu gry została doliczona 1 minuta.

44'

Eric Dier kapitalnym wślizgiem odebrał piłkę Axelowi Tuanzebe. Sędzia nie przerwał gry.

42'

Anthony Martial przegrał pojedynek bark w bark z Janem Vertonghenem i piłka wylądowała w rękach Llorisa.

38'

Nieco "siadło" nam tempo tego spotkania. Tottenham cofnął się na własną połowę i czeka na kontrataki.

36'

Wayne Rooney został ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Christianie Eriksenie.

34'

Daley Blind został sfaulowany w walce o górną piłkę i grę wznowi bramkarz United.

32'

Gracze Manchesteru są bardzo niedokładni w swoich poczynaniach. Często tracą piłkę w prostych sytuacjach i nie są w stanie się dłużej przy niej utrzymać.

30'

Świetna współpraca na linii Harry Kane - Dele Alli, która została zakończona uderzeniem przez tego drugiego, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się de Gea!

27'

Faulowany był Harry Kane, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego Christiana Eriksena zostało wybite przez obrońców gości.

25'

Dele Alli stanął przed szansą na strzelenie bramki, ale dobra interwencja Erica Bailly'ego uratowała United!

23'

Nie możemy narzekać na tempo tego spotkania. Przewagę mają gospodarze, którzy dążą do podwyższenia prowadzenia.

21'

Harry Kane wyskoczył najwyżej do dośrodkowania Eriksena, ale jego uderzenie głową zatrzymało się na poprzeczce!

19'

Szybka odpowiedź Tottenhamu! Son Heung-Min znalazł się sam na sam z de Geą, ale przegrał ten pojedynek!

18'

Anthony Martial znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie z 18 metrów minimalnie minęło słupek bramki Tottenhamu!

17'

W środku pola faulowany był Wayne Rooney, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki pomocnikowi Tottenhamu.

15'

Jan Vertonghen podłączył się do akcji ofensywnej swojego zespołu, ale stracił piłkę na 20. metrze przed bramką United.

13'

Eric Bailly podłączył się do akcji ofensywnej i wywalczył rzut rożny, z którego jednak nic nie wynikło.

10'

Tottenham całkowicie przejął kontrole nad spotkaniem. Drużyna z Manchesteru jest kompletnie rozbita.

7'

Dzisiejsze trafienie to czwarta bramka Victora Wanyamy w barwach Tottenhamu.

6'

GOOOLLL! Ależ cudowna główka Victora Wanyamy! Ben Davies idealnie dorzucił piłkę na głowę pomocnika Tottenhamu, a ten najwyżej wyskoczył i otworzył wynik spotkania!

4'

W polu karnym z piłką znalazł się Dele Alli, ale piłkę spod nóg wybili mu obrońcy Manchesteru.

3'

Tottenham od początku spotkania przejął inicjatywę i stara się jak najszybciej ''rozmontować '' obronę United.

1'

Rozpoczynamy mecz!

17:15

W poprzedniej kolejce obydwie drużyny solidarnie przegrały. Tottenham 0:1 z West Hamem, a Manchester uległ Arsenalowi 0:2.

17:09

W piątek Chelsea Londyn pokonała WBA 1:0 i zapewniła sobie tytuł mistrzowski. Tottenham jeszcze nie jest pewny wicemistrzostwa, a United znajdują się na szóstej pozycji w tabeli.

17:02

Dzisiejsze spotkanie jest szczególne dla fanów Tottenhamu. Tym meczem ''Koguty'' pożegnają się ze swoim stadionem. Na miejscu "White Hart Lane'' pojawi się nowy i większy obiekt. Przez okres budowy Tottenham będzie swoje spotkania rozgrywał na Wembley.

16:58

Ławka rezerwowych Manchesteru: Romero, Darmian, Herrera, McTominay, Mitchell, Mhkitaryan i Rashford.

16:56

Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, Dembele, Janssen, N'Koudou, Sissoko, Walker i Wimmer.

16:55

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Tottenham Hotspur - Manchester United!