Poniedziałek, 28 listopada 2016, godz. 21:00
4 : 2
wikipediaACF Fiorentina
1. połowa3 : 1
94'

Antonio Damato patrzy na zegarek i kończy mecz! Inter wygrywa z Fiorentiną 4:2 grając całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika, ale po przerwie musiał obawiać się o końcowy wynik. Ten w doliczonym czasie ustalił Mauro Icardi

93'

U la la! Icardiemu niewiele brakowało, by zdobył hattrick! Lekko musnął piłkę przewrotką!

91'

Tatarusanu z trudem sparował do boku mocne uderzenie Perisicia do boku, ale nie zdążył wrócić do bramki na dobitkę Icardiego

91'

GOL! MAURO ICARDI!!!

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Gra wznowiona. Przez moment... obie drużyny w "dziesiątkę".

88'

Przerwa w grze. Na murawie leży Joao Mario. Polała się krew z nosa zawodnika gospodarzy.

83'

... i piłkarza Interu.

83'

Starcie Borjy Valero z Ansaldim. Kartka dla Hiszpana...

82'

Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. Milan Badelj z żółtą kartką na koncie.

80'

Perez pada zahaczony ok. 17 metrów od bramki Interu, ale sędzia puścił grę. Inter ruszył z kontrą, którą spartolił Joao Mario, strzelając w dogodnej sytuacji wysoko nad bramką!

78'

Eder zastępuje Antonio Candrevę.

77'

Miękka wrzutka Ilicicia pada łupem obrony Interu.

76'

I pomyśleć, że to Fiorentina gra w osłabieniu. Inter chciał dograć ten mecz, a tu bramka Ilicicia zaskoczyła gospodarzy.

76'

"Żółtko" dla Felipe Melo za skoszenie Chiesy.

75'

Bezbarwny Cristian Tello udaje się w kierunku ławki. Na placu gry jest już Josh Perez.

72'

Zablokowany strzał Perisicia trafia w boczną siatkę! Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

70'

Chiesa przejmuje piłkę na lewej stronie. "Łamie" akcję na prawą nogę i uderza "postraszyć gołębie".

68'

Stefano Pioli wzmacnia defensywę. Wpuszcza Felipe Melo za Evera Banegę.

65'

Filippo Bernardeschi kończy występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Federico Chiesa.

64'

Candreva strzela tuż obok prawego słupka! Piłka po drodze musnęła Astoriego. Rzut rożny.

62'

Świetne zagranie Borjy Valero na lewe skrzydło do Ilicicia, który pognał na bramkę Interu. Uderzył z ok. linii 16. metra i piłka skozłowała tuż przed bramkarzem, po czym wpadła do siatki!

62'

VIOLA ŁAPIE KONTAKT! JOSIP ILICIĆ!!!

61'

Ranocchia przecina podanie adresowane do Kalinicia. Chorwat wyszedłby w sytuacji sam na sam z Handanoviciem.

60'

Anemiczne uderzenie Banegi nie mogło zaskoczyć i pokonać Tatarusanu.

59'

Ostro bita piłka przez Ilicicia. Obrona gospodarzy wychodzi z opresji.

58'

Joao Miranda przesadził z agresją w walce o górną piłkę. Żółta kartka

57'

Atomowe uderzenie Perisicia z lewej strony pola karnego ląduje na słupku! Piłka przeszła jeszcze po ręce Tatarusanu, ale umknęło to uwadze arbitrowi.

55'

Solowa akcja Portugalczyka, który "złamał" akcję do lewej nogi. Podaje do Icardiego, a ten strzela na wiwat.

55'

Żółta kartka dla Joao Mario za faul na Bernardeschim.

52'

W odpowiedzi świetnym refleksem popisuje się Tatarusanu, broniąc strzał Banegi z bliska!

52'

Handanović z trudem paruje uderzenie Ilicicia zza pola karnego!

49'

Dośrodkowanie D'Ambrosio zostaje wybite poza linię końcową. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

46'

... a w Interze za Geoffreya Kodogbię pojawia się Joao Mario.

46'

Zmiany w obu zespołach. U gości Nenad Tomović zastępuje Hrvoje Milicia.

22:00

Wracamy na Stadio Giuseppe Meazza na drugie trzy kwadranse meczu Inter - Fiorentina. Do przerwy prowadzą gospodarze i do tego grają w przewadze jednego zawodnika.

21:54

Inter uczy się od najlepszych

Szybkie strzelone gole jak przez Legię w meczu ligowym ze Śląskiem Wrocław daje sporą przewagę przed drugą połową. Tym bardziej, że będzie grać z przewagą jednego zawodnika. Widać obecność chińskich szefów podziałała pozytywnie na gospodarzy.
Jak będzie wyglądać druga odsłona? Co pokaże w niej Fiorentina? Przekonamy się niebawem
.

45'

Banega strzela tam, gdzie stał Tatarusanu. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę. Inter prowadzi z grającą w "dziesiątkę" Fiorentiną 3:1 po golach w nieco ponad kwadrans. Jedyne trafienie gości za sprawą Kalinicia

45'

Czerwona kartka dla Rodrigueza! Kapitan gości za faul na wychodzącym na czystą pozycję Icardim!

44'

Brozović przedzierał się w polu karnym Fiorentiny, mijając rywali jak slalomowe tyczki. Powstrzymał się na Astorim.

41'

Sędzia puścił grę, ale kary nie odpuścił

. Salcedo skosił Banegę w środku pola jak trawę na wiosnę. Arbiter nakazał grać Interowi dalej, ale że z akcja została przerwana przez zawodników, to sięgnął po żółtą kartkę.

40'

Najpierw Ilicić uderza lewą nogą w mur, a poprawka prawą na wiwat.

39'

Faul Kondogbii na Bernardeschim ok. 20 metrów od bramki Handanovicia. Żółta kartka.

36'

Dalekie podanie Badelja z koła środkowego na wolne pole do Kalinicia, który uciekł spod krycia Candrevy i strzela obok bezradnego Handanovicia!

36'

VIOLA ŁAPIE KONTAKT! NIKOLA KALINIĆ!!!

34'

Astori pada na murawę po starciu z Mirandą, ale sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

33'

Świetne uderzenie Ilicicia z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale jeszcze lepsza interwencja Handanovicia. Ten paruje piłkę na rzut rożny!

30'

Icardi w ostatniej chwili zablokowany na 5. metrze przez Astoriego. Korner dla gospodarzy nie przynosi zagrożenia.

30'

Miranda podbija piłkę po centrze Ilicicia. A ta ląduje w rękawicach Handanovicia.

29'

Kalinić faulowany ok. 30 metrów od bramki przez Ranocchię.

28'

Banega ruszył prawą stroną, ale powinien bardziej obserwować ustawienie obrony gości. Był na spalonym.

25'

Miękka wrzutka Ilicicia z rzutu wolnego. We własnym "boksie" pewnie główkuje Brozović.

24'

Trzy "gongi" mocno zamroczyły piłkarzy Paulo Sousy.

22'

Milić przegrywa pojedynek sam na sam z Handanoviciem w narożniku pola bramkowego gospodarzy! Kapitalna interwencja bramkarza Interu!

18'

Candreva zagrywa daleką piłkę do Icardiego, który ograł na "zamach" Rodrigueza, po czym wbiegł głębiej w pole karne i strzela nie do obrony!

18'

CO SIĘ DZIEJE?! MAURO ICARDI STRZELA GOLA!!!

18'

Centra Astoriego pada łupem Handanovicia.

16'

Candreva nieczysto uderza z woleja. Piłka po wysokim koźle opuszcza plac gry.

15'

Strata gości w środku pola. Wykorzystał to Brozović, który od razu zagrał do przodu do Icardiego. Powstrymał go Rodriguez - po jego interwencji jest rzut rożny dla Interu.

13'

Dośrodkowanie Ilicicia z rzutu rożnego nie sprawiło problemów Handanoviciowi.

12'

Goście dążą do strzelenia bramki kontaktowej. Przedzierający się Borja Valero został powstrzymany tuż przed polem bramkowym.

9'

Perisić dostaje świetne prostopadłe podanie na lewej stronie pola karnego, po czym zagrywa przed bramkę. Piłkę odbija Tatarusanu wprost pod nogi Candrevy, dla którego skierowanie piłki do siatki było formalnością!

9'

GOL! ANTONIO CANDREVA!!!

8'

Powinno być 1:1! Po strzale Bernardeschiego niepw dobija ewnie interweniował Handanović, który odbił piłkę przed siebie. Z kilkunastu metrów Kalinić uderza obok bramki!

6'

Badelj przecina prostopadłe podanie kierowane do Icardiego. Szybko zapoczątkował kontrę Violi, która zamieniła się w atak pozycyjny za linią środkową.

4'

O mały włos padłby drugi gol dla Interu! Candreva wychodził sam na sam z Tatarusanu, ale strzał Włocha w ostatniej chwili zablokował wślizgiem Astori.

2'

Nie udało się prawą, to gospodarze zaatakowali lewą flankę. Po wrzutce Perisicia w centralną część "szesnastki" piłka odbiła się od Icardiego, ale spadła na 15. metr do Brozovicia, który bez przyjęcia uderzył pod poprzeczkę!

2'

CO ZA POCZĄTEK! CO ZA STRZAŁ MARCELO BROZOVICIA!!!

1'

Atak Interu środkiem z zagraniem na prawą stronę do Candrevy. Jego dośrodkowanie wybija Salcedo.

1'

Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

21:01

O Generosa zabrzmiała właśnie z głośników. Obie "jedenastki" są na murawie!

20:58

Kapitanami są dzisiaj Argentyńczycy - Icardi i Rodriguez.

20:57

My jednak przenosimy się na Stadio Giuseppe Meazza na mecz Inter - Fiorentina!

20:55

Przed chwilą zakończyło się spotkanie Napoli - Sassuolo, który zakończył remisem 1:1. Piotr Zieliński cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

20:52

Rezerwowi Interu: Juan Pablo Carrizo - Marco Andreolli, Felipe Melo, Joao Mario, Stevan Jovetić, Jonathan Babiany, Eder, Jelson Murillo, Assane Gnoukouri, Yuto Yagatomo, Senna Miangue, Gabriel "Gabigol" Barbosa.

20:49

Dwa ostatnie mecze w Mediolanie kończyły się po myśli Violi. Wygrali 1:0 i 4:1. Co więcej, mecz w Walentynki również zakończył się na korzyść Fiorentiny.

Ostatni wygrany mecz Interu przed własną publicznością miał miejsce 26 września 2013 r. Jak będzie dzisiaj?

20:47

Rezerwowi Fiorentiny: Bartłomiej Drągowski, Luca Lezzerini - Khouma Babaca, Federico Chiesa, Sebastian Christoforo, Sebastian De Maio, Maximiliano Oliveira, Carlos Sanchez, Nenad Tomović, Matias Vecino, Mauro Zarate, Josh Perez.

20:42

Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego meczu

20:40

Dla wielu Polaków poniedziałkowy wieczór jest najgorszym dniem tygodnia. Przekonajmy się, czy tak samo postrzegają ten dzień Włosi. Za 20 minut mecz zawodzących drużyn Serie A, w którym 12. Inter zagra z 8. Fiorentiną.