Niedziela, 20 listopada 2016, godz. 20:45
Inter MediolanInter Mediolan
22:42

To tyle na dzisiaj. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

22:41

Co za mecz, co za emocje! Dwa gole Suso nie dały Milanowi zwycięstwa, bo bramki odpowiedzieli Antonio Candreva i Ivan Perisić!

94'

Koniec spotkania w Mediolanie, derby na remis po golu w doliczonym czasie!

93'

W pole karne powędrował nawet Samir Handanović, celne dośrodkowanie z narożnika boiska trafia do Ivana Perisicia, który trafia do siatki, co za emocje!

92'

GOOOOL, IVAN PERISIĆ ŁAMIE SERCA KIBICOM AC MILAN!

90'

Podania wymieniają Nerrazurri, ale świetnie w defensywie gra AC Milan. Mecz potrwa trzy minuty dłużej.

88'

Giacomo Bonaventura żegnany oklaskami, zastępuje go Mario Pasalić.

87'

Ten mecz jest po prostu niemożliwy...

85'

Ponowną wrzutkę wykonuje Yuto Nagatomo, tym razem bramkarza ubiegł Gustavo Gomez.

83'

Groźne dośrodkowanie Ivana Perisicia pada łupem Gianluigiego Donnarummy. Inter bije głową w mur.

81'

Wchodzimy w ostatnie 10 minut meczu, a Inter wciąż nie rusza do ataku!

79'

Gianluca Lapadula na murawie, schodzi z niej M'baye Niang.

78'

Szybko kartkę łapie Stevan Jovetić, to kara za faul na Giacomo Bonaventurze.

76'

Stevan Jovetić pojawia się na boisku w miejsce Marcelo Brozovicia.

74'

Do nieruchomej piłki podszedł Juraj Kucka, ale nie zmusił Samira Handanovicia do interwencji.

72'

Jeszcze jeden faul Geoffreya Kondogbii. Były piłkarz Monaco musi się już bardzo pilnować.

71'

Mati Fernandes pojawia się na murawie w miejsce Carlosa Bakki. Słaby mecz Kolumbijczyka, ale zaliczył bardzo ważną asystę.

69'

Cudowną okazję marnuje kolejny już raz w tym meczu Mauro Icardi, Włoch dostał podanie prostopadłe, stanął oko w oko z bramkarzem, ale zdecydował się na... podanie do golkipera.

69'

Ponownie piłka w rękawicach młodego golkipera Milanu, chyba trochę na pokaz interweniował po słabiutkim uderzeniu Marcelo Brozovicia.

67'

Niesamowity strzał Ivana Perisicia z lewej strony boiska, czujny pozostał Gianluigi Donnarumma!

65'

Yuto Nagatomo zmienia żegnanego gwizdami Cristiana Ansaldiego.

63'

Co za spotkanie! Pierwszy kwadrans nie wskazywał na to, co będzie się działo później. Oglądamy niesamowite starcie dwóch zespołów które walczą o każdą piłkę, to mecz godny derbów!

61'

Odchodzące od bramki dośrodkowanie Danilo D'Ambrosio nie bez problemów łapie Gianluigi Donnarumma.

59'

Rajd prawym skrzydłem Carlosa Bakki, Kolumbijczyk wycofuje piłkę do Suso, Hiszpan minął obrońcę w polu karnym i posłał piłkę do siatki z niebywałym spokojem, 2:1 prowadzi AC Milan!

58'

NIESAMOWITE, JUŻ 2:1! PONOWNIE SUSO!

58'

Joao Mario minął kilku rywali, zbierał się do strzału mniej więcej 10 metrów od bramki, ale zrehabilitował się Gabriel Paletta, blokując ten strzał! Co za mecz na San Siro!

56'

Gabriel Paletta dobiega do piłki 30 metrów od bramki, zbiera się do strzału i... posyła piłkę w aut. Żenująca próba piłkarza Milanu.

54'

Prze-cu-do-wna petarda Antonio Candrevy z blisko 25 metrów, cudowny strzał w samo okienko! Ale czy tam nie był faulowany Manuel Locatelli? Kontrowersyjne trafienie "gości", jest 1:1!

53'

GOOOOOL, GOLAZO! CO ZA UDERZENIE, ANTONIO CANDREVA!

52'

W odpowiedzi groźny strzał na bramkę oddają Nerrazurri, ale niczym pantera rzucił się Gianluigi Donnarumma!

50'

Groźny strzał Giacomo Bonaventury z ostrego kąta po rykoszecie szybował niebezpiecznie blisko słupka, ale udało się wywalczyć jedynie rzut rożny! Ależ gra Milan!

49'

Cristian Ansaldi ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Suso.

47'

AC Milan przejął futbolówkę i spokojnie rozgrywa ją, zmuszając Inter do wysokiego pressingu, jednocześnie radzi sobie z nim nienagannie.

46'

Piłka w grze, za rozgrywanie jej od pierwszego gwizdka sędziego bierze się Internazionale!

21:48

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Stadio San Siro. To będzie bardzo ciekawe 45 minut - Inter musi przyspieszyć, aby przełamać szyki obronne Milanu.

21:45

Już niedługo ruszamy z drugą połową, pozostańcie z nami!

21:38

Rzeczywiście, trykoty Milanu i Interu są dość podobne... ;-)

21:35

Co za mecz! Pierwsze 20 minut rozczarowało, a potem? Prawdziwy rollercoaster, gra cios za cios. Więcej z gry mieli Nerrazurri, ale gola zdobyli piłkarze Milanu. Strzał Suso był nie do obrony.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę, ale nie stało się w niej nic wartego uwagi. Do przerwy Milan prowadzi z Interem 1:0, druga połowa zapowiada się niezwykle ciekawie!

45'

Cóż, pierwsza połowa zdecydowanie poprawiła się, w tym momencie gra toczy się cios za cios, aż szkoda, że za chwilę koniec pierwszej połowy!

43'

Przepięknie lewą nogą uderza Hiszpan, Samir Handanović tym razem nie dał rady zatrzymać potężnego rogala z mniej więcej 15 metrów! Milan na prowadzeniu!

42'

GOOOOOOOOOL, co za uderzenie Suso!

40'

Mocne uderzenie Matii De Sciglio z dystansu, radzi sobie Samir Handanović.

38'

Ależ kiks Mauro Icardiego! Nieudany strzał Antonio Candrevy mógł zmienić się w wyśmienite podanie, ale kapitan Interu nie trafia w piłkę kilka metrów od bramki!

36'

Jeison Murillo zmienia kontuzjowanego Garego Medela.

34'

Milan miał szansę na kontrę, ale zbyt długo przetrzymywał piłkę Giacomo Bonaventura, przez co "gospodarze" nie oddali nawet strzału.

35'

AC Milan - Inter

32'

Zaostrza nam się to spotkanie. Mattia De Sciglio ukarany kartką za faul na aktywnym dzisiaj Antonio Candrevie.

31'

Pierwszy od dawna strzał Milanu, uderzenie M'baye Nianga z trudnej pozycji zdołał złapać Samir Handanović.

30'

Ponownie w roli głównej Antonio Candreva! Włoch oddaje zaskakujący strzał z dystansu, piłka przeleciała niebezpiecznie blisko słupka!

28'

Antonio Candreva dostał piłkę na prawym skrzydle od Marcelo Brozovicia, ale wywalczył tylko kolejny rzut rożny, piąstkuje go Gianluigi Donnarumma.

26'

Jeszcze raz po rzucie rożnym głową uderza Geoffrey Kondogbia, tym razem myli się bardzo nieznacznie!

24'

Świetna szansa dla Interu! Ivan Perisić po doskonałym dośrodkowaniu Danilo D'Ambrosio w pole karne uderza szczupakiem, ale nie trafia w bramkę!

22'

Tym razem Goffrey Kondogbia faulowany przez Juraja Kuckę, ponownie żółta kartka, tym razem dla Słowaka.

21'

Marne dośrodkowanie Giacomo Bonaventury, bez problemów wybił je Marcelo Brozović.

19'

Geoffrey Kondogbia z pierwszą żółtą kartką w tym starciu. Faul na własnej połowie stwarza dogodną okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego dla Milanu.

18'

Piłkę wciąż rozgrywają Nerrazurri, ale niewiele z tego wynika.

16'

Póki co nie oglądaliśmy zbyt wielu sytuacji strzeleckich. Nieco lepiej prezentuje się Inter, ale spotkanie wciąż nie porywa.

14'

Mauro Icardi oddaje strzał z około 14 metrów, ale uderza prosto w Gianluigiego Donnarummę - Rossoneri mieli sporo szczęścia.

12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do strzału dochodzi Geoffrey Kondogbia, ale uderza bardzo niecelnie.

10'

Dziwne dośrodkowanie Antonio Candrevy, wykonał coś na wzór dośrodkowania, ale było ono niezwykle mizerne i przeleciało ponad bramką Gianluigiego Donnarummy.

8'

Inter powoli przejmuje kontrolę, Milan póki co bezskutecznie próbuje przejmować podania rywala.

6'

Znakomicie w pole karne dośrodkowywał Ivan Perisić, podanie przeciął Ignazio Abate. Pierwszy rzut rożny dla Interu nie przynosi "gościom" korzyści.

4'

Starcie M'baye Nianga z Garym Medelem w polu karnym Nerrazurrich, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Mimo to kibice Milanu buczą.

2'

Ostre wejście Juraja Kucki w nogi Ivana Perisicia przy linii bocznej na połowie Interu.

1'

Internazionale rozpoczyna mecz od bardzo wysokiego pressingu, z którym nie radzą sobie póki co Rossoneri.

1'

Gramy, mecz od środka rozpoczęli Rossoneri!

20:44

Oto oni - bohaterowie dzisiejszego widowiska już na murawie San Siro!

20:43

Kibice obu zespołów prezentują niesamowicie widowiskowe oprawy.

20:43

Zawodnicy już w tunelu.

20:40

San Siro już gotowe, czekamy tylko na piłkarzy!

20:28

Do meczu pozostał kwadrans! Kto dziś wygra?!

20:23

Faworytem dzisiejszego spotkania są Rossoneri. Mimo to z pewnością będzie ciekawie, jak zawsze w czasie Derby Milano!

20:22

Ławka Interu: Juan Pablo Carrizo, Felipe Melo, Stevan Jovetić, Jonathan Biabiany, Andrea Ranocchia, Ever Banega, Davide Santon, Eder, Jeison Murillo, Assane Demoya Gnoukouri, Yugo Nagatomo i Gabriel Gabigol Barbosa.

20:21

Ławka Milanu: Gabriel, Alessandro Plizzarri, Rodrigo Ely, Cristian Zapata, Luca Antonelli, Keisuke Honda, Andrea Poli, Mario Pasalić, Luiz Adriano, Gianluca Lapadula, Mati Fernandes i Jose Sosa.

20:19

Czas już podać rezerwowych obu drużyn. Zacznijmy od Milanu.

20:18

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Paolo Tagliavento.

20:15

Obie drużyny już na rozgrzewce!

20:08

Obie drużyny już na stadionie.

20:06

Obie drużyny dzieli aż osiem punktów w tabeli. Wyżej są umowni gospodarze dzisiejszego meczu, zajmują piątą lokatę. Inter jest jedenasty.