Niedziela, 20 listopada 2016, godz. 15:00
Atalanta BergamoAtalanta F.C.
2 : 1
AS RomaAS Roma
16:55

Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej z meczu Atalanta - AS Roma. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE przeprowadzane przez nasz portal!

95'

Koniec meczu na Stadio Atleti Azzurri d'Italia w Bergamo! Atalanta wygrała z AS Romą 2:1 i zbliżyła się do "Giallorossi" już tylko na jeden punkt. Jest to piąte zwycięstwo z rzędu Atalanty... Cóż za wyśmienita forma "Nerazzurri".

93'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska zszedł Alejandro Gomez, a na placu gry zameldował się już Cristian Raimondi.

90'

Żółtą kartką ukarany Leandro Paredes.

90'

Franck Kessie! Wojciech Szczęsny bezradny! Atalanta prowadzi z Romą 2:1.

89'

Ależ sytuacja! Faulowany Gomez i rzut karny dla Atalanty Bergamo!

89'

Franck Kessie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

88'

Alejandro Gomez zdecydował się na indywidualną akcję. 28-letni Argentyńczyk oddał jednak niecelny strzał na bramkę gości.

86'

Ostatnia zmiana w zespole Romy. Boisko opuszcza Radja Nainggolan, a w miejsce Belga wejdzie Juan Manuel Iturbe.

85'

Coraz mocniej przyciskają gospodarze! Kolejny rzut rożny dla Atalanty, jednak Wojciech Szczęsny znów wyłapał futbolówkę po wrzutce w pole karne.

84'

Dobra interwencja w defensywie Kostasa Manolasa i... kolejny rzut rożny dla Atalanty.

83'

Remo Freuler dośrodkowuje piłkę w pole karne Romy, jednak bardzo pewną interwencję notuje Wojciech Szczęsny.

82'

Faul Leandro Paredesa. Rzut wolny dla "Nerazzurri".

81'

Pozostało około 10 minut do zakończenia spotkania. Trzeba przyznać, że bliżej drugiej bramki są podopieczni Gian Piero Gasperiniego. Kolejny rzut rożny dla Atalanty.

80'

Franck Kessie ominął rywala na prawym skrzydle, jednak piłka po dośrodkowaniu trafia jedynie w boczną siatkę.

77'

Remo Freuler oddaje mocny strzał i... słupek! Futbolówka odbija się od słupka i wpada w rękawice Wojciecha Szczęsnego. Polski golkiper miał sporo szczęścia!

76'

I kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem po interwencji Bruno Peresa.

75'

Kolejna dobra interwencja Antonio Rudigera. Korner dla Atalanty.

75'

Stephan El Shaarawy oddał niecelny strzał na bramkę gospodarzy. Ponadto 24-latek został złapany na spalonym.

74'

Druga roszada w zespole gości. Z placu gry schodzi Diego Perotti, a na murawę wchodzi Leandro Paredes.

72'

Marco D'Alessandro powalczył na lewym skrzydle o piłkę. Kolejny korner dla Atalanty.

70'

Kibice i piłkarze Atalanty domagają się rzutu karnego, jednak Gianluca Rocchi nie dyktuje jedenastki! I jak pokazują powtórki - jest to bardzo dobra decyzja 43-letniego arbitra!

69'

Dobry fragment gry w wykonaniu Francka Kessie. Po chwili kolejny rzut rożny dla "Nerazzurri".

68'

Dośrodkowanie na bliższy słupek i dobrze w defensywie spisał się Edin Dżeko.

67'

Interwencja Antonio Rudigera i kolejny korner dla gospodarzy.

67'

Alejandro Gomez przebiegł kilkanaście metrów i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłkę pewnie złapał Wojciech Szczęsny.

64'

Franck Kessie wywalczył rzut rożny dla Atalanty.

62'

Dogranie z prawej strony w pole karne, piłka odbija się od Caldary... Sytuację próbował wyratować jeszcze Wojciech Szczęsny, jednak futbolówka wpadła do bramki Romy!

62'

GOOOOOL! Atalanta wyrównuje wynik spotkania! Cieszy się Mattia Caldara!

58'

Zmiana również w zespole wicelidera włoskiej Serie A. Na murawie zameldował się Stephan El Shaarawy, a z boiska zszedł Mohamed Salah.

58'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Jasmina Kurticia zmienia Remo Freuler.

58'

Bardzo mocne uderzenie Alejandro Gomeza, piłka przeleciała nad bramką Romy.

57'

Główka Ervina Zukanovicia i bardzo pewna interwencja Wojciecha Szczęsnego.

57'

Marco D'Alessandro sfaulowany przez Nainggolana. Rzut wolny dla Atalanty Bergamo.

56'

Alejandro Gomez zdecydował się na strzał, jednak uderzenie skutecznie zablokował Daniele De Rossi.

54'

Etrit Berisha w ostatniej chwili ubiegł rozpędzonego Edina Dżeko.

53'

Nieprzyjemny faul Kevina Strootmana. Zawodnik Romy ukarany żółtą kartką.

52'

Kontra Romy. Dośrodkowanie Nainggolana z prawej strony, interwencja defensora i goście będą wykonywać rzut rożny.

50'

Pierwsza zmiana w drużynie Atalanty Bergamo. Z boiska zszedł Andrea Masiello, a na placu gry zameldował się już Marco D'Alessandro.

48'

Leonardo Spinazzola zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Romy, jednak zrobił to bardzo niecelnie... Piłka dla przyjezdnych.

46'

Wracamy do gry! Przy futbolówce podopieczni Luciano Spallettiego.

15:55

Mamy nadzieję, że w drugiej połowie będziemy świadkami jeszcze większych emocji. Do relacji wrócimy już za kilka minut!

15:52

Gospodarze dobrze weszli w mecz, jednak później oddali inicjatywę wiceliderowi Serie A. Wojciech Szczęsny na razie nie był zmuszony do poważniejszych interwencji.

15:48

Atalanta Bergamo przegrywa na własnym stadionie z AS Romą 0:1. Bramkę dla "Giallorossi" zdobył Diego Perotti, który pewnie wykorzystał "jedenastkę".

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

45'

Mattia Caldara interweniuje. Kolejny rzut rożny dla gości.

40'

GOOOOOL! Diego Perotti pewnym strzałem pokonuje bramkarza Atalanty. Roma na prowadzeniu!

40'

Rafael Toloi zagrał piłkę ręką. Żółta kartka dla defensora Atalanty.

39'

Rzut karny dla przyjezdnych!

36'

Dośrodkowanie w pole karne, dobrze w defensywie spisał się Nainggolan.

36'

Faul Kostasa Manolasa i rzut wolny dla gospodarzy.

34'

Dogranie piłki przez Bruno Peresa w pole karne, jednak dobrze spisali się obrońcy Atalanty Bergamo.

29'

Rzut wolny dla AS Romy. Edin Dżeko bliski oddania strzału, jednak ostatni piłkę dotknął Ervin Zukanović. Arbiter jednak nie wskazuje na rzut rożny, więc wykopem od bramki rozpocznie golkiper Atalanty.

26'

Dośrodkowanie Gomeza z prawego skrzydła w pole karne Romy, na posterunku znalazł się Wojciech Szczęsny, który pewnie wyłapał futbolówkę.

26'

Mocne uderzenie Mohameda Salaha, piłkę pewnie złapał Etrit Berisha.

25'

Diego Perotti z lewego skrzydła dośrodkował piłkę w pole karne Atalanty, główkował Edin Dżeko, jednak piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

22'

Radja Nainggolan wywalczył aut dla Romy na wysokości pola karnego gospodarzy.

21'

Roberto Gagliardini efektownie wbiegł z piłką w pole karne, oddał mocny, jednak niecelny strzał. Od bramki rozpocznie Wojciech Szczęsny.

18'

Fatalne zagranie na prawym skrzydle Bruno Peresa i wykopem od bramki rozpocznie Etrit Berisha.

15'

Kolejny korner dla Romy. Dośrodkowanie w pole karne Atalanty, jednak niecelnie główkował jeden z zawodników "Giallorossi".

13'

Tymczasem dochodzą do nas dobre wieści z Belgii. Łukasz Teodorczyk strzelił już dwa gole w meczu Zulte Waregem - RSC Anderlecht. Gratulujemy!

11'

Dośrodkowanie w pole karne, gospodarze wybijają. Po chwili Antonio Rudiger wywalczył kolejny rzut rożny.

10'

Z akcją ruszyli przyjezdni. Roma wywalczyła rzut rożny.

9'

Atalanta wciąż napiera wicelidera. Niedokładne dośrodkowanie Alejandro Gomeza i futbolówkę łapie Szczęsny.

7'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Romy, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczkę...

4'

Zbyt słaby strzał z dystansu w wykonaniu Alejandro Gomeza i piłkę pewnie złapał Wojciech Szczęsny.

3'

Akcja Atalanty, jednak Andrea Petagna przyjmował futbolówkę ręką. Rzut wolny dla Romy.

1'

Gianluca Rocchi gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

14:56

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na plac gry. Już za chwilę początek spotkania!

14:40

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 20 minut.

14:40

Obie drużyny są w bardzo dobrej dyspozycji. Na szczególną uwagę zasługują piłkarze Atalanty, bowiem "Nerazzurri" wygrali cztery ostatnie spotkania: z Interem Mediolan, Pescarą, Genoą i Sassuolo.

14:35

W tej chwili Atalanta plasuje się na 6. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów, natomiast Roma zajmuje pozycję wicelidera z 26 "oczkami" na koncie. Liderem Serie A, z dorobkiem 33 punktów, jest Juventus. Zespół z Turynu wygrał wczoraj na własnym stadionie z Pescarą 3:0.

14:32

Głównym arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 43-letni Gianluca Rocchi.

14:30

Serdecznie zapraszamy na relację tekstową z meczu Atalanta Bergamo - AS Roma. Pierwszy gwizdek arbitra już o 15:00.