manchester unitedManchester United
18:53

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

18:53

Dzięki temu zwycięstwu Arsenal zbliża się w tabeli do dzisiejszego rywala na dwa oczka. Nie zapominajmy jednak, że Kanonierzy mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Southampton.

93'

No i koniec! Arsenal pokonuje na Emirates Stadium Manchester United 2:0!

92'

Ładne zagranie Alexisa do Ozila, jednak Niemiec nie zdołał dopaść do piłki.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do dzisiejszego spotkania.

88'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu zawodników Manchesteru, jednak dobrze wychodzi z bramki Cech.

85'

Mamy też zmianę w drużynie gości. W miejsce Maty wchodzi McTominay.

84'

Bellerin wchodzi w miejsce Chamberlaina.

84'

Giroud melduje się w miejsce Welbecka.

83'

Próba dośrodkowania w pole karne w wykonaniu zawodników gości, jednak dobrze interweniuje defensywa gości.

81'

Kolejne uderzenie Rooneya zza pola karnego, jednak po raz kolejny piłka mija bramkę Cecha.

79'

Naciskany De Gea wybija piłkę na aut. Przy piłce gospodarze.

76'

Zmiana w drużynie Arsenalu. Coquelin melduje się w miejsce Xhaki.

74'

Uderzenie Rooneya zza pola karnego mija bramkę Cecha. Wznowi bramkarz Kanonierów.

70'

Ładna akcja Ozila i dośrodkowanie w pole karne, lecz nie dochodzi do piłki Welbeck.

67'

Żółtą kartką ukarany Koscielny.

66'

Dośrodkowanie z rożnego w wykonaniu jednego z zawodników Manchesteru zostaje wyjaśnione przez defensywę gospodarzy.

65'

Uderzenie z wolnego w wykonaniu Rooneya i z trudem wybija piłkę Cech!

63'

Kolejna zmiana w drużynie Manchesteru. Rashford wchodzi za Herrerę.

60'

Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Lingard zmienia Mkhitaryana.

58'

Dość senny był początek drugiej połowy, jednak zrekompensowali nam to zawodnicy Kanonierów w tych ostatnich minutach!

56'

Welbeck i 2:0! Po dośrodkowaniu Chamberlaina najlepiej w polu karnym odnalazł się były gracz Czerwonych Diabłów i podwyższa on wynik spotkania!

53'

Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Piłka po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Xhaki odbija się jeszcze od pleców Herrery i trafia do siatki! Wynik to 1:0!

50'

Póki co gra toczy się w środkowej strefie boiska i żadna z drużyn nie jest w stanie przedostać się pod pole karne rywala.

47'

Próba górnego zagrania do Martiala, jednak ten został złapany na spalonym. Wznowią gospodarze.

46'

Goście wprowadzają piłkę do gry i rozpoczynamy drugą część spotkania!

17:49

Obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki w pierwszej odsłonie tego spotkania, jednak żadna z nich nie potrafiła ich wykorzystać, Miejmy nadzieję, że zmieni się to w drugiej połowie.

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę meczu. Jak na razie na Emirates Stadium bez bramek.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej części gry.

43'

Od kilku minut żadna ze stron nie potrafi zagrozić przeciwnikowi.

40'

Spokojnie rozgrywają teraz piłkę goście, wyczekując dobrej okazji do zagrożenia bramce przeciwnika.

37'

Kapitalne zagranie do Welbecka w wykonaniu Alexisa, jednak ten znajdował się na spalonym. Szkoda, bo była to dobra okazja do zdobycia bramki.

35'

Ramsey próbował przedrzeć się w pole karne, lecz dobrze interweniowała defensywa Manchesteru.

32'

Pomyłka na linii Holding-Koscielny i Rooney wychodzi sam na sam z Cechem, jednak ten kapitalnie interweniuje! Ależ odpowiedź gości!

31'

Uderzenie z dystansu Chamberlaina z trudem broni De Gea. Naciskają teraz Kanonierzy!

30'

Kapitalne zagranie Alexisa do Ramseya, ten podaje ją do Welbecka, który oddaje niecelny strzał! Ależ to była okazja!

27'

Uderzenie Welbecka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blokuje jeden z zawodników Czerwonych Diabłów. Przy piłce utrzymują się jednak gospodarze.

26'

Dośrodkowanie Maty w kierunku Mkhitaryana zostaje wyłapane przez Cecha. Przy piłce gospodarze.

24'

Ładna akcja Gibbsa zakończyła się udaną interwencją Rooneya.

21'

Po dośrodkowaniu piłki przez Matę z rzutu wolnego próbował zgrać ją jeszcze Mkhitaryan i Kanonierzy musieli wybić ją poza boisko.

18'

Ładny przerzut piłki do Ozila, jednak ten znajdował się na spalonym.

17'

Faul w ataku w wykonaniu Chamberlaina. Wznowią goście.

14'

Jak na razie posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść Manchesteru. Wynik to 30%-70%.

12'

Na spalonym złapany Mkhitaryan. Wznowią gospodarze.

9'

Bardzo ładna akcja Kanonierów kończy się uderzeniem Ramseya, które kapitalnie wybronił De Gea!

7'

Ramsey próbował zgrać głową górną piłkę zagraną w jego kierunku, lecz żaden z jego partnerów nie nabiegał w tej sytuacji w pole karne. W posiadaniu piłki goście.

5'

Przepchnął teraz Martial Koscielnego i oddał strzał czubkiem buta, jednak dobrze interweniował Petr Cech.

4'

Piłka po dośrodkowaniu Rooneya z rzutu wolnego zostaje wyłapana przez Cecha.

3'

Pierwsza udana akcja zawodników gości. Rooney oddał strzał głową po dośrodkowaniu Maty, jednak piłka powędrowała nad poprzeczką bramki.

1'

Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

16:56

Zawodnicy wychodzą już na murawę stadionu. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

16:44

W dość słabych nastojach opuszczali boisko zawodnicy obu drużyn po ostatniej kolejce. Goście zaledwie zremisowali z walczącym o utrzymanie Swansea, zaś Kanonierzy ulegli na wyjeździe w derbach północnego Londynu z Tottenhamem. A komu bardziej będzie dopisywał humor po dzisiejszym meczu? Tego dowiemy się już za nieco ponad 2 godziny!

16:27

Już o godzinie 17:00 na Emirates Stadium rozpocznie się spotkanie uznawane w kategorii "za 6 punktów". Kanonierzy zajmują aktualnie 6 pozycję w ligowej tabeli z pięciopunktową stratą do dzisiejszego rywala, który znajduje się oczko wyżej. Warto jednak zaznaczyć, że zawodnicy Arsenalu mają rozegrane o jedno spotkanie mniej od Manchesteru.