1. połowa2 : 1
22:39

Dziękuje bardzo za wspólnie spędzony czas i życzę dobrej nocy!

22:38

Cóż to był za mecz. Sześć goli, dużo sytuacji! Chelsea wygrywa bardzo ważne spotkanie w kontekście losów Mistrzostwa Anglii! Teraz wyprzedzają Tottenham o 7 punktów i co raz bardziej zbliżają się do upragnionego tytułu! Zawodnikiem meczu zdecydowanie był Diego Costa. Hiszpan zdobył dwa gole i zaliczył asystę. Świetny mecz zagrał także Eden Hazard!

95'

Koniec! Arbiter gwiżdże po raz ostatni!

94'

Cedric idealnie dośrodkował w pole karne, łtam najwyżej wyskoczył Bertrand, który pokonuje swojego byłego pracodawcę!

94'

GOOL! Jeszcze gola na pocieszenie strzela Ryan Bertrand!

92'

Jeszcze próba ataku gości, ale Terry idealnie zatrzymuję zapędy Tadicia.

90'

Ostatnia zmiana w Chelsea. Edena Hazard zmienia Willian.

90'

Coś wspaniałego! Przepięknie wymienili podania z pierwszej piłki gracze Chelsea. Eden Hazard piętą dograł do Diego Costy, który wszedł w pole karne i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali!

89'

GOOOL! Diego Costa po raz drugi!

86'

Zmiana także w ekipie gości. Monolo Gabbiadiniego zmienia Jay Rodriguez.

86'

Trybuny bardzo ożyły bo na boisko pojawił się John Terry! Doświadczony stoper zmienia Victora Mosesa.

85'

Strzał Pedro z 16 m mija słupek bramki rywala o kilka centymetrów!

82'

Shane Long melduję się na murawie a schodzi z niej James Ward-Prowse.

81'

N'Golo Kante wyszedł sam na sam z bramkarzem ale Fraser Forster znakomicie broni podcięty strzał Francuza.

80'

Piłka po strzale Stevena Davisa, odbija się od Nemanji Maticia i mija słupek bramki The Blues!

79'

Znakomita próba przyjęcia piłki Mano Gabbiadiniego, ale zabrakło dosłownie niewiele, aby Włoch zakończył strzałem tą akcję.

76'

Pierwsza zmiana w szeregach Chelsea. Cesca Fabregasa zmienia Pedro.

75'

Dośrodkowanie Cedrica, które spokojnie piąstkuje Belgijski golkiper gospodarzy.

74'

Znakomicie wymienili podania gracze gospodarzy, nie wykorzystując jednak szans do strzału i piłka dla Southampton.

73'

Dusan Tadić ukarany żółtą kartką.

72'

Potężny strzał Romeu blokuje N'Golo Kante.

70'

Strzał Diego Costy broni bramkarz gości.

70'

Już któryś raz duże zamieszanie w polu karnym Chelsea po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Southampton. Po raz kolejny Gabbiadini trafia w boczną siatkę.

68'

Pierwsza zmiana w meczu. Natha Redmond zmienia Soifane Boufala.

66'

Diego Costa przegrywa walkę o piłke w polu karnym gości.

64'

Mocny strzał Marcosa Alosno ale pewnie broni Fraser Forster

62'

Dogranie w kierunku Gabbiadiniego przejmuje Thibault Courtois.

61'

Oriol Romeu mści się na Fabregasia za faul w 49 minucie i także zostaje ukarany.

59'

Eden Hazard szarpał w polu karnym rywala, ale ostatecznie traci piłkę.

58'

Manolo Gabbiadini próbuje z przewrotki. Bardzo niecelnie.

57'

Strzał Dusana Tadicia spokojnie łapie Courtois.

55'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Chelsea. Wybiiła obrona gości, ale piłkę przejął Fabregas, który idealnie dogrywa na głowę Diego Costy, a Hiszpan z 5 m trafia do siatki przełamując pięciomeczową niemoc strzelecką.

54'

GOOOOL! Diego Costa!!

51'

Szansę dla Świętych marnuje Dusan Tadić, niedokładnie podając do Boufala.

49'

Brzydki faul Cesca Fabregasa na Oriol Romeu i żółta kartka dla gracze Chelsea.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:34

Nie można narzekać na tempo tego meczu. Dużo dzieje się po obu stronach. Chociaż to Chelsea prowadzi to widać, że Southampton nie chce łatwo sprzedać skóry, więc walka w drugiej połowie zapowiada się bardzo ciekawie! Oby goście podnieśli się po bramce do szatni!

47'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Dośrodkowanie N'Golo Kante, piłke głową zgrał Marcos Alonso,a Gary Cahill wygrywa pojedynek z Manolo Gabbiadinim i kapitan Chelsea po raz kolejny w tym meczu wyprowadza The Blues na prowadzenie!

46'

GOOOL! Do szatni bramkę zdobywa Gary Cahill!

45'

Minutę doliczył arbiter główny do pierwszej częsci.

44'

Zamykał dośrodkowanie Marcos Alosno. Jego próba strzału przewrotką kończy się rzutem rożnym

42'

Teraz akcja po drugiej stronie. Eden Hazard znakomicie odnalazł się w polu karnym przeciwnika, ale ostatecznie podaje niedokładnie i piłka dla Southampton.

41'

Po raz kolejny spore zamieszanie w polu karnym The Blues po rzucie rożnym. Tym razem strzelał Boufal, lecz robił to ze zbyt ostrego kąta i piłką trafia w boczną siatkę.

40'

Strzał Jamesa Ward-Prowsa odbija się od muru i mamy rzut rożny dla gości.

40'

N'Golo Kante fauluje tuż przed swoimi polem karnym za co dostaje żółtą kartkę!

37'

Błąd N'Golo Kante naprawia Azpilicueta, a wychodził już na czystą pozycję Boufal.

35'

Przewrócił się w polu karnym rywala Diego Costa, ale arbiter wyraźnie pokazuje, że nic nie ma!

34'

Działo się w polu karnym gości po indywidualnej Mosesa, ale strzały Diego Costy i Marcosa Alonso zablokowane!

33'

James Ward-Prowse mocno wgrywał w pole karne, lecz na posterunku golkiper The Blues.

32'

Sofiane Boufal doskonale minął kilku rywali i został sfaulowany tuż przed polem karnym Chelsea.

30'

Po golu wyrównującym uaktywnili się goście, którzy dłużej utrzymują sie przy piłce.

27'

Nemanja Matić źle przyjmuje piłkę w polu karnym rywala.

25'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne. W polu bramkowym zrobiło się dużo zamieszania. Uderzał Manolo Gabbiadini , obronił Thibaul Courtois, ale zrobił to tak nie fortunnie, że trafił prosto w Romeu i piłka wpadła do siatki!

25'

GOOOOL! Mamy wyrównanie!! Oriol Romeu strzelcem bramki!

22'

Sprytne dośrodkowanie Boufala, zatrzymuję David Luiz.

19'

Maya Yoshida radzi sobie z Diego Costą, który szukał miejsca do oddania strzału.

17'

Znakomita akcja Chelsea. Diego Costa cudownie zgrał do Edena Hazarda, ale Belg bardzo się myli i piłka poleciała w głąb trybun.

16'

Kolejna próba gości spełzła na niczym. Tym razem znakomity powrót zalicza Eden Hazard, który odbiera piłkę rywalowi.

14'

Tym razem dobra akcja gości, zakończona pewnym, ale przepisowym wejściem Maticia.

12'

Świetne podanie Mosesa do Hazarda. Powrót Virgila van Dijka wyjaśnia sytuację.

10'

A tak wyglądała bramka Edena Hazarda!

8'

Kolejna akcja The Blues, dośrodkowanie Alonso, po którym domagali się zagrania ręką Cedrica. Sędzia jednak pewny, że nic nie było.

7'

Szybka kontra The Blues. Piłkę na prawej stronie otrzymał Diego Costa, który zgrał ją w pole karne, a tam Eden Hazard pewnym strzałem prawą nogą trafia do siatki rywala!

6'

GOOOOL! Szybki cios Chelsea!! Eden Hazard otwiera wynik tego meczu!

5'

Bardzo sprytnie rozegranie rzutu wolnego przez zawodników gości. Z bliskiej odległosci jednak broni bramkarz gospodarzy.

3'

Coś w tym jest. Nieciekawie wygląda napastnik gości.

2'

Zamieszanie w polu karnym The Blues, spowodowana błędami w komunikacji defensywy gospodarzy. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Thibaut Courtois.

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek Lee Masona! Zaczynamy!

20:41

Zawodnicy opuszczają tunel a kibice na Stamford Bridge mocno dopingują swoich idoli!

20:34

Po wysokiej porażce u siebie z Manchesterem City, szkoleniowiec Southampton Claude Puel zdecydował się na dwie modyfikację swojego składu. Od początku mecz rozpoczną Oriol Romeu i Sofiane Boufal.

20:31

Jak zwykle Antonio Conte nie rotuję za bardzo składem. Ustawienie 3-4-3 już jest wpisane w filozofię Chelsea w tym sezonie. W porównaniu do ostatniego ligowego meczu z Manchesterem United, w którym The Blues ulegli Czerwonym Diabłom 2:0, nastąpiły trzy zmiany. Dzisiaj w pierwszym składzie wystąpi Cesc Fabregas, a także powracający do drużyny Thibaul Courtois i Marcos Alonso.

20:24

Jeden z piłkarzy Chelsea, a dokładnie N'Golo Kante został wybrany przez Zawodowy Związek Piłkarzy graczem sezonu Premier League. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w załączonym linku. N’Golo Kante i Dele Alli najlepsi w Anglii

20:21

Swój 150 mecz w barwach The Blues zagra dzisiaj Nemanja Matić! Gratulujemy!

20:19

Skład Chelsea!

20:15

Skład Southampton!

20:08

Czy Chelsea da radę przypieczętować swój znakomity sezon? W sobotę The Blues awansowali do finału FA Cup, ale w lidze cały czas po piętach depcze im Tottenham. Jeżeli dzisiaj podopieczni Antonio Conte przegrają, Koguty dzięki zwycięstwu mogą dogonić ich na jedynie 1 punkt.

20:00

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony kłania się Bartłomiej Modzelewski! O godzinie 20:45 rozbrzmi pierwszy gwizdek meczu Chelsea Londyn, która na własnym stadionie podejmować będzie Southampton!