Manchester CityManchester City
3 : 1
Hull CityHull City
93'

Koniec, Manchester City wygrywa z Hull City 3:1! Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

91'

Mecz przedłużony o trzy minuty.

89'

Mocny strzał Kamila Grosickiego przelatuje bardzo wysoko ponad poprzeczką.

87'

Kamil Grosicki podaniem do linii końcowej uruchomił Shauna Maloneya, ten odegrał piłkę pod samą bramkę pod nogi włoskiego obrońcy. Andrea Ranocchia nie uderzył najmocniej, w zasięgu bramkarza, ale ten puszcza piłkę tuż obok siebie!

85'

Goście zdobywają gola honorowego! 3:1, a gola zdobywa Andrea Ranocchia!

83'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Omar Niasse zmieniony przez Shauna Maloneya.

81'

W końcówce meczu gra defensywa wygląda... niezbyt pewnie, być może doczekamy się jeszcze bramek w dzisiejszym spotkaniu.

79'

Mocna próba Sergio Aguero z ostrego kąta przelatuje dwa metry nad poprzeczką.

77'

Mecz jest już rozstrzygnięty, ale goście starają się zmusić rywali do defensywy w ostatnim kwadransie.

75'

Fernando zmienia zmęczonego Yaya Toure - Pep Guardiola dość wcześnie wykorzystuje limit zmian.

74'

Błąd obrony po dośrodkowaniu Jesusa Navasa mógł wykorzystać Nolito, Hiszpan uderza tylko w boczną siatkę.

72'

David Silva zmieniony przez Kelechiego Iheanacho.

71'

Zanosi się na kolejną zmianę w Manchesterze City.

69'

Alfred N'Diaye nie kryje swojej złości po tym, jak sędzia ukarał go żółtą kartką. Dziwne zachowanie zawodnika Tygrysów.

68'

Bez zastanowienia uderzył również Abel Hernandez po znalezieniu sobie nieco miejsca w polu karnym, ale była to próba bardzo słaba - Claudio Bravo nawet nie zareagował.

66'

Pierwsza zmiana w ekipie drużyny w błękitnych trykotach. Leroy Sane zmieniony przez Nolito.

65'

Kontratak gospodarzy kończy się zagraniem piłki do środka pod nogi szarżującego w szesnastkę Fabiana Delpha. Ten nie zastanawiał się długo, huknął ile sił w nogach, w efekcie czego zobaczyliśmy ładne trafienie!

64'

Co za gol, Fabian Delph niemal dokładnie z szesnastu metrów, 3:0 dla Obywateli!

62'

Lekkie dośrodkowanie Kamila Grosickiego wybija Jesus Navas. Manchester City płynnie wychodzi spod pressingu - to się może podobać!

60'

Mocne, crossowe zagranie w kierunku Raheema Sterlinga na prawe skrzydło, reprezentant Anglii opanował piłkę, ale sędzia odgwizdał spalonego.

58'

...natomiast Abel Hernandez zastępuje Evandro.

57'

Dwie zmiany w Hull City. Markus Henriksen zmienia Samuela Clucasa...

55'

54'

David Silva szukał dryblingu przed polem karnym, ostatecznie udało mu się to, jednak nie doczekaliśmy się strzału w wykonaniu Hiszpana, który został zablokowany.

52'

Jeszcze jedno cudowne dośrodkowanie Raheema Sterlinga, dopada do niego Leroy Sane, strzał Niemca z kilku metrów równie efektownie, co przypadkowo broni Eldin Jakupović!

50'

Genialne dośrodkowanie Raheema Sterlinga zmyliło dwóch obrońców oraz bramkarza - każdy z nich leżał na ziemi, napastnikowi pozostało dopełnić formalności.

48'

Gol, gospodarze wyprowadzają mocny cios na początku drugiej połowy. Sergio Aguero na 2:0!

47'

46'

Piłka w grze, ma ją Manchester City!

17:01

Za moment ruszamy z drugą połową. Zanosi się na zmianę w zespole gości.

16:50

W ramach ciekawostki - do przerwy w meczu Championship Norwich City prowadzi z Reading... aż 6:1.

16:50

Czas na chwilę przerwy, wracamy już za chwilę na drugą połowę meczu!

16:48

Gospodarze nie mieli zbyt dużo akcji bramkowych, mają sporo szczęścia, że jedna z nich zakończyła się golem. Goście nie radzą sobie z wyprowadzeniem kontrataków, ich najlepszym zawodnikiem jest starający się rozruszać ofensywę Kamil Grosicki.

45'

W doliczonym czasie gry nic nie uległo zmianie. Do przerwy Manchester City prowadzi z Hull City 1:0 po bramce samobójczej Ahmeda El-Mohamadiego.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.

43'

Raheem Sterling uderza z 20 metrów, blokuje go Michael Dawson. Kibice są wściekli, dopatrzyli się oni zagrania ręką obrońcy Tygrysów, sędzia pozostaje jednak niewzruszony.

41'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Manchester City niemal cały czas atakował i z przebiegu meczu zasługuje na to prowadzenie, jedyny moment słabości przyszedł chwilę po zdobyciu upragnionego gola, podobać może się dzisiaj gra Leroya Sane oraz Kamila Grosickiego.

39'

Jeszcze jeden pojedynek Leroya Sane z Ahmedem El-Mohamadim, tym razem zwycięsko wychodzi z niego obrońca Hull City.

37'

Mocny strzał Kamila Grosickiego z około 30 metrów przelatuje obok bramki. Polak usłyszał jednak oklaski od kibiców swojego zespołu.

35'

David Silva dopada do ostrego dośrodkowania Raheema Sterlinga, przenosi je jednak nad poprzeczką! Rozkręcił się nam ten mecz!

33'

Piłka po podaniu Davida Silvy trafia na prawe skrzydło do Jesusa Navasa, Hiszpan dośrodkowuje w pole karne w kierunku Sergio Aguero, tego jednak przed samą bramką wyręczył obrońca! Kuriozalna bramka!

31'

Gol, Manchester City na prowadzeniu, gola strzela... Ahmed El-Mohamadi!

30'

Yaya Toure uderza piekielnie mocno, ale wprost w rękawice Eldina Jakupovicia, który nie popełnił błędu.

28'

Evandro z żółtą kartką za faul na Sergio Aguero tuż przed polem karnym. Będzie groźny rzut wolny dla gospodarzy.

27'

Rzut rożny dla Hull City wywalczony przez Kamila Grosickiego kończy się... wycofaniem piłki do bramkarza.

25'

Kolejne uderzenie, decyduje się na nie Yaya Toure, mocny "rogal" zza pola karnego mija poprzeczkę o mniej więcej metr.

23'

Raz jeszcze uderza Fabian Delph, tym razem strzał po ziemi nie sprawił nawet zagrożenia bramce Hull City.

21'

Podanie Raheema Sterlinga do Davida Silvy zmusiło go do zejścia w bok, przez co Hiszpanowi znacznie trudniej było opanować piłkę. Akcję niecelnym strzałem kończy Fabian Delph.

19'

Kamil Grosicki bardzo efektownie wyprzedził Jesusa Navasa w pojedynku biegowym, szkoda, że dośrodkowanie wyglądało znacznie gorzej - to mogła być naprawdę przepiękna akcja Polaka. Wrzutkę w kierunku Omara Niasse wybija defensywa.

17'

Chwila kontrowersji w polu karnym gospodarzy, Tygrysy domagały się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z obrońców, sędzia używa gwizdka i... daje rzut wolny gospodarzom, na spalonym złapany został Omar Niasse.

15'

Bardzo aktywny dziś Leroy Sane po zagraniu Sergio Aguero przed polem karnym uderza mocno, ale ponad poprzeczką.

13'

Fabian Delph fauluje Omara Niasse przy linii środkowej, Hull ma szansę, by utrzymać się przy piłce przynajmniej na chwilę.

11'

Kolejny pojedynek Leroya Sane z Ahmedem El-Mohamadim daje City korner. Starcia tych dwóch zawodników wyglądają dziś bardzo ciekawie.

9'

Interwencja Andrew Robertsona dała Obywatelom rzut rożny, z którego nic nie wynikło. Wciąż jednak to oni są przy piłce.

7'

Póki co przy piłce przebywają głównie piłkarze Manchesteru City, nie spiesząc się konstruują swoje akcje.

5'

Świetne podanie Sergio Aguero, do piłki podbiegają David Silva oraz Leroy Sane. Strzał pierwszego broni bramkarz, drugi również uderza wprost w golkipera. To była pierwsza dobra szansa The Citizens.

4'

Leroy Sane w starciu z Ahmedem El-Mohamadim w polu karnym wywalczył jedynie aut dla swojej drużyny - Egipcjanin nie dał się przepchnąć.

2'

Indywidualny rajd z piłką Lazara Markovicia przerwany dopiero w polu karnym, przytomny pozostał John Stones.

1'

...i zaczynamy, mecz rozpoczęli piłkarze Hull City!

15:58

Zawodnicy już na murawie, przed nami przywitanie obu zespołów...

15:55

Piłkarze już ustawieni w tunelu.

15:50

Przenosimy się już powoli na City of Manchester Stadium. Wszystko już gotowe, czekamy tylko na piłkarzy!

15:45

Równolegle rozgrywane będą cztery mecze Premier League. Najciekawszym z nich jest mecz Stoke z Liverpoolem. O 18.30 natomiast na Vitality Stadium miejscowe Bournemouth podejmie Chelsea.

15:40

Faworytami pozostają Obywatele, ale to ekipa Marco Silvy jest w dużo lepszej dyspozycji w tym roku. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.

15:35

Drużynę wspiera również zawieszony za kartki Tom Huddlestone.

15:30

Czwarty Manchester City ma aż 14 punktów straty do liderującej Chelsea, natomiast wciąż walczy o możliwość gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Hull City zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli, o dwa oczka wyprzedzając Swansea. Cele obu zespołów są więc zgoła inne, łączy ich to, że wciąż potrzebują punktów.

15:25

Oto pełne składy obu zespołów wraz z rezerwowymi.

15:20

Znamy składy obu drużyn - mecz po stronie gości w wyjściowej jedenastce rozpocznie Kamil Grosicki.

15:15

W słoneczne sobotnie popołudnie wita Państwa Piotr Bernaciak, zapraszam na relację live z meczu Manchester City - Hull City!