2 : 1
Manchester CityManchester City
1. połowa2 : 1
22:53

To już wszystko na dziś! Dziękuje Państwu za wspólne 90 minut i życzę spokojnej nocy!

22:52

Eden Hazard dobił dzisiaj Manchester City, tym samym wydaję się, że drużyna Guardioli oficjalnie traci szansę na zdobycie Mistrzostwa! The Blues natomiast pewnymi krokami zbliża się do końcowego triumfu! Udowodnili tym samym, że porażka z Crystal Palace była tylko wypadkiem przy pracy!

93'

Mike Dean kończy to spotkanie! Chelsea wychodzi zwycięsko z tego ekstra ważnego meczu!

93'

Pod koniec meczu żółtą kartką ukarany jeszcze N'Golo Kante.

91'

Z rzutu rożnego dogrywa Silva, ale z 5 metra do bramki nie trafia Stones! Co za końcówka!

91'

Znakomite zagranie Nolito do Aguero! Ale Thibaut Courtois ratuje sytuacje wybijajac na rzut rożny!

90'

Jeszcze 3 minuty doliczone!

89'

Strzelec dwóch goli Eden Hazard opuszcza murawę! Owacje na stojąco! Świetny mecz Belga. Na ostatnie minuty pojawia się Ruben Loftus-Cheek.

89'

Chelsea bardzo uspokoiła tempo gry. City nie może przełamać muru postawionego przez defensorów gospodarzy.

87'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Williana, ale strzał Cahila z głowy zablokowany.

85'

Nolito pojawia się na murawie. Hiszpan zmienia Leroya Sane.

83'

Kolejna żółta kartka dla gracza City. Tym razem ukarany Vincent Kompany.

81'

Zmiana w Chelsea. Cesc Fabregas opuszcza boisko, a zmienia go Willian.

80'

Po zagraniu z rzutu rożnego uderza Aguero, ale niestety niecelnie.

79'

Pierwsza zmiana w szeregach Manchesteru City. Kevina De Bruyne zmienia Raheem Sterling.

77'

Fabian Delph ukarany żółtą kartką.

76'

W końcu znakomita okazja graczy Chelsea! Wymienili kilka podań w polu karnym rywali. Piłka spada wprost pod nogi Hazarda, Belg jednak nie trafia czysto w piłkę i przenosi ją nad bramką.

72'

David Luiz uderza wprost w mur zawodników The Citizens.

72'

Tuż przed polem karnym rywali faulowany Diego Costa! Mają dobrą okazję na podwyższenie wyniku gospodarze!

71'

Prostopadłe podanie Kevina De Bruyne przejał David Silva. Hiszpan dogrywa, ale radzą sobie z tym zagraniem defensorzy The Blues.

70'

Bardzo brzydkie zachowanie Diego Costy, ale tym razem nawet bez kartki.

68'

Pedro świetnie schodzi na lewą nogę, uderza po długim słupku, ale tym razem to Caballero na posterunku.

67'

Thibaut Courtois łapię piłkę dograną przez Fabiana Delpha, a już na piłkę czyhał Kompany.

65'

David Silva dogrywa z rzutu rożnego wprost na głowę Johna Stonesa, ale strzał Anglika spokojnie broni bramkarz gospodarzy.

63'

Dziwna decyzja sędziego. Widoczny faul Pedro, ale to Chelsea zacznie od rzutu wolnego.

61'

Sprytne rozegranie zawodników City, ale nie udało się wykończyć tej akcji strzałem.

60'

Będzie bardzo groźna sytuacja dla gości. Przed polem karnym łokciem potraktowany przez Maticia został David Silva.

58'

Wysokim pressingiem wyszli podopieczni Guardioli i pogubili się w obronie The Blues. Na razie jednak bez konsekwencji.

58'

Mocne dogranie Davida Silvy w pole karne, lecz prosto w ręce Thibaut Courtois.

54'

Po dograniu piłki przez Alonso, futbolówke wybija Kompany, przed polem karnym dopada do niej Kante, ale strzał Francuza kompletnie nieudany!

52'

Mamy pierwszą żółta kartkę w tym spotkaniu. Ukarany Gael Clichy po faul na Pedro.

52'

Fabian Delph zagrywa piłkę do Fernandinho, ale Brazylijczyk na spalonym.

50'

Marcos Alonso mocno wstrzelił piłkę w pole karne, lecz prosto w ręce Caballero.

49'

Szybko piłkę rozegrali gospodarze, ale Kompany znakomicie przerywa świetnie zapowiadającą się akcje Chelsea.

47'

Pierwsza znakomita sytuacja drugiej częsci! Z rzutu wolnego dogrywa Kevin De Bruyne, a w polu karnym głową uderza Kompany i trafią prosto w poprzeczkę!

46'

Zaczynamy drugą część!

46'

Zmiana w przerwie! Nemanja Matić zmienia Kurta Zoume!

21:47

Mecz na pewno nie zawodzi i na Stamford Bridge oglądamy wielki spektakl. Na razie nie widać jednak większej przewagi jakiejkolwiek drużyny, a że Manchester City musi teraz mocno zaatakować to możemy spodziewać się jeszcze lepszej drugiej połowy tego hitowego spotkania! Widzimy się za 15 minut!

46'

Po doliczonej minucie kończymy pierwszą część spotkania!

43'

Po drugim golu gra trochę sie uspokoiła i na razie nie widzimy wielu dogodnych sytuacji.

42'

Kevin De Bruyne, ładnie zagrywa prostopadła piłkę do Aguero, ale David Luiz spokojnie radzi sobie z Argentyńczykiem.

39'

Znakomite dośrodkowanie Kevina DeBruyne, z którego wyszedł nawet centro-strzał, ale Thibaut Courtois świetnie broni i mamy tylko rzut rożny!

37'

Próba szybkiej odpowiedzi, ale strzał Aguero przyblokowany przez Zoume.

37'

Rzut karny jak najbardziej prawidłowy. Pedro szybciej dobiegł do piłki, zwodem próbował minąć Fernandinho, a ten wyciął go równo z murawą!

35'

Broni rzut karny Caballero, ale Eden Hazard dobija i mamy 2:1!!

34'

Rzut karny! Pedro faulowany w polu karnym przez Fernandinho!

33'

Teraz akcja z drugiej strony. Clichy dogrywa Thibaut Courtois łapie.

32'

Dośrodkowanie Hazadra. Azpilicueta nie doskoczył jednak do futbolówki zagranej przez Belga.

31'

Po raz kolejny bardzo dobrze piłkę rozprowadza David Silva, ale tym razem zagranie Kevina De Bruyne zablokowane.

28'

Perfekcyjne podanie Silvy do Leroya Sane. Niemiec wychodzi sam na sam z Thibaut Courtois, ale bramkarz gospodarzy odkupuję swoje winy i wygrywa pojedynek z młodym graczek City.

26'

Tragiczny błąd Thibaut Courtois! Belg zagrywa piłkę wprost do Davida Silvy, Hiszpan uderza na bramkę a po odbiciu przez golkipera Chelsea, do piłki dopada Aguero i uderza do pustej bramki!

25'

Mamy wyrównanie!!! Sergio Aguero!!

24'

Aguero lekko zahaczony przez Marcosa Alonso, ale gwizdek sędziego milczy.

22'

Hazard znakomicie zagrywa w pole karne. Tam Fabregas uderza lewą nogą i po odbiciu się od Clichyego piłka wypada za bramkę!

21'

Ładna indywidualna akcja Sergio Aguero. Strzał napastnika City spokojnie wyłapuje golkiper Chelsea.

19'

Tym razem z dystansu próbował Fernandinho! Próba Brazylijczyka dużo lepsza niż przed chwilą Fabiana Delpha, ale tym razem świetnie broni Thibaut Courtois!

17'

Bardzo mocno z dystansu uderza Fabian Delph, ale piłka leci wysoko nad poprzeczką!

15'

David Silva ładnie indywidualną akcją próbował zaskoczyć defensywę Chelsea, lecz jego ostatnie podanie bardzo niedokładne.

13'

Bardzo aktywnie atakują The Blues. Świetnie radzą sobie z defensywą gości. Tym razem jednak strzał Diego Costy zablokowany!

11'

Świetnie pograli w polu karnym przeciwnika, zawodnicy gości. Pedro zagrał do Hazarda, który z pierwszej piłki uderza na bramkę i po rykoszecie piłka wpada do bramki! Z dużego C zaczynają gospodarze!

10'

GOOOL! Eden Hazard!

9'

Nieudana indywidualna akcja Aguero. Argentyńczyk przegrywa rywalizację z Davidem Luizem.

8'

Bardzo dobrze wyszli spod pressingu gracze Guardioli, ale ładna akcja gości zakończona tragicznym dośrodkowaniem Sane.

6'

Eden Hazard dogrywa przed pole karne. Tam piłkę przejmuję Diego Costa, lecz strzał Hiszpana kompletnie nieudany.

4'

Odpowiedź Chelsea także nieskuteczna. Marcos Alons niedokładnie dogrywa w pole karne Obywateli.

2'

Pierwsza oskrzydlająca akcja gości, ale Aguero powstrzymany przez Marcosa Alonso!

1'

Doświadczony Mike Dean gwiżdże po raz pierwszy! Zaczynamy ten wielki spektakl!

20:57

Thibaut Courtois rozgrywa dzisiaj swój setny mecz w barwach Chelsea!

20:56

Zawodnicy opuszczają tunel! Czy podrażniona ostatnią porażką Cheslea zdoła udowodnić swoją wyższość w tym sezonie!?

20:43

Pep Guardiola zdecydował się na dwie roszady w porównaniu do ostatniego zremisowanego meczu z Arsenalem (2:2). Od pierwszej minuty mecz zacznie Fabian Delph. Po bardzo długim okresie rekonwalescencji do pierwszego składu powraca kapitan obywateli, czyli Vincent Kompany!

20:38

Antonio Conte jak zwykle nie zaskakuję wyjściową 11. Jedynym zaskoczeniem w wyjściowym składzie gospodarzy jest Kurt Zouma. Francuz gra od pierwszej minuty w związku z kontuzja Vicotra Mosesa, którego dzisiaj na prawej stronie zastąpi Cesar Azpilicueta.

20:27

Rezerwowi City: Bravo, Zabaleta, Kolarov, Fernando, Toure, Sterling, Nolito

20:26

Rezerwowi Chelsea: Begovic, Ake, Terry, Matic, Loftus-Cheek, Willian, Batshuayi.

20:24

Dzisiejsze spotkanie spokojnie nazywać można meczem o Mistrzostwo. Chelsea zdobywając komplet punktów odskoczy od reszty stawki na 10 oczek. Jeżeli to City przechyli dzisiaj szalę na swoją stronę, będą tracić do Londyńskiej drużyny 8 punktów i myślę, że da im to wielki impuls do walki w ostatnich kolejkach tych rozgrywek.

20:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Już za 45 minut na Stamford Bridge zabrzmi pierwszy gwizdek, który rozpocznie wielki mecz pomiędzy Chelsea Londyn a Manchesterem City! Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!