AFC BournemouthAFC Bournemouth
2 : 0
Swansea CitySwansea City
90'

Koniec! Po niezbyt porywającym meczu Bournemouth triumfuje nad Swansea 2:0. Pojedynek polskich golkiperów dla Boruca, który nie miał zbyt wiele pracy. Fabiański, mimo wpuszczenia dwóch goli, był jednym z najlepszych piłkarzy swojego zespołu.

90'

Ibe wchodzi na ostatnie sekundy za Pugha.

90'

Żegnany oklaskami King ustępuje miejsca Gradelowi.

88'

Fer niezrozumiale zagrywa do tyłu w sytuacji, kiedy miał dobrą okazję na wstrzelenie piłki w okolice bramki strzeżonej przez Boruca.

85'

Starają się jeszcze coś zdziałać Łabędzie, ale brakuje im dokładności. Tu się już raczej nic nie zmieni.

80'

Piękna obrona Fabiańskiego! Z bliska główkował King, ale Polak świetnie zachował się na linii bramkowej.

77'

Żółta kartka dla Corka. Pomylił się sędzia, bo Afobe przewrócił się... na futbolówce.

76'

Bez presji łapie piłkę Boruc i rozpoczyna kolejną akcję swojego zespołu.

74'

Wilshere za Frasera.

72'

GOOOOL! AFOBE! 2:0! Piłkarz został świetnie wypuszczony na pozycję, położył Mawsona i Fabiańskiego i skierował piłkę do bramki!

72'

Ależ zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Po małym bilardzie piłka ląduje wysoko na trybunach i Boruc wznawia grę.

70'

Gylfi Sigurdsson gra dzisiaj za całą drużynę. Każda akcja przechodzi przez niego.

67'

W miejsce Ki Sung-Yueng na boisku melduje się Routledge.

66'

...i słusznie, bo uderzenie zatrzymuje się właśnie na murze. Dobra postawa ekipy z Bournemouth.

65'

Rzut wolny dla Swansea, Boruc dokładnie ustawia mur.

65'

Smith pomógł Fraserowi w walce o piłkę w narożniku.

61'

Zawodnicy Bournemouth mądrze wymieniają piłkę w środkowej strefie boiska.

58'

Fraser strzela z dystansu i Fabiański spokojnie łapie piłkę. Przyciskają Wisienki.

54'

Gosling! Uderzenie ze znacznej odległości i dobrze broni Fabiański!

51'

Niepotrzebnie bawią się pod własnym polem karnym goście. To może się dla nich źle skończyć.

48'

Kolejny rzut wolny wykonywany przez Sigurdssona, ale nie umieją wykorzystać dobrych wrzutek goście.

46'

Startujemy z drugą połową!

45'

Koniec pierwszej połowy! Mało emocjonujące 45 minut przyniosło jednego gola. Oby po przerwie było lepiej!

45'

Nic się nie dzieje na murawie, obie ekipy chcą już zejść do szatni.

42'

Uderzenie Smitha z rzutu wolnego wpada prosto w koszyczek "Fabiana".

40'

Taktyczny faul Ki Sung-yonga i zasłużona żółta kartka.

39'

Posiadanie piłki: Bournemouth 52% - 48% Swansea

37'

Sigurdsson! Kapitalne uderzenie z daleka, szczęśliwie broni Boruc!

37'

Bardzo niecelnie wybija dzisiaj Artur Boruc. Kolejna pomyłka Polaka.

31'

GOOOOOOOL! Afobe uderzył sprzed pola karnego. Piłka nie zmierzała do bramki, ale Mawson niefortunnie zmienił kompletnie jej tor, zaskakując Fabiańskiego. Trafienie zostaje zaliczone jako samobójcze.

28'

Dośrodkowanie Frasera nie znalazło adresata.

26'

Mamy pierwszą kontrowersję. Piłka trafiła w rękę piłkarza Wisienek w polu karnym, a sędzia pozostał niewzruszony. Sporna sytuacja, wydaje się, że arbiter mógł podjąć taką decyzję.

25'

Ależ było blisko bramki samobójczej Kinga po dośrodkowaniu Sigurdssona! Boruc nawet nie drgnął!

20'

Niepewnie grają defensorzy Swansea, teraz z trudem oddalili zagrożenie.

18'

Złe wybicie Boruca, po chwili Ayew niecelnie dogrywa do Llorente.

18'

Bardzo spokojne tempo spotkania, nikt tu nie forsuje tempa.

15'

Sigurdsson otrzymał dobre podanie, ale nieczysto uderzył w futbolówkę.

14'

Po raz kolejny efektywny pressing Łabędzi. Czujni jak dotąd koledzy Boruca z defensywy.

9'

Groźna wrzutka w pole karne Bournemouth i niewiele zabrakło, by któryś z piłkarzy otworzył wynik!

9'

Wysoki pressing podopiecznych Clementa, ale Boruc jeszcze nie miał okazji dotknąć piłki.

6'

Walijczycy pierwszy raz dzisiejszego wieczoru zagościli na połowie przeciwników. Szybko stracili futbolówkę.

4'

Dobrze weszli w ten mecz gospodarze, próbują przejąć inicjatywę. Przed chwilą odważną akcję przeprowadził Pugh.

1'

Zaczynamy!

18:28

Zawodnicy już na murawie!

18:23

Drużyna Fabiańskiego wygrała po raz ostatni z dzisiejszymi gospodarzami w... 2007 roku.

18:19

Nie układa się ten sezon obu ekipom. Wisienki plasują się na 14. miejscu, zdobywszy 30 punktów w 28 kolejkach. Łabędzie spisują się jeszcze gorzej i mają mniej punktów niż rozegranych spotkań, bo tylko 27, co daje im 17. pozycję.

18:13

Witamy! Zapraszamy na relację ze starcia AFC Bournemouth ze Swansea City. Oczywiście zarówno Artur Boruc, jak i Łukasz Fabiański, wystąpią między słupkami od pierwszej minuty.