West Ham UnitedWest Ham United
1 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:57

Mecz chociaż momentami nie rozpieszczał kibiców zgromadzonych na stadionie West Hamu to jednak było to ciekawe spotkanie. To już wszystko! Dziękuje wszystkim uwagę!

22:57

Chelsea wygrywa po raz 21 w tym sezonie. Ekipa Antonio Conte ma już 10 punktów przewagi nad drugim Tottenhamem i ciężko będzie wydrzeć im mistrza z rąk.

93'

No i koniec meczu! Pierwsza połowa zapowiadała wyrównany mecz jednak dwie kontry Chelsea wyjaśniły to spotkanie. Nawet gol w końcówce nie pomógł ekipie Bilicia wywalczyć chociaż punktu.

92'

Dobra akcja gospodarzy, Andre Ayew zagrał piłkę do Manuel Lanziniego a Argentyńczyk pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości!

92'

No i kibice West Hamu doczekali się trafienia swoich ulubieńców!

91'

Robert Snodgrass w końcówce wykrzesał jeszcze z siebie ostatki sił jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

90'

Mecz przedłużony co najmniej o 3 minuty.

89'

Dobre dośrodkowanie Andre Ayew lecz Andy Carroll nie zdążył nawet musnąć piłki.

87'

Krótko rozegrany rzut rożny przez ekipę ze Stamford Bridge jednak obrona West Hamu szybko wyjaśnia sytuację.

84'

Gospodarze nie mają żadnego pomysłu na zdemontowanie defensywy gości. Ciężko wierzyć jeszcze w remis.

82'

Świetne zagranie Davida Luiza do Diego Costy. Hiszpan wygrał główkę z Kouyate, jednak strzał z dystansu, do piłki doszedł Nemanja Matić jednak strzał z dystansu Serba minał poprzeczkę o dobre kilkadziesiąt centymetrów.

79'

West Ham próbuje jeszcze odrabiać straty jednak świetnie radzą sobie goście.

77'

Ostatnią zmianę wykorzystuje także Slaven Bilić. Marka Nobla zmienia Edimilson Fernandes

77'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Victora Mosesa zmienia Kurt Zouma.

75'

Zmiana w Chelsea. Boisko opuszcza strzelec pierwszego gola Eden Hazard a pojawia się na nim Brazylijczyk Willian.

73'

Obie drużyny zaczęły grać bardzo spokojnie. Ani z jeden ani z drugiej strony od paru minut nie dzieje się nic ciekawego.

67'

Bardzo ładna akcja Chelsea. Eden Hazard zagrał do Diego Costy, który balansem ciała ograł Kouyate lecz świetnie broni Randolph.

64'

Zmiana także w ekipe Chelsea. Zmęczonego Pedro zmienia Nemanja Matić

64'

Od razu druga zmiana w ekipie Młotów. Narzekający na uraz Reid schodzi z boiska, za niego wchodzi Sam Byram

64'

Boisko opuszcza Soifane Feghouli a na boisku melduje sie Andre Ayew.

61'

Snodgrass jest dzisiaj nie do zatrzymania. Wywalczył rzut rożny, po którym wiele działo się w polu karnym gości. Wiele strzałów, które jednak cały czas blokowali defensorzy Chelsea.

59'

Kolejne świetne dośrodkowanie Roberta Snodgrassa jednak piłkę kontrolował bramkarz Chelsea.

58'

W drugiej połowie inicjatywę przejęła Chelsea. To oni częściej utrzymują się przy piłce i spokojnie kontrolują spotkanie.

55'

Dwie kontrowersyjne sytuacje. Najpierw po akcji Marcosa Alonso wydawało się, że jeden z zawodników Młotów zagrał piłkę ręką w polu karnym. Później podobna sytuacja kiedy to delikatnie ręką w polu karnym zagrał Cesc Fabregas.

54'

Strzał z dystansu Andy'ego Carrolla, jednak piłka minęła cel.

51'

Jeżeli West Ham nie umie wykorzystać swoich sytuacji ze stałych fragmentów gry to zrobili to podopieczni Antonio Conte! Piłka z narożnika spadła prosto pod nogi Diego Costy a ten tylko dopełnił formalności

49'

Kolejny gol Chelsea! Przyjezdni wykorzystują rzut rożny!

48'

Błąd w defensywie Chelsea, atak lewym skrzydłem boiska i mamy rzut rożny dla West Hamu, jednak znowu świetnie radzi sobie obrona The Blues.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Czy świetne kontry The Blues przekują się na kolejne gole?

49'

Koniec pierwszej połowy. West Ham dzisiaj wygląda lepiej od Chelsea. Jednak znakomita kontra liderów Premier League dała im prowadzenie. Antonio Conte ma nad czym myśleć w przerwie.

48'

Cesc Fabregas nie przepisowo zatrzymuje rajd Aarona Cresswella i mamy pierwszą żółtą kartkę w meczu.

45'

4 minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

43'

Aaron Cresswell ucierpiał przy akcji Chelsea. Jednak szybko powrócił na boisko!

42'

Cóż za akcja gości! Świetne podanie Cahilla do Edena Hazard. Belg dośrodkował w pole karne jednak Diego Costa minął się z piłką. Jeszcze dwa razy strzałami próbowali zdobyć gola zawodnicy Chelsea, jednak za każdym razem dobrze zachowali się defensywni gracze Młotów!

41'

W końcu dobra akcja West Hamu. Mocny strzał Lanziniego jednak wysoko ponad bramką.

37'

Po strzelonym golu Chelsea próbuje uspokoić grę. Grają piłką na własnej połowie boiska.

34'

Andy Carroll znowu opatrywany przez sztab medyczny Młotów. Cały czas jego rana na nosie krwawi.

32'

Zdecydowanie trzeba pochwalić Roberta Snodgrassa. Cały czas próbuje on różnymi zagraniami zaskoczyć bramkarza Chelsea. Drużyna Antonio Conte ma dzisiaj godnego przeciwnika.

29'

Gospodarze cały czas bombardują dośrodkowaniami pole karne Chelsea, jednak nie ma to przełożenia na konkrety.

27'

Po rzucie wolnym niewykorzystanym przez West Ham, obrońcy The Blues szybko przenieśli grę do ofensywy. Eden Hazard wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go i strzelił na pustą bramkę! Chociaż wydawało się że to podopieczni Bilicia strzelą gola to jednak Chelsea wykorzystała kontrę!

26'

GOL! Lepiej grał West Ham jednak to Chelsea zadała pierwszy cios!

26'

Kolejny rzut wolny dla Młotów, tym razem zablokowany przez mur.

23'

Rzut wolny nie wykorzystany jednak przez zawodników West Hamu.

23'

Rzut wolny dla West Hamu. Andy Carroll faulowany przez Kante.

20'

W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawia West Ham. Podopieczni Antonio Conte na razie gra bardzo zachowawczo.

19'

Dwa kornery z rzędu dla West Hamu jednak obrońcy Chelsea dobrze radzą sobie z wrzutkami z narożnika boiska.

16'

Diego Costa, ładnie zagrywa do Marcosa Alonso, Hiszpan jednak nie doszedł do piłki która wyszła na aut bramkowy.

13'

Strata Eden Hazarda, która próbował wykorzystać Robert Snodgrass, jednak dobry powrót Cesca Fabregasa uniemożliwił dośrodkowanie w pole karne gości.

10'

West Ham dobrze atakuje, starają się przeciwstawić liderom Premier League, jednak defensywa The Blues dobrze sobie radzi z atakami młotów.

8'

Rzut rożny dla West Hamu jednak dobrze piąstkuje Thibault Courtois.

5'

Andy Carroll , zderzył się głową z Victorem Mosesem, rozcięty nos angielskiego napastnika.

4'

Rzut Wolny dla Chelsea, Eden Hazard faulowany przez Kouyate, jednak dośrodkowanie Fabregasa złapane przez bramkarza gospodarzy.

1'

Pierwszy gwizdek Andre Marrinera! Diego Costa rozpoczyna widowisko!

20:57

Obie drużyny już na murawie!

20:56

- Wszyscy jesteśmy świadomi trudności, jakie niosą tego typu mecze. Trenujemy z dużym poświęceniem i w skupieniu, dokładnie tak jak powinniśmy. Jesteśmy gotowi na walkę i będziemy próbowali zagrać lepiej niż ostatnim razem. Pokonali nas w Pucharze Ligi Angielskiej, więc tym razem przygotowujemy się na różne scenariusze. Chcemy ograniczyć ich siłę, jednocześnie grając nasz futbol - mówił przed meczem z West Hamem szkoleniowiec The Blues Antonio Conte

20:51

Rezerwowi Chelsea: Begovic, Terry, Zouma, Matic, Loftus-Cheek, Willian, Batshuayi.

20:49

Rezerwowi West Hamu: Adrian, Collins, Masuaku, Byram, Fernandes, Calleri, Ayew.

20:45

Antonio Conte jak zwykle nie zaskakuje składem. Włoch wystawił identyczną jedenastkę co w wygranym meczu przeciwko Swensea. Slaven Bilić natomiast nie mógł skorzystać z najlepszego strzelca West Hamu Michaila Antonio, który pauzuję za czerwoną kartkę z poprzedniego spotkania. Napastnika młotów zastąpił Andy Carroll .

20:38

Czy liderująca Chelsea znowu zdobędzie 3 punkty? Czy może jednak atut własnego boiska wykorzysta ekipa młotów i sprawi nie lada niespodziankę pokonując drużynę ze Stamford Bridge? Tego dowiemy się już niebawem!

20:31

Witam wszystkich Państwa! Już za niecałe 30 minut rozpoczną się derby Londynu pomiędzy West Ham United a Chelsea Londyn! Relację poprowadzi Bartłomiej Modzelewski.