Manchester CityManchester City
90'

Koniec meczu! Sunderland - Manchester City 0:2!

90'

90+1. Kolejny atak Manchesteru, ale Aguero zabrakło centymetrów, żeby zamknąć dośrodkowanie De Bruyne.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Fabian Delph zmienia Leroya Sane.

88'

Pickford fantastycznie broni uderzenie Aguero z 18 metrów! Świetny mecz w wykonaniu bramkarza Sunderlandu!

87'

Gospodarze całkowicie się odkryli i raz po raz są kontrowani przez Manchester, który jest bardzo nieskuteczny w finalizowaniu swoich akcji.

86'

Kolejny groźny atak Manchesteru, ale De Bruyne z 16 metrów uderzył minimalnie nad bramką!

84'

Piękna akcja Manchesteru City, ale Sergio Aguero po podaniu De Bruyne uderzył prosto w Pickforda!

83'

Defoe kieruje piłkę do siatki Manchesteru, ale Anglik znalazł się na pozycji spalonej.

82'

Wahbi Khazri wchodzi w miejsce Adnana Januzaja.

82'

Raheem Sterling kończy swój udział w tym spotkaniu. Za niego pojawia się Nolito.

79'

Chaotyczna akcja Sane przy linii bocznej boiska i Niemcowi udało się wywalczyć rzut z autu blisko pola karnego Sunderlandu.

78'

Kevin De Bruyne pojawia się na boisku w miejsce Yaya Toure.

75'

Gospodarze wyglądają na pogodzonych z losem i czekają na końcowy gwizdek sędziego. Słabo to wygląda.

74'

Kolejna ofensywna akcja Sane, który uderzył z ostrego kąta na bramkę Sunderlandu, ale poradził sobie z tą próba Pickford.

73'

Odważne wyjście z bramki Pickforda, który wślizgiem powstrzymał Leroya Sane!

70'

Szybki kontratak Manchesteru City, ale Toure uderzył z 20 metrów nad bramką strzeżoną przez Pickforda.

69'

Jack Rodwell zmienia Darrona Gibsona.

68'

Ofensywna akcja Sunderlandu została zakończona strzałem głową Januzaja. Niecelnym.

66'

Manchester City w pełni kontroluje przebieg tego spotkania, a kibice gospodarzy...wychodzą ze stadionu.

64'

Kolejna ofensywna akcja Manchesteru, ale Clichy fatalnie dośrodkowuje i piłka opuściła boisko.

62'

Yaya Toure zbyt mocno zagrywa do Aguero i Pickford spokojnie złapał piłkę. To mogła być dobra okazja dla Manchesteru, ale wszystko zepsuło złe zagranie Iworyjczyka.

60'

Szybka odpowiedź Sunderlandu, ale Caballero poradził sobie z uderzeniem Larssona!

59'

GOOOLLL!! David Silva idealnie dograł do Leroya Sane, a ten uderzeniem od słupka podwyższa prowadzenie swojej drużyny! Sunderland - Manchester City 0:2!

57'

Pickford bardzo dobrze piąstkuje uderzenie Davida Silvy!

56'

Oviedo ostro potraktował Sterlinga i sędzia odgwizdał przewinienie. Rzut wolny dla Manchesteru City.

54'

Koronkowa akcja duetu Silva-Toure, ale ten drugi źle odegrał przed polem karnym Sunderlandu i gospodarzom udało się przechwycić piłkę.

52'

Sprytne zachowanie Larssona, który dał się sfaulować Sane i sędzia musiał przerwać grę.

51'

Sagna poszedł w ślady Sterlinga i zepsuł dośrodkowanie, które było poprzedzone ładną, kombinacyjną akcją Manchesteru.

49'

Kolejne dośrodkowanie Sterlinga, ale tym razem piłka przeleciała nad polem karnym Sunderlandu i wyszła na aut.

47'

Pierwsza indywidualna akcja Sterlinga w drugiej połowie, ale dośrodkowanie młodego Anglika wylądowało w rękach Pickforda.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

45'

Koniec pierwszej części gry. Sunderland - Manchester City 0:1. Widzimy się za kilka minut!

45'

Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 1 minutę.

43'

Moment, w którym pada bramka dla Manchesteru City.

42'

GOOOLLL! Nie szło Manchesterowi City, ale pod koniec pierwszej części gry wychodzi na prowadzenie. Sterling zagrał w pole karne do Aguero, a Argentyńczyk sprytnym uderzeniem pokonał Pickforda! 1:0 dla Manchesteru!

41'

Złe zagranie Sterlinga do Sagny. Zawodnicy Manchesteru nie potrafili wymienić dwóch podań z pierwszej piłki.

39'

Jones znów uderza głową i znów zabrakło mu szczęścia!

39'

Strzał na bramkę oddał Defoe, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Rzut rożny dla Sunderlandu.

37'

To powinna być bramka dla Manchesteru! Sane dobrze ograł obrońcę gospodarzy, ale zbyt mocno zagrał wzdłuż linii bramkowej i Silva nie zdążył zamknąć tej akcji!

36'

Jones uderza głową prosto w Caballero! To była kolejna dobra okazja dla gospodarzy!

34'

Kapitalne zagranie Toure do Sterlinga, ale młody Anglik nie pilnował linii i został złapany na pozycji spalonej.

32'

John O'Shea sfaulował Sergio Aguero i został ukarany żółtą kartką.

30'

92-245 tak wygląda statystyka wymienionych podań. Oczywiście na korzyść Manchesteru City.

29'

Mamy kolejny faul. Tym razem Toure fauluje szarżującego w środkowej strefie Jonesa.

28'

Larsson ostro potraktował Aguero i sędzia odgwizdał przewinienie.

27'

Bardzo długi atak pozycyjny w wykonaniu Manchesteru, ale albo obrońcy Sunderlandu są na tyle blisko siebie i nie pozwalają piłce na przejście obok nich, albo błąd popełniają gracze Guardioli.

25'

Manchester chyba nie spodziewał się, że Sunderland postawi aż tak trudne warunki. Goście nie stworzyli sobie jeszcze klarownej sytuacji.

23'

Udana interwencja Oviedo, który powstrzymał Kolarova i daleko wybił piłkę.

21'

Komiczne zachowanie Kolarova, który spokojnie pozwolił piłce opuścić boisko, mimo że to właśnie Serb ostatni ją dotknął. Rzut rożny dla gospodarzy.

20'

Jermain Defoe uderzył w słupek! Anglik przyjął piłkę, odwrócił się i bez zastanowienia uderzył na bramkę Caballero!

19'

Świetny powrót w wykonaniu Toure, który czystym wślizgiem odebrał piłkę Defoe.

18'

Ndong brzydko sfaulował Kolarova i sędzia przerwał grę. Manchester ma rzut wolny na środku boiska.

17'

Caballero udanie wyszedł z bramki i uprzedził zawodnika Sunderlandu.

15'

Nieporozumienie pomiędzy Aguero i Silvą. Hiszpan długo biegł z piłką przy nodze, ale w najważniejszej części akcji zagrał pod nogi obrońcy Sunderlandu.

13'

Prosty błąd Kone, który przez nikogo nie atakowany źle przyjął piłkę i w efekcie tego wybił piłkę na aut, zamiast podać do najbliższego partnera z drużyny.

11'

Larsson faulował szarżującego Silvę i sędzia słusznie przerwał grę.

9'

Bardzo fajny początek spotkania w wykonaniu obydwóch drużyn. Wysokie tempo i brak kalkulacji - to widać na pierwszy rzut oka.

8'

Błyskawiczny kontratak w wykonaniu Sunderlandu, ale Kone niecelnie zagrał w kierunku Boriniego i piłkę przejął Clichy.

8'

Raheem Sterling wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny

17:06

Indywidualna akcja Sane, ale młody zawodnik Manchesteru niedokładnie zagrał w kierunku Aguero.

4'

Ależ groźnie było pod bramką gości! Dynamiczne wejście Jonesa w pole karne Manchesteru, ale żaden z jego kolegów nie zamknął dośrodkowania!

2'

Gospodarze wysoko atakują pressingiem drużynę gości, ale podopieczni Pepa Guardioli spokojnie rozgrywają piłkę.

1'

Rozpoczynamy mecz!

16:57

Piłkarze wyszli już na murawę! Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

16:41

Trybuny w Sunderlandzie powoli się zapełniają.

16:37

Sunderland to ostatnia drużyna w tabeli Premier League. W trwającym sezonie wygrali tylko pięć spotkań. Manchester z dorobkiem 52 punktów na koncie jest na czwartej lokacie, ale zwycięstwo w dzisiejszym meczu da miejsce na podium.

16:33

Piłkarze Manchesteru City wyszli na rozgrzewkę.

16:31

Jak obydwie drużyny zaprezentowały się w poprzedniej kolejce? Sunderland przegrał 0:2 z Evertonem, a Manchester City wygrał 2:0 z Bournemouth.

16:29

Ławka rezerwowych Manchesteru: Bravo, Fernando, Delph, Iheanacho, Nolito, De Bruyne i Otamendi.

16:27

Ławka rezerwowych Sunderlandu: Mannone, Manquillo, Djilobodji, Rodwell, Khazri, Honeyman, Love.

16:19

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Sunderland - Manchester City!