1. połowa4 : 0
16:22

Za uwagę dziękuje Państwu Jakub Waliczek, dobrego dnia!

16:21

Tottenham awansuje na 2 miejsce w tabeli ligowej, natomiast Stoke cały czas utrzymuje się na 10 pozycji. Świetny mecz Tottenham, a przede wszystkim Harry'ego Kane'a, który ustrzelił Hat-tricka. Fatalna postawa Stoke w defensywie, ale także piłkarze ofensywni nie popisali się w dzisiejszym meczu.

92'

Kończy spotkanie Jonathan Moss!

91'

Pierwsza żółta kartka w drużynie Spurs, którą ogląda Victor Wanyama.

90'

Spurs znowu w natarciu! Dele Alli przedarł się przez słabą defensywę Stoke i oddałe strzał, ale Grant broni to uderzenie.

88'

Ostatnia zmiana w ekipie Tottenhamu, boisko opuszcza bohater Spurs w dzisiejszym meczu Harry Kane, a w jego miejsce Koreańczyk Heung-Min Son.

86'

Uderzenie Kyle'a Walkera, które na rożny paruje Grant! Kolejna sytuacja Anglika, który nie potrafi się wstrzelić.

84'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Mark Hughes, boisko opuścił Glenn Whelan, a w jego miejsce pojawia się Amerykanin Geoff Cameron, który wraca po kontuzji do składu Stoke.

82'

Na White Hart Lane mijają kolejne spokojne minuty spotkania, Spurs kontroluje spotkanie, a piłkarze Stoke już chyba stracili nadzieję na strzelenie chociażby bramki honorowej.

78'

Kolejna akcja Spurs, udany drybling Walkera, jednak strzał do zapomnienia. Cytując klasyka: "tym strzałem postraszył gołębie na stadionie".

74'

Uderze Kane'a zza pola karnego, ale świetnie broni to uderzenie Lee Grant!

72'

Akcja drużyny Spurs, Eriksen podaje do Winksa, którego strzał po rykoszecie poleciał nad poprzeczką.

69'

Kolejna groźna akcja drużyny Hughes'a. Sobhi odegrał piętką do Allena i z problemami wybija piłkę Dier.

68'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy, z boiska schodzi Jan Vertonghen, na rzecz wychowanka klubu, młodego Harry'ego Winksa.

66'

Szybka kontra Stoke, po prawej stronie biegł Arnautović, ale wybił piłkę Vertonghen.

64'

Mark Hughes nie zamierza czekać i przeprowadza kolejną zmianę, tym razem na boisku melduje się Ibrahim Afellay, a boisko opuszcza Charlie Adam.

61'

Pierwsza zmiana w drużynie Stoke boisko opusza Peter Crouch, a w jego miejsce pojawia się Saido Berahino

60'

Napór drużyny Stoke, które rozgrywa już 3 rzut rożny z rzędu.

58'

Dośrodkowanie piłki przez Eriksena w pole karne, jednak nie trafia w piłkę Harry Kane, który wpadł na słupek, ale podnosi się z murawy Anglik

54'

Spokojnie rozgrywa piłkę drużyna Pochettino. Widać, że zespół Spurs ma zdecydowaną kontrolę w meczu, i nie zamierza spieszyć się z rozgrywaniem piłki.

50'

Pierwsza zmiana w drużynie Spurs, boisko opuszcza Alderweireld na rzecz Kevina Wimmera. Zmiana wymuszona kontuzją Belga.

49'

Toby Alderweireld leży na murawie. Prawdopodobnie Belg opuści boisko!

46'

Wracamy na White Hart Lane, od środka zaczyna drużyna Tottenhamu!

15:27

Już za niedługo wrócimy do północnego Londynu, zostańcie z nami!

15:26

Gospodarze mądrze rozgrywają piłkę w środku pola, ich grę ogląda się bardzo przyjemnie. Stoke nie wykorzystuję swoich mocnych punktów przez co kompletnie nie istnieją w tym spotkaniu. Miejmy nadzieję, że "Garncarze" wezmą się w garść, żeby widowisko nie było tak jednostronne.

15:22

Pogrom na White Hart Lane! Zdecydowana dominacja drużyny Mauricio Pochettino, która wykorzystała beznadziejną postawę Stoke w defensywie. Mark Hughes musi zamienić parę mocnych słów z piłkarzami, jeśli chce jeszcze coś zdziałać w tym spotkaniu.

45'

Kończy pierwszą połowę Jonathan Moss. Do przerwy Tottenham 4, Stoke 0.

45'

Świetnie wyszedł na pozycję Kane, który oddał piłkę młodemu Anglikowi, a ten dopełnił formalności!

45'

Kolejna bramka drużyny Tottenhamu, strzelcem bramki Dele Alli!

45'

Jonathan Moss dolicza 2 minuty do pierwszej połowy

44'

Dośrodkowanie piłki przez Adama, ale piłkę bez żadnego wysiłku łapie Hugo Lloris.

42'

Faul Petera Croucha na Benie Davisie, ale tym razem bez konsekwencji

39'

Natomiast Stoke kompletuje Hat-trick żółtych kartek. Tym razem ukarany Marko Arnautović

37'

Sprytnie rozegrany rzut wolny. Eriksen odgrywa piłkę do Kane'a, a ten strzelił z około 25 metrów, piłka odbiła się od nogi obrońcy i wpadła do siatki Granta.

37'

Hat-trick Harry'ego Kane'a staje się faktem!

36'

Spokojnie rozgrywa piłkę Totenham, który w tym meczu jest zdecydowanie lepszy.

32'

Po rzucie rożnym wykonanym przez Eriksena, piłka skozłowała, a Kane popisał się świetnym wolejem! Grant bez szans!

32'

Kolejny piękny strzał Kane'a!

30'

Groźna kontra drużyny Stoke, ale źle zagraną piłkę przez Adama wybija Walker

27'

Potężny strzał Vertonghen, który ląduje na poprzeczce. Odetchnęli z ulgą kibice Stoke City

24'

Kolejną żółtą kartkę pokazuje w tym meczu Moss, tym razem ukarany Charlie Adam

23'

Świetne zagranie Sobhiego do Croucha, ale fantastycznie broni Hugo Lloris!

22'

Strzał Kyle'a Walkera, ale piłka poleciała wysoko ponad bramką!

20'

Groźny wślizg Whelana, i pierwszą żółtą kartkę pokazuje w tym meczu Jonathan Moss

17'

Rzut rożny dla drużyny "Garncarzy", ale Tottenham oddala zagrożenie

14'

Zamieszanie w polu karnym, piłka odbiła się od Ryana Shawcrossa, a Harry Kane z zimną krwią umieszcza piłkę w siatce!

14'

Co za strzał Harry'ego Kane'a!

10'

Słabe zagranie Vertonghena i Grant łapi piłkę bez żadnych kłopotów

9'

Zamieszanie w polu karnym Granta ale obrońcy wyjaśniają sytuację

3'

Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie

14:34

Drużyna Stoke City rozpoczyna mecz

14:27

Trwa losowanie stron

14:25

Piłkarze już na murawie stadionu White Hart Lane!

14:12

Zdecydowanie największe zagrożenie ze strony gospodarzy to tercet Eriksen-Kane-Alli. Zdołali zdobyć już 31 bramek w rozgrywkach ligowych. Natomiast ze strony Stoke krwi drużynie "Kogutów" może napsuć Joe Allen, Walijczyk ma świetny przegląd pola i jest inicjatorem wielu bramkowych akcji

13:54

Rezerwowi Stoke: Saido Berahino, Marc Muniesa, Ibrahim Afellay, Mame Biram Diouf, Geoff Cameron, Giannelli Imbula, Shay Given

13:53

Rezerwowi Tottenhamu: Vincent Jaansen, Heung-Min Son, Michel Vorm, Kieran Trippier, Moussa Sissoko, Kevin Wimmer, Harry Winks

13:50

Gospodarze radzą sobie świetnie na własnym stadionie. Ostatni raz przegrali na White Hart Lane na początku grudnia poprzedniego roku. Aktualnie zajmują 3 pozycję w lidze. Natomiast Stoke na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Tylko 1 zwycięstwo, i aż 13 straconych goli w 5 ostatnich spotkaniach. Drużyna Marka Hughes'a zajmuje aktualnie 10 miejsce w Premier League

13:41

Znamy składy obu drużyn

13:40

Witam serdecznie już za niecałą godzinę początek meczu Tottenham - Stoke ! Relację na żywo poprowadzi Jakub Waliczek !