Hull CityHull City
15:22

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE przeprowadzane przez nasz portal.

94'

Koniec meczu! Arsenal wygrał na własnym obiekcie z Hull City 2:0. Obie bramki dla "Kanonierów" zdobył Alexis Sanchez, który jest liderem klasyfikacji strzelców Premier League z 17 bramkami na koncie.

93'

GOOOOOL! 2:0 dla "Kanonierów"! Bramkę z rzutu karnego zdobył Alexis Sanchez. To siedemnasty gol Chilijczyka w obecnym sezonie.

91'

Kontra gospodarzy, Perez oddaje strzał, a Sam Clucas zagrywa piłkę ręką.

91'

Rzut karny dla Arsenalu!

90'

Kolejny rzut rożny dla Arsenalu, jednak dobrą interwencję we własnym polu karnym zanotował Laurent Koscielny.

89'

Dośrodkowanie Pereza w pole karne gości, skutecznym piąstkowaniem popisał się Eldin Jakupović.

86'

Dośrodkowanie piłki na piąty metr, tam znalazł się Adama Diomande, jednak zawodnik Hull oddał niecelne uderzenie. Wykopem od bramki rozpocznie Petr Cech.

86'

Przytomne zachowanie Lazara Markovicia. Serb wywalczył kolejny rzut rożny dla "Tygrysów".

85'

Mesut Oezil zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ta opuściła plac gry. Piłka dla Hull City.

82'

Z boiska zszedł również Alex Oxlade-Chamberlain, a na murawie pojawił się Lucas Perez. To ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu.

82'

Druga zmiana w zespole "Kanonierów". Z boiska zszedł Alex Iwobi, a w jego miejsce wchodzi Danny Welbeck.

80'

Boczna siatka! Omar Niasse oddał strzał głową z kilku metrów, jednak piłka trafiła jedynie w boczną siatkę.

79'

Ahmed El-Mohamadi wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Czy Hull doprowadzi do wyrównania?

78'

Ostatnia zmiana w ekipie "Tygrysów". Z placu gry zszedł Tom Huddlestone, a na murawie zameldował się już Adama Diomande.

77'

Główka Lazara Markovicia, piłkę pewnie złapał bramkarz Arsenalu.

76'

Alexis Sanchez próbował wymusić faul. Mark Clattenburg nie dał się nabrać i ukarał żółtą kartką strzelca jedynej bramki w tym spotkaniu.

72'

Rzut rożny dla Arsenalu. Dośrodkowanie piłki w pole karne Hull i niecelny strzał Shkodrana Mustafiego.

71'

Kolejny faul na Alexisie Sanchezie. Tym razem przewinił Ahmed El-Mohamadi.

70'

Andrea Ranocchia sfaulował Alexisa Sancheza. Żółta kartka dla reprezentanta Włoch.

69'

Arsene Wenger zdecydował się na pierwszą roszadę w swojej drużynie. Theo Walcotta zmienia na boisku Mohamed Elneny.

66'

Druga roszada w ekipie gości. Z boiska zszedł Omar Elabdellaoui, a na placu gry zameldował się Ahmed El-Mohamadi.

66'

Alfred N'Diaye troszeczkę przesadził! 26-letni Senegalczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka poleciała daleko... w trybuny.

64'

Szybka odpowiedź "Tygrysów". Goście wywalczyli rzut rożny.

63'

Theo Walcott wbiegł z piłką w pole karne Hull, jednak strzał 27-latka był zbyt lekki i piłkę pewnie złapał Eldin Jakupović.

61'

To nie był wybitny mecz w wykonaniu "Grosika". Reprezentant Polski w pierwszej części popisał się bardzo dobrym dośrodkowaniem. Przez większość spotkania Polak był jednak niewidoczny.

60'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Kamila Grosickiego zastępuje na placu gry Evandro.

60'

Alex Iwobi zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką "Tygrysów".

56'

55'

Kieran Gibbs sfaulował wychodzącego na czystą pozycję przeciwnika. Tylko żółta kartka dla Anglika.

53'

Za niesportowe zachowanie żółtą kartką ukarany został Theo Walcott.

51'

Świetna akcja Markovicia na prawym skrzydle, 22-letni Serb dograł piłkę w pole karne, Omar Niasse oddał celny strzał i Petr Cech wybił futbolówkę na rzut rożny.

48'

Omar Niasse dośrodkował futbolówkę w pole karne Arsenalu, jednak pewną interwencją popisał się Petr Cech.

47'

Alex Oxlade-Chamberlain zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka przeleciała obok bramki Hull.

46'

Gwizdek Marka Clattenburga, a więc wracamy do gry!

14:22

Gol reprezentanta Chile wywołał sporą dyskusję m.in. na Twitterze.

14:20

14:17

Arsenal prowadzi do przerwy z Hull City 1:0. Bramkę dla "Kanonierów" w 34. minucie zdobył Alexis Sanchez. Gospodarze prowadzą zasłużenie, jednak podopieczni Marco Silvy również mieli swoje sytuacje bramkowe. Druga część spotkania zapowiada się naprawdę bardzo interesująco!

45'

Koniec pierwszej części spotkania!

44'

Omar Niasse, do spółki z Kamilem Grosickim, wywalczył rzut rożny dla Hull.

41'

Rzut wolny dla Hull City, jednak nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Przy piłce "Kanonierzy".

35'

Zamieszanie w polu karnym "Tygrysów". Robertson wybił piłkę z linii bramkowej, do futbolówki dopadł Alexis Sanchez i wpakował ją do bramki gości! Chilijczyk przy okazji pomógł sobie ręką, jednak bramka została uznana.

34'

GOOOOOL! 1:0 dla Arsenalu! Na listę strzelców wpisał się Alexis Sanchez.

33'

Zamieszanie w polu karnym Hull, zablokowany strzał Theo Walcotta. Po chwili dośrodkowanie na piąty metr i Harry Maguire głową zgrał piłkę do bramkarza. Ryzykowne, ale skuteczne zagranie 23-letniego defensora.

27'

Rzut rożny dla Arsenalu. Po chwili na spalonym złapany został Alexis Sanchez.

27'

Odpowiedź przyjezdnych. Mocne dośrodkowanie Andrewa Robertsona w pole karne Arsenalu, jednak dobrze ustawiony był Laurent Koscielny, który daleko wybił futbolówkę.

26'

Dośrodkowanie Sancheza w pole karne gości, Mesut Oezil oddał efektowne uderzenie, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką Hull.

24'

Alexis Sanchez zdecydował się na strzał, jednak Andrea Ranocchia zablokował uderzenie Chilijczyka.

22'

Kieran Gibbs zdecydował się na indywidualną akcję, jednak defensywa Hull poradziła sobie z tym zagrożeniem.

20'

Spokojniejszy fragment spotkania. Trzeba jednak przyznać, że pierwszy kwadrans meczu stał naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

17'

Powinno być 1:0 dla Arsenalu! Alexis Sanchez oddaje strzał z jedenastu metrów, jednak piłka minimalnie mija słupek bramki Hull!

16'

Co za mecz! Teraz bardzo dobra akcja Arsenalu, Alex Oxlade-Chamberlain podaje do Hectora Bellerina, jednak 21-latek niecelnie uderza!

14'

Świetne dośrodkowanie Kamila Grosickiego z lewego skrzydła w pole karne "Kanonierów", Omar Niasse główkuje i Petr Cech wybija piłkę na rzut rożny!

11'

I znów w natarciu goście, jednak ostatecznie piłkę pewnie łapie Petr Cech.

10'

Szybka odpowiedź "Tygrysów", jednak nikt nie przeciął podania Lazara Markovicia.

9'

Alexis Sanchez otrzymał świetne podanie na wolne pole, znalazł się już w polu karnym gości, jednak 28-latek oddał zbyt lekki strzał i piłkę złapał golkiper Hull.

6'

Alfred N'Diaye wywalczył rzut rożny dla "Tygrysów".

3'

Rzut rożny dla Arsenalu. Akcja zakończona niecelnym strzałem z dystansu Francisa Coquelina.

2'

Indywidualna akcja Theo Walcotta, jednak z interwencją zdążył Andrea Ranocchia.

1'

Początek meczu! W posiadaniu futbolówki gospodarze.

13:27

Piłkarze obu ekip są już na placu gry. Pierwszy gwizdek arbitra już za kilka chwil!

13:24

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 41-letni Mark Clattenburg.

13:22

Jaki wynik typują nasi czytelnicy? Zapraszamy do komentowania!

13:18

Ławka Arsenalu: Ospina, Elneny, Giroud, Monreal, Gabriel, Perez, Welbeck.

Ławka Hull City: Marshall, Diomande, El-Mohamadi, Evandro, Maloney, Meyler, Tymon.

13:12

Po 24 kolejkach Arsenal zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 47 punktów. Natomiast Hull City plasuje się na 18. pozycji z dorobkiem 20 "oczek".

13:08

Znamy wyjściowe składy obu zespołów. Od początku spotkania w barwach Hull zobaczymy Kamila Grosickiego, który do "Tygrysów" trafił ze Stade de Rennais. Dla "Grosika" będzie to drugi mecz w Premier League. Reprezentant Polski zadebiutował w ostatniej kolejce w starciu z Liverpoolem (Hull City wygrało 2:0).

13:05

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu Arsenal - Hull City! Spotkanie rozpocznie się o 13:30.