Sobota, 22 października 2016, godz. 18:30
Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
WikimediaBorussia M'Gladbach
92'

KONIEC! Bayern ogrywa Borussię M'Gladbach 2:0! To tyle z naszej strony! Dobranoc!

91'

Alaba uderzył z rzutu wolnego, ale nie zaskoczył golkipera rywali!

89'

Sanches huknął jak z armaty! Sommer instynktownie odbił futbolówkę!

87'

Czy coś ciekawego się jeszcze na Allianz Arena wydarzy? Wątpię.

85'

Jeszcze 5 minut regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

83'

Kimmich zastępuje schodzącego z urazem Rafinhę.

81'

Renato Sanches zmienia natomiast Robbena.

80'

Hermann melduje się w miejsce Hahna.

76'

Do końca meczu coraz bliżej, a my doczekaliśmy się zaledwie, jednej klarownej sytuacji po przerwie.

73'

Mueller wchodzi na murawę w miejsce Costy.

71'

Hahn z kilku metrów trafił w poprzeczkę! Może przyjezdni teraz się obudzą?!

69'

Bayern niewielkim nakładem sił zbliża się do kolejnych trzech punktów.

67'

Tym razem Tomasz Hajto przedstawia skład M'Gladbach z lat świetności.

65'

Schulz zmienia Wendta.

65'

Tempo zawodów jest jałowe. Nic ciekawego się nie dzieje. Dla gospodarzy mecz mógłby się już skończyć. Z resztą dla gości chyba też.

63'

Borussia wywalczyła korner.

59'

Robben strzelił nad poprzeczka na wysokości 11. metra. Holender jest niepocieszony.

58'

Hahn wstrzelił futbolówkę w pole karne Neuera, ale tam nikogo z ekipy gości nie było.

56'

Za nami 10 minut drugiej części. Nadal czekamy na sytuacje bramkowe.

54'

Goście wyglądają na pogodzonym z losem. Być w dalszej części zawodów bardziej się "otworzą".

51'

Lewandowski przewrócił się w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

50'

Podobnie, jak w pierwszej części gospodarze kontrolują tempo zawodów.

48'

W ekipie gospodarzy nie doszło natomiast do zmian.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

46'

Jantschke zmienia Hofmanna . Taką roszadę serwuje opiekun gości.

19:27

Bayern bardzo dobrze dziś się prezentuje. Goście natomiast nie potrafią nic konkretnego zdziałać. Wyjątkiem jest jedynie pierwsza akcja gości.

45'

KONIEC pierwszej odsłony! Do przerwy Bayern prowadzi z M'Gladbach 2:0!

44'

Naprawdę, w dniu dzisiejszym goście są jak na razie tylko tłem dla Bayernu.

42'

Ładnie się patrzy na Bawarczyków, jak wymieniają kolejne podania.

40'

Costa "szukał" na 5. metrze kolegów, ale nikogo nie znalazł.

38'

Znów zakotłowało się pod bramką Źrebaków.Tym razem goście się wybronili.

35'

Jesteśmy świadkami "czystego" spotkania. Arbiter nie był jeszcze zmuszony wyciągać kartek.

33'

Alaba dośrodkował w pole karne. Tam piłka minęła Lewandowskiego, ale dotarła do Costy, który po ziemi uderzył tuz przy lewym słupku bramki golkipera gości!

31'

GOOL!!!!!! DOUGLAS COSTA!!!!

30'

Lewandowski podał do Robbena. Strzał Holendra z 10. metra na raty broni Sommer.

29'

Monachijczycy troszkę zwolnili i spokojnie rozgrywają piłkę.

28'

Kibice zgromadzeni na Allianz Arena hucznie świętują.

25'

podopieczni Ancelottiego dążą do kolejnych bramek. Oby to Lewandowski wpisał się na listę strzelców.

23'

Gospodarze wywalczyli korner.

23'

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego tylko w mur. Polak musi popracować nad tym elementem piłkarskiego rzemiosła.

22'

I znów gospodarze przejęli inicjatywę.

19'

Pierwszy moment, w którym to goście mają więcej swobody w rozegraniu piłki.

17'

Chilijczyk zamknął głową centrę Rafinhi! Bayern na prowadzeniu!

16'

GOOL!!!! ARTURO VIDAL!!!!

15'

Lewandowski dostał futbolówkę, minął rywala i z ostrego kąta trafił w słupek! Było blisko!

13'

Lewandowski wyskoczył do centry Robbena, ale nie zdołał dofrunąć do futbolówki, będąc tuż przed bramką rywali.

11'

Robben przedzierał się w swoim stylu. On również nie trafił do bramki.

9'

Szybka odpowiedź Bayernu! Robben dobrze dograł do Rafinhi, a ten w sobie znany sposób nie pokonał Sommera!

8'

Wykrakałem! Hahn ładnie dograł do Johnsona, ale ten fatalnie przestrzelił!

7'

Przyjezdni natomiast nie są w stanie wymienić kilku zagrań między sobą.

4'

Bawarczycy od pierwszej sekundy atakują pressingiem, dużo biegają i wymieniają mnóstwo podań.

2'

Pierwszy strzał - Robben nad bramką. Kiepska próba Holendra.

1'

Lewandowski był bliski odbioru piłki golkiperowi rywali. Sommer pod presją musiał wybić futbolówkę.

18:32

Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

18:29

Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę! Za kilka chwil początek spotkania!

18:27

Co ciekawe, monachijczycy ostatni raz w lidze ograli Źrebaki w styczniu 2014 roku!

18:24

Bayern z dorobkiem 17 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Przyjezdni natomiast uzbierali 11 oczek i w tym momencie plasują się na 11. lokacie.