Hamburger SVwikimedia
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
93'

Koniec meczu! Bayern skromnie pokonuje HSV po golu Joshuy Kimmicha tuż przed końcem regulaminowego czasu gry!

91'

Michael Gregoritsch przesadził z agresją w walce o piłkę. Żółta kartka. Wcześniej gospodarzom nie udało się spożytkować rzutu rożnego na zagrożenie pod bramką Manuela Neuera.

90'

Bruno Labbadia reaguje natychmiast - wprowadza Pierre'a-Michela Lasoggę za Albina Ekdala.

89'

Świetną indywidualną akcją popisał się Franck Ribery, który zagrał do Joshuy Kimmicha. Temu pozostało tylko posłać piłkę do siatki z bliskiej odległości!

89'

GOL DLA BAYERNU! JOSHUA KIMMICH!!!

87'

Atak Thomasa Müllera został przerwany przez sędziego, który odgwizdnął spalonego.

84'

Michael Gregoritsch zastępuje Bobby'ego Wooda

83'

Sędzia upomina Joshuę Kimmicha żółtą kartką za faul.

82'

Gospodarze dwoją się i troją, by blokować uderzenia Bayernu. Emir Spahić wślizgiem powstrzymuje uderzenie Francka Ribery'ego.

79'

Thomasowi Müllerowi brakowało niewiele, by pokonać Rene Adlera! Uderzenie reprezentanta Niemiec tuż przy lewym słupku został obroniony! Hamburczycy są coraz bliżej zdobycia punktu z Bawarczykami!

76'

NIespodziewanie Joshua Kimich miał dwie szanse na wpisanie się na listę strzelców. Został jednak dwukrotnie blokowany przez ofiarnie interweniujących obrońców.

73'

Franck Ribery pokazał się na boisku. Szkoda, że w negatywny sposób - ogląda żółtą kartkę za faul.

70'

Douglas Santos ogląda żółtko za przetrzymywanie rywala.

67'

Zmiana również w HSV. Debiutujący Nabil Bahoui kończy występ w dzisiejszym meczu, a na murawie jest już Filip Kostić.

67'

Żółta kartka dla Javi Martineza za ostry faul.

61'

... a Arturo Vidal pojawia się w miejsce Renato Sanchesa.

61'

Podwójna zmiana w Bayernie - Franck Ribery wchodzi za Kingsleya Comana...

57'

Strzał Jerome'a Boatenga zostaje zablokowany. Bayern ma jednak rzut rożny, z którego nie udało się stworzyć zagrożenia.

54'

Kingsley Coman przesadził z agresją włożoną w walkę. Sędzia Felix Zwayer dyktuje rzut wolny dla HSV. Bez konsekwencji kartkowej dla Francuza.

54'

51'

Jerome Boateng zastępuje Matsa Hummelsa.

50'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem Matsa Hummelsa. Jerome Boateng już przebiera się i za moment wejdzie na boisko.

48'

Nie udało się zagrozić Rene Adlerowi - David Alaba trafia w mur.

47'

W odpowiedzi groźnie zapowiadała się akcja Bayernu. Emir Spahić przerwał ją faulem ok. 25 metrów od własnej bramki.

46'

Bobby Wood dostaje piłkę od Douglasa Santosa, ale powinien baczniej obserwować ustawienie obrony Bayernu. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian.

16:26

Powracamy do Hamburga na drugie trzy kwadranse meczu HSV - Bayern. Do przerwy mamy bezbramkowy remis, mimo że obie strony stworzyły sobie sytuacje bramkowe.

16:18

Na ile dyspozycja Bawarczyków jest pokłosiem przygotowywania się do meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt, a nie uważnej gry piłkarzy Bruno Labbadii? Trudno jednoznacznie określić. Niemniej Bayern stworzył kilka groźnych okazji w których brakowało jednak szczęścia - uderzenie Davida Alaby obronił na linii Rene Adler, a Robert Lewandowski minimalnie chybił uderzeniem głową.

Jednak to niespodziewanie gospodarze mogli prowadzić, gdyby Nabil Bahoui "odważył się" mocniej uderzyć już na początku meczu. A tak mamy remis.

Jak będzie po przerwie? Przekonamy się niebawem.

45'

Felix Zwayer, po doliczeniu minuty, kończy pierwszą połowę. HSV bezbramkowo remisuje z Bayernem Monachium.

45'

Mats Hummels wraca do gry!

44'

Przerwa w grze. Mats Hummels i Bobby Wood zderzyli się kolanami przed "16" Bayernu. W asyście medyków obrońca schodzi z boiska.

42'

Javi Martinez w ostatniej chwili uprzedza Nicolaia Müllera we własnej "szesnastce"! Piłkarz HSV ruszył piłki zgranej przez Bobby'ego Wooda spóźniony o ułamek sekundy!

16:10

Manuel Neuer w "formie"

38'

Emir Spahić zastawił tor biegu Robertowi Lewandowskiemu. Rzut wolny dla Bayernu ok. 35 metrów od bramki Rene Adlera. Nie było wrzutki, a rozegranie do boku.

37'

Jeszcze jeden rzut rożny, p interwencji Douglasa Santosa.

36'

Kontra Bayernu. Robert Lewandowski został w ostatniej chwili zablokowany przez Johana Djourou. Korner dla Bawarczyków.

35'

Oskrzydlająca akcja Douglasa Santosa lewej strony, po której Brazylijczyk zagrał płasko w "szesnastkę" rywala. Javi Martinez wybija.

16:04

Po 28 minutach gospodarze przebiegli o 3 km więcej od Bayernu

33'

Po niecodziennym rozegraniu Thiago Alcantary David Alaba strzela daleko obok bramki Rene Adlera. Bawarczycy reklamowali rykoszet, ale nic nie wskórali u Felixa Zwayera.

32'

Robert Lewandowski faulowany przez Lewisa Holtby'ego w pobliżu prawego narożnika pola karnego HSV.

31'

Gotoku Sakai blokuje centrę Davida Alaby. Goście mają jednak rzut rożny.

29'

Bobby Wood pada w "szesnastce" Bayernu po starciu z Matsem Hummelsem. Sędzia nakazuje grać dalej, co nie podoba się kibicom i sztabowi szkoleniowemu HSV z Bruno Labbadią na czele.

15:59

Pierwsza okazja Roberta Lewandowskiego z 18. minuty - nieudana

27'

Składna akcja gospodarzy na prawej stronie. Gotoku Sakai "wkręcił" Davida Alabę, po czym centruje do Bobby'ego Wooda. W ostatniej chwili uprzedził go Philipp Lahm wybiciem na korner. Bez zagrożenia.

24'

Próba crossowego podania do Philippa Lahma okazała się nieudana - kapitan Bayernu nie miał szans, by dobiec to za mocno zagranej piłki.

24'

Douglas Santos przerywa atak Thomasa Müllera na prawej stronie. Dobra interwencja brazylijskiego obrońcy.

20'

"Jest dobrze"

18'

Świetne dośrodkowanie Kingsleya Comana z lewej strony na dalszy słupek Roberta Lewandowskiego! Ten uderzył głową "tam, skąd przyszłą", ale wylądowała na górnej siatce!

15'

Bayern powoli rozgrywa piłkę na połowie HSV, który nie kwapi się do pressingu - czeka 20-25 metrów od własnej bramki.

13'

Solowa akcja Nicolaia Müllera prawą stroną daje gospodarzom rzut rożny. Niemiec otrzymał brawa od kibiców HSV za tę akcję.

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Manuela Neuera.

11'

Emir Spahić umiejętnie przerwał atak Francuza we własnym polu karnym. Zdołał go nabić w taki sposób, że piłka wyszła poza linię końcową. Rene Adler z "piątki".

9'

Nakładka Kingsley Comana. Żółta kartka pozostała w kieszonce sędziego..

8'

Robert Lewandowski przedziera się prawą stroną, po czym padł w polu karnym w stykowej sytuacji z Johanem Djourou. Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

7'

Bobby Wood na spalonym.

15:36

"Setka" Davida Alaby

5'

Philipp Lahm centruje na 5. metr do Davida Alaby, którego uderzenie głową broni na linii Rene Adler!

3'

Strata Renato Sanchesa mogła kosztować gości utratę bramki! Piłkę przed polem karnym otrzymał debiutujący Nabil Bahoui, którego strzał w środek bramki nie sprawił problemu Manuelowi Neuerowi.

2'

David Alaba przechwycił piłkę na lewej stronie i popędził po skrzydle. Jego dośrodkowanie okazało się zbyt anemiczne.

1'

Na gwizdek Felixa Zwayera ze środka zaczynają gospodarze!

15:27

Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Kapitanami są dzisiaj Johan Djourou i Philipp Lahm

15:23

Przenosimy się do Hamburga na mecz HSV - Bayern. Czy Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców? Czy gospodarze pokuszą się o niespodziankę? Przekonamy się już niebawem!

15:20

15:18

Arbitrem głównym jest dzisiaj Felix Zwayer. Na liniach pomagają mu Thorsten Schiffner oraz Christoph Bomhorst. Sędzią technicznym jest za to Robert Schröder.

15:15

Po czterech meczach Bawarczycy są liderami z kompletem punktów (6:0 z Werderem, 2:0 z Schalke, 3:1 z Ingolstadt i 3:0 z Herthą). Druga jest Borussia Dortmund, która na zgromadzenie 12 punktów potrzebowała pięciu spotkań, ale i tak ma słabszy bilans bramkowy (Bayern 14:1, BVB 16:4).

Z kolei gospodarze są na miejscu barażowym z zaledwie jednym "oczkiem" na koncie - na inaugurację zremisowali u siebie z Ingolstadt (1:1). W pozostałych meczach były porażki 1:3 z Bayerem Leverkusen, aż 0:4 z RB Lipsk i 0:1 z SC Freiburg.

15:12

I rezerwowi HSV: Christian Mathenia - Cleber, Pierre-Michel Lasogga, Michael Gregoritsch, Aaron Hunt, Matthias Ostrzolek, Filip Kostić.

15:07

Poznaliśmy wyjściowe "jedenastki". Pora więc zobaczyć, kogo obaj trenerzy mają w obwodzie. Zacznijmy od gości, czyli rezerwowi Bayernu Monachium: Sven Ulreich - Franck Ribery, Arjen Robben, Rafinha, Xabi Alonso, Jerome Boateng, Arturo Vidal.

15:05

To będzie 103. bezpośredni mecz między obiema drużynami

15:02

Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO w gol24.pl!

15:00

15:00

W piątej kolejce Bundesligi Robert Lewandowski będzie miał okazję uciec Pierre'owi-Emerickowi Aubameyangowi w klasyfikacji strzelców (obaj mają po 5 goli na koncie). Za pół godziny Bayern zmierzy się z Hamburgerem SV - zespołem, który nie tylko "leży" Bawarczykom, lecz także polskiemu snajperowi. Czy dzisiaj będzie tak samo?