Bayern MonachiumBayern Monachium
3 : 0
Hertha BerlinHertha Berlin
90'

Koniec! Bayern pokonuje w sposób nie podlegający dyskusji Herthę Berlin 3:0! Bramki trafili: Ribery, Alcantara oraz Robben!

89'

Allagui celnie uderzył z linii pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć golkipera Bayernu.

87'

Jarstein na raty broni strzał Lahma.

86'

Szykuje się 11 zwycięstwo z rzędu monachijczyków w rywalizacji z Herthą.

84'

Allagui zastępuje Weisera.

82'

Jedyne czego brakuje w tym spotkaniu, to bramki Lewandowskiego.

80'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Oczywiście dla Vidala.

77'

Coman zastępuje Ribery'ego

75'

Seria dwóch rzutów rożnych dla gości, z której nic nie wynikło.

73'

Holender w swoim stylu, zszedł do środka i huknął, jak z armaty!

72'

GOOOL!!! ARJEN ROBBEN!

70'

Hiszpan odebrał na 16. metrze piłkę Allanowi i bez problemu pokonał Jarsteina!

68'

GOOOL! THIAGO ALCANTARA!

67'

Lewandowski trafił do siatki rywali, ale Polak na pozycji spalonej!

65'

Robben pojawił się na murawie w miejsce Muellera. Czy Holender poda dziś do Lewego choć raz?

64'

Boateng zostaje zmieniony przez Hummelsa.

64'

Coś się ruszyło. Przyjezdni nie ograniczają się jedynie do wybijania piłek na oślep.

61'

Kontra berlińczyków zakończona silnym strzałem Stockera!

59'

Stocker natomiast zastępuje Essweina.

59'

Schieber zmienia Ibisevicia.

58'

Za nami 13 minut drugiej odsłony. Neuer nie dotknął piłki. Przez ten czas zdążyłby usmażyć jajecznicę.

55'

Na antenie Eurosportu 2 tradycyjnie Tomasz Hajto udziela lekcji historii futbolu Bundesligi.

53'

Szarża Ribery'ego zakończyła się wstrzeleniem piłki przed berlińską bramkę, a tam był dobrze ustawiony golkiper przyjezdnych.

51'

Zaprzepaszczona szansa przyjezdnych. Zawodnikom Herthy brakuje argumentów w konfrontacji z Bayernem.

50'

Esswein wywalczył korner dla gości.

49'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez roszad w składzie.

47'

Obraz gry nie uległ oczywiście zmianie. Bayern wymienia podania, rozgrywa piłkę.

46'

Rozpoczynają goście!

21:01

Wracamy powolutku na murawę.

45'

Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy Bayern prowadzi w Monachium z Herthą 1:0!

43'

Weiser mocno wstrzelił piłkę, ale bez efektu bramkowego.

42'

Alonso faulował na skraju pola karnego. Może goście zaatakują ze stałego fragmentu gry?

41'

Wytrącony z równowagi Mueller w dogodnej sytuacji nie zdołał skierować piłki do bramki rywali. Trzeba przyznać, że reprezentant Niemiec jest w kiepskiej dyspozycji na początku sezonu.

39'

Niecelne uderzenie Alcantary z 25. metra.

37'

Wreszcie Ibisević doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale arbiter przerywa grę, ponieważ jeden z berlińczyków faulował defensora Bayernu.

35'

Berlińska defensywa oddala na moment zagrożenie spod własnej bramki.

33'

Lewandowski strzelił nad bramką. Polak musi poczekać na kolejnego gola w tej kampanii.

32'

Neuer mógłby iść sobie do domu. Niemiec nie ma dziś co robić na murawie, a tak zrobiłby coś pożytecznego.

30'

Murawa na Allianz Arena jedynie nie dostosowała się do poziomu mistrzów Niemiec. Sporo dziur, nierówności.

27'

Ribery przestrzelił z 16. metra. Francuz bardzo aktywny od początku zawodów.

26'

Vidalowi teraz się upiekło. Chilijczyk zasłużył na żółtą kartkę.

24'

Oj przyjezdni mają dziś trudny wieczór. Bawarczycy są bardzo dobrze dysponowani.

21'

Znów gospodarze zamykają w polu karnym gości. Tym razem niecelnie główkował Vidal.

20'

Jak i czy w ogóle odpowie Hertha?

17'

Francuz kończy indywidualną akcję golem! Ładna szarża Francuza!

16'

GOOOL! FRANCK RIBERY!

15'

Plattenhardt wybija futbolówkę z linii bramkowej po strzale Martineza! Kotłuje się pod berlińską bramką!

14'

Alaba wywalczył korner.

14'

Celny strzał Alcantary, ale za lekki, aby zaskoczyć Jarsteina.

12'

Haraguchi ładnie odebrał piłkę Alabie i popędził w stronę bramki Bayernu, ale zagrał niecelnie do jednego z kolegów. Pierwsza próba kontry przyjezdnych.

9'

Lewandowski na pozycji spalonej.

8'

Zawodnicy z Berlina mają ogromny problem, aby opuścić własną połowę.

7'

Bawarczycy występują w czerwono-białych strojach. Goście zaś niebiesko-białych.

5'

Dominacja miejscowych nie podlega dyskusji. Bramki są kwestią czasu.

3'

Mueller z kilku metrów fatalnie przestrzelił! Niemiec miał całą bramkę przed sobą!

3'

Długa piłka do Vidala, ten zgrał głową na 5. metr do Lewandowskiego, ale reprezentant Polski nie był w stanie zaskoczyć golkipera rywali!

2'

Jedno, drugie ... piąte, szóste podanie miedzy piłkarzami Bayernu. Tak będzie wyglądać ten mecz.

20:02

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

19:59

Arbiter wyprowadza obie jedenastki na Allianz Arena!

19:53

10 ostatnich pojedynków Bayern-Hertha zakończyło się zwycięstwem monachijczyków. Czy dziś miejscowi podtrzymają serię?