Bayern MonachiumBayern Monachium
3 : 1
FC IngolstadtFC Ingolstadt 04
93'

KONIEC MECZU. Derby Bawarii dla Bayernu Monachium. 3:1 na koniec, ale można powiedzieć, że mecz nie był tak jednostronny na jaki wskazywałby wynik.

91'

Stefan Lex zrobił sobie trochę miejsca, uderza piłkę, ale kiepski strzał w środek bramki nie sprawił kłopotu obronie rywala.

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

89'

Lewandowski próbował zagrać do Rafinhi na pole karne, ale blokują to zagranie obrońcy Ingolstadt.

84'

GOOOL! Rafinha uderza mocno zza pola karnego i pięknie trafia do siatki tuż przy słupku i mamy 3:1.

83'

W składzie Bayernu też będzie zmiana. Costa zejdzie, a na jego miejsce pojawi się Jerome Boateng.

81'

Zmiana w ekipie FC Ingolstadt. Leckie schodzi, a w jego miejsce wejdzie Almog Cohen

81'

81'

Thiago Alcantara otrzymuje żółty kartonik za faul.

79'

Posiadanie piłki 64 do 36 % na korzyść Bayernu, ale w sytuacjach bramkowych przeważają goście 11 do 7.

78'

Trzeba przyznać, że wynik, którego raczej nikt się nie spodziewał. Obie drużyny wymieniają się akcjami, a Ingolstadt widać, że chciałby dzisiaj sprawić niespodziankę na Allianz-Arena.

75'

Lezcano oddaje strzał z okolicy pola karnego, ale futbolówka odbija się od jednego z obrońców.

73'

Lex dopiero od dwóch minut na boisku, a już otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

71'

Zmiana w ekipie gości. Stefan Lex wejdzie za Moritza Hartmanna.

69'

Thiago Alcantara oddaje strzał z bliskiej odległości, ale Nyland wyczuł Hiszpana i fantastycznie broni to uderzenie.

68'

Hinterseer miał szansę na zdobycie gola. Piłkarz Ingolstadt otrzymał podanie na polu karnym, oddał strzał, ale piłka przeleciała obok lewego słupka.

67'

Costa zdecydował się na rajd w kierunku bramki. Obrońca gości jednak powstrzymuje Costę i piłka jest poza boiskiem.

63'

W drużynie Ingolstadt opuści murawę Morales, a za niego pojawi się Hinterseer

61'

Zmiana w Bayernie. Thiago Alcantara wejdzie za Renato Sanchesa.

59'

Tisserand otrzymuje żółtą kartkę z wślizg na rywalu.

56'

Była szansa dla Ingolstadt. Leckie próbował swoich sił na polu karnym w starciu z obrońcami Bayernu, ale musiał uznać wyższość defensywy gospodarzy.

53'

Ale szansę na wyrównanie miał Leckie! Otrzymał piłkę w polu karnym strzelił, ale Neuer popisał się nieprawdopodobną interwencją!

50'

GOOOL! Xabi Alonso i jest 2:1. Co za strzał zza pola karnego tuż przy słupku!

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w Bayernie. Coman nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawił się Douglas Costa.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli piłkarze Bayernu Monachium.

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Zaskakujący rezultat po pierwszych 45. minutach. Druga połowa już za kilkanaście minut.

42'

Coman poszedł z kontrą, ale zbyt słabo podał do środka i akcja kończy się niepowodzeniem.

38'

Leckie po kontrataku strzela z okolicy pola karnego, ale Neuer na posterunku!

37'

Coman posłał wysokie podanie do Lewandowskiego na pole karne, ale zawodnicy Ingolstadt wybijają futbolówkę.

35'

Bayern ewidentnie zwiększa tempo, ale obrona gości póki co nie daje się złamać.

34'

Hartmann dośrodkowywał na pole karne, ale żaden z zawodników Ingolstadt nie sięgnął tej piłki.

31'

Lewandowski blisko drugiej bramki. Napastnik uderzał z głowy, ale piłka przeleciała obok słupka.

28'

Długie podanie posłał na pole karne rywala Arturo Vidal, ale zbyt mało dokładnie, piłka nie znajduje odbiorcy i wychodzi poza linię.

24'

Gross posyła dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, ale to nie sprawa wielkiego kłopotu obronie gospodarzy.

18'

Bernat posyła podanie w pole karne, ale zbyt niedokładnie i to zagranie psuje obiecującą akcję Bayernu.

17'

Renato Sanches próbował przedrzeć się przez zasieki rywala, ale nie udało mu się to i po odbiciu piłki przez obrońcę będzie jedynie korner dla gospodarzy.

14'

Suttner strzela z rzutu wolnego. Mocne uderzenie, ale wybronił je Neuer!

12'

GOOOL!!! Lewandowski wyrównuje na 1:1. Polak otrzymał podanie w polu karnym i uderzył nad bramkarzem nie zostawiając mu żadnych szans.

11'

Lezcano strzela z głowy, ale piłka przelatuje obok prawego słupka

8'

GOOOL! Sensacyjnie na prowadzenie wychodzą goście. Strzelcem bramki jest Dario Lezcano, który otrzymał podanie od Leckiego i niskim strzałem posłał piłkę do siatki.

6'

Ribery podaje ze skrzydła do Lewandowskiego, ale przy Polaku był jeden z zawodników drużyny gości i zagrożenie zostaje zniwelowane.

4'

Sanches strzela z dystansu, ale piłka przelatuje daleko obok lewego słupka.

1'

POCZĄTEK MECZU! Rozpoczęli ze środka piłkarze gości.

15:19

Ławki rezerwowych:

Bayern: T. Alcantara, J. Boateng, D. Costa, F. Gotze, J. Green, A. Robben, S. Ulreich.

Ingolstadt: A. Cohen, F. Hadergjonaj, M. Hansen, L. Hinterseer, A. Jung, S. Lex, H. Wahl.

15:14

Zapraszamy na relację z meczu Bundesligi. Za kwadrans na murawę Allianz-Arena wyjdą piłkarze Bayernu i FC Ingolstadt. Jak wypadnie dziś Robert Lewandowski? Tego dowiemy się już niebawem.