0 : 3
manchester unitedManchester United
1. połowa0 : 2
18:50

Claudio Ranieri znowu przeprowadził dwie zmiany (w przerwie), a Bartosz Kapustka całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Piąty raz w tym sezonie.

91'

Koniec meczu. Manchester United dołożył po przerwie jednego gola i tym samym pokonuje Leicester aż 3:0.

91'

32 072 widzów było na King Power Stadium. Fani "Lisów" nie będą miło wspominać tego meczu. I minuta doliczona.

88'

Hiszpański bramkarz zwlekał z wybiciem rzutu wolnego. Sędzia Anthony Taylor pokazuje mu żółtą kartkę.

87'

Zdaniem sędziego James Vardy przesadził z agresją w walce o piłkę z Davidem de Geą.

86'

Demarai Gray ucierpiał po nakładce Antonio Valencii. Obrońca MU przeprosił Anglika.

18:42

Tak prezentuje się... nowa fryzura Paula Pogby

84'

Aktywny w drugiej połowie Demo zagrozić arai Gray wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie nie mogło zagrozić Davidowi de Gei.

83'

Za Marcusa Rashforda pojawia się Ashley Young.

82'

Kolejna próba reprezentanta Armenii. Huknął z pola karnego nad poprzeczką.

82'

Kibice Leicester powoli opuszczają King Power Stadium. Jutro do pracy...

18:37

78'

Henrik Mkhitaryn nie zdołał opanować w "16" Leicester. A czwarta bramka wisiała w powietrzu...

76'

Marouane Fellaini zmienia wybuczanego Juana Matę.

74'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłkarze Jose Mourinho ruszyli z kontrą. Zlatanowi uciekła piłka w "szesnastce" mistrza Anglii.

73'

Zapowiada się czwarta porażka Leicester z rzędu.Manchester United trzy ostatnie mecze remisował.

73'

A w drugim polu karnym James Vardy główkuje obok bramki Davida de Gei.

72'

Juan Mata strzela z ponad 25 metrów wysoko nad bramką Kaspera Schmeichela. Hiszpan był wyraźnie niepocieszony swoim uderzeniem.

69'

Riyad Mahrez wkręcił w ziemię na prawej stronie Daleya Blinda. "Złamał" akcję na lewą nogę i centruje... za mocno w pole karne. Antonio Valencia wygrywa pojedynek główkowy z Demaraiem Grayem.

18:25

66'

Andy King był bliski opanowania piłki w polu karnym gości. W ostatniej chwil wybił ją Daley Blind. W kontrze Marcus Rashford dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

65'

Bardzo ładna akcja Demeraia Graya, który na lewej stronie poradził sobie z trzema rywalami. Podaje na 20. metr do Danny'ego Drinkwatera, ale ten uderzył daleko od bramki Davida de Gei.

62'

W odpowiedzi Juan Mata marnuje "setkę"! Włożył zbyt mało siły w lob. Kasper Schmeichel chwyta piłkę

61'

Dośrodkowanie Demaraia Graya zamienia się w rzut rożny. Z lewego narożnika bardzo źle centrował Riyad Mahrez. Piłka trafiła jednak pod nogi Danny'ego Drinkwatera, który uderza obok bramki.

18:16

Leicester jeszcze nie strzeliło gola w tym roku. Przerażające

56'

Po chwili przewinienie Paula Pogby przed własnym polem karnym. "Żółtko" na jego koncie.

57'

Piłka po uderzeniu Riyada Mahreza przeszła przez dziurę w murze MU. Zatrzymała się dopiero na bocznej siatce!

55'

... którą przerywa faulem Ander Herrera. Żółta kartka.

54'

Danny Simpson wybija piłkę z własnej "szesnastki" po centrze Antonio Valencii. Gospodarze ruszyli z kontrą...

18:10

Chyba tak wyglądają twarze kibiców mistrza Anglii

51'

Po chwili kolejna okazja gości. Tym razem duński bramkarz broni strzał Zlatana.

48'

Hiszpan dostał piłkę na prawej stronie pola karnego gospodarzy. "Poklepał" z Henrikiem Mkhitaryanem i w sytuacji sam na sam pokonuje Kaspera Schmeichela.

48'

GOL! JUAN MATA!!!

46'

Druga połowa rozpoczęta!

46'

A w MU będzie grać Daley Blind w miejsce Marcosa Rojo.

46'

... i za Shinjiego Okazakiego Demarai Gray.

46'

Zmiany, zmiany. W Leicester pojawia się Andy King za Ahmeda Musę...

17:55

Wracamy do Leicester na drugie trzy kwadranse meczu między mistrzami Anglii a Manchester United. Do przerwy prowadzą "Czerwone Diabły" po golach Henrika Mkhitaryana i Zlatana.

Czy w związku z niekorzystnym wynikiem zobaczymy w barwach "Lisów" Bartosza Kapustkę?

45'

+2' Nic nie wydarzyło się w dodatkowym czasie. Pierwsza polowa dobiega więc końca. Manchester United strzela dwie bramki w 120 sekund i prowadzi na King Power Stadium z Leicester 2:0.

45'

Anthony Taylor dolicza dwie minuty do pierwszej odsłony.

44'

Po zagraniu Antonio Valencii Szwed skierował piłkę do siatki precyzyjnym strzałem tuż obok prawego słupka!

44'

CO SIĘ DZIEJE?! ZLATAN IBRAHIMOVIĆ PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

42'

Chris Smalling wygrywa pojedynek główkowy w środku pola. Do zgranej piłki doskakuje reprezentant Armenii, który popędził na bramkę "Lisów" i uderzył z pola karnego nie do obrony dla bramkarza Leicester!

42'

GOL DLA UNITED! HENRIK MKHITARYAN!!!

42'

Chaos przed bramką Leicester wyjaśniony przez Roberta Hutha dalekim wybiciem.

40'

"Żółtko" dla Chrsitiana Fuchsa za skoszenie Juana Maty.

38'

Strzał głową Henrika Mkhitarynana nie mógł spowodować szybsze bicie serca Kaspera Schmeichela oraz kibiców Leicester. Duńczyk spokojnie chwyta futbolówkę.

17:37

36'

Zlatan Ibrahimović na minimalnym spalonym. O dziwo Szwed przyjął to na spokojnie.

35'

Szybka gra MU przed polem karnym Leicester. Ostatecznie uderzenie Marcusa Rashforda z lewego narożnika w stronę bliższego słupka paruje Kasper Schmeichel!.

34'

Dośrodkowanie Antonio Valencii nie znajduje adresata w "szesnastce" gospodarzy. Lekka przewaga po stronie piłkarzy Jose Mourinho.

32'

Atak Antonio Valencii prawą stroną został przerwany gwizdkiem sędziego - Ekwadorczyk był na spalonym.

31'

Eric Bailly strącił piłkę sprzed głowy Jamesa Vardy'ego. Piłka w posiadaniu Davida de Gei.

29'

Groźnie zapowiadała się kontra gości. Przerwał ją niespodziewanie Danny Simpson, który wrócił do gry.

27'

Juan Mata skosił Jamesa Vardy'ego jak trawę na wiosnę. Żółta kartka .

26'

"Lisy" poza boiskiem Nie wiadomo, czy wróci do gry.

25'

Przerwa w grze. Zlatan i Danny Simpson ucierpieli w bezpośrednim starciu o górną piłkę. Pomoc medyczna jest potrzebna tylko zawodnikowi Leicester. Wydaje się, że będzie konieczna zmiana.

17:24

Paul Pogba przefarbował się na blond. W pierwszych minutach spotkania wyróżnia się jedynie kolorem włosów.

22'

W odpowiedzi atak MU prawą stroną. Po centrze Marcus Rashford uderzył bez przyjęcia wysoko nad poprzeczką.

21'

Kontra Leicester powinna mieć lepszy finał w postaci strzału. James Vardy podaje w pole karne do Ahmeda Musę, który został zablokowany przez Erica Bailly'ego. Skończyło się to (trzecim) rzutem rożnym. I znowu spokojnie radzą sobie goście.

19'

Podbita piłka przez Roberta Hutha leci w stronę dalszego słupka. Tam zablokowany został Wes Morgan. Korner nie przynosi zagrożenia.

18'

Rzut wolny dla Leicester po faulu na Ahmedzie Musie. Przewinił Marcos Rojo na prawej stornie.

16'

Miękka wrzutka Paula Pogby w "szesnastkę" do Zlatana zostało przecięte przez Roberta Hutha. Z kontrą nieskutecznie chciał ruszyć Wilfred Ndidni - nie pozwolił mu na to Francuz pociąganiem za koszulkę. Bez konsekwencji kartkowej.

14'

Pojedynek Jamesa Vardy'ego z Antonio Valencią. Górą był Ekwadorczyk, co nie spodobało się Anglikowi.

Po chwili Riyad Mahrez strzela z prawej strony pola karnego daleko od bramki MU.

12'

Dalekie zagranie Chrisa Smallinga nie znajduje adresata. "Czerwone Diabły" zaczynają z autu. Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

6'

Uderzenie Marcosa Rojo z "fałsza" nie sprawił większych problemów Kasperowi Schmeilowi. Łapie piłkę na raty.

5'

Danny Drinkwater upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

4'

Akcja "Lisów" lewą stroną. Robert Huth został w polu karnym MU po rzucie rożnym. Przegrywa pojedynek główkowy z Chrisem Smallingiem, ale zyskał korner. Bez zagrożenia.

2'

Wytrącony z biegu Marcus Rasfhford został skutecznie odcięty od piłki przez Wesa Morgana. Pozwolił piłce wyjść poza linię końcową.

1'

Danny Drinkwater chciał zagrać po linii do Jamesa Vardy'ego. Ten spodziewał się podanie do nogi, więc niedokładne zagranie przechwycił Marcos Rojo.

1'

Zlatan zaczyna ze środka hit na King Power Stadium!

16:54

Przenosimy się na King Power Stadium, gdzie za moment obie "jedenastki" pojawią się na murawie. Kapitanami są środkowi defensorzy - Wes Morgan i Chris Smalling.

16:52

Najskuteczniejszym strzelcem "Czerwonych Diabłów" jest Zlatan Ibrahimović, który strzelił 14 goli. Po... cztery trafienia mają Juan Mata i Paul Pogba, a trzy bramki ma Marcus Rasfhord.

Strzelecki bilans bramkowy "Lisów" wygląda następująco: Islam Slimiani i James Vardy po pięć trafień, Riyad Mahrez trzy, a Ahmed Musa i Shinji Okazaki - po dwa.

16:50

Obecni mistrzowie Anglii są na dalekim, 16. miejscu w tabeli. Zgromadzili zaledwie 21 "oczek", więc mają taki sam dorobek jak piętro wyżej Middlesbrough i będące tuż nad strefą spadkową Swansea (1:2 z MC w niedawno zakończonym spotkaniu).

Goście zaś zgromadzili dwa razy więcej punktów i okupują szóstą lokatę. Ew. dzisiejsze zwycięstwo pozwoli zbliżyć się do Liverpoolu na punkt.

16:48

Bilans "Lisów" z "Czerwonymi Diabłami" jest - eufemistycznie - bardzo słaba. W 17 bezpośrednich starciach wygrał zaledwie jeden mecz i trzykrotnie zremisował. Jak będzie dzisiaj?

16:46

Rezerwowi Leicester: Ron-Robert Zieler - Bartosz Kapustka, Marc Albrighton, Andy King, Demarai Gray, Benjamin Chilwell, Yoan Benalouane.

16:44

Top 3 gole MU przeciwko Leicester

16:41

Rezerwowi Manchesterowi United: Sergio Romero - Daley Blind, Michael Carrick, Jesse Lingard, Anthony Martial, Ashley Young, Marouane Fellaini.

16:39

Niebieska armia

16:37

Odpowiedź, oby pozytywną, poznamy przed godziną 19. A relację NA ŻYWO poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór!

16:35

Emocje po meczu Manchester City - Swansea powoli opadają. Czeka nas kolejne starcie z udziałem ekipy z Manchesteru i, miejmy nadzieję, polskim akcentem - na ławce Leicester jest Bartosz Kapustka. Czy dzisiaj zadebiutuje w Premier League?