Koniec meczu! Hull City - Liverpool 2:0!

Hull świetnie się broni.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

90'

Kapitalna interwencja Jakupovicia, który świetnie obronił strzał z dystansu Hendersona!

89'

Strzał Firmino został przyblokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

88'

Faulowany był Niasse. Rzut wolny dla Hull.

86'

Liverpool dalej próbuje atakować, ale nic groźnego z tego nie wynika.

84'

GOOOLLL! Omar Niasse podwyższa prowadzenie Hull City! Kapitalna długa piłka od Ranocchii, a Niasse świetnie przyjął piłkę i nie dał szans Mignoletowi! 2:0 dla Hull City!

83'

Alberto Moreno zmienia Jamesa Milnera.

83'

Divock Origi zmienia Adama Lallane.

82'

Duże zamieszanie pod bramką Liverpoolu, ale Matip wybił piłkę.

81'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Adama Lallany.

80'

Udany debiut Kamila Grosickiego. Polaka zastępuje David Meyler.

77'

Liverpool coraz bardziej naciska na gospodarzy, ale na razie nie przynosi to żadnych efektów.

75'

Milner uderza wysoko nad bramką.

74'

Josh Tymon sfaulował Mane i zostaje ukarany żółtą kartką.

17:29

72'

Milner uderza z dystansu, ale spokojnie broni Jakupović.

71'

Niebezpiecznie było pod bramką gospodarzy, ale Ranocchia wybija piłę wstrzeloną przez Lallanę!

70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka opuściła boisko. Grę wznowi Jakupović.

68'

Daniel Sturridge pojawia się w miejsce Emre Cana.

67'

Nie ma bramki! Ogromne zamieszanie przed bramką Hull - najpierw strzelał Milner, a potem Coutinho nie trafił w bramkę!

66'

Mane wywalczył rzut rożny dla Liverpoolu.

65'

Omar Niasse zmienia Abela Hernandeza.

64'

Hernandez przegrał pojedynek sam na sam z Mignoletem! Asystę mógł zaliczyć Kamil Grosicki!

63'

Hernandez był bliski strzelenia bramki, ale jego uderzenie trafiło w boczną siatkę!

62'

Josh Tymon pojawia się w miejsce Evandro.

62'

Strzał z rzutu wolnego poszybował prosto w mur.

61'

N'Diaye zagrywa piłkę ręką i goście mają rzut wolny.

17:16

60'

Can zagrał zbyt mocno do Firmino i piłka opuściła boisko.

59'

Clyne zmarnował dobrą akcję Liverpoolu.

57'

Fatalne uderzenie Coutinho, które poszybowało wysoko nad bramką.

56'

Jakupović świetnie obronił strzał głową Mane!

55'

Evandro zostal sfaulowany przez Frimino.

53'

Milner uderzył technicznie wprost w Jakupovicia.

51'

Bardzo dobra interwencja Ranocchi, który przepchnął Mane i grę od bramki wznowią gospodarze.

50'

Liverpool mocno przycisnął gospodarzy.

49'

Seria rzutów rożnych dla Liverpoolu, ale nic groźnego z nich nie wyszło.

48'

Adam Lallana wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

47'

Złe dośrodkowanie w pole karne gości i Liverpool ma piłkę.

47'

Sprytna akcja Grosickiego, który dał się sfaulować. Hull City ma rzut wolny blisko pola karnego gości.

47'

Faulowany był Evandro. Hull wznowi grę.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

16:55

47'

Koniec pierwszej połowy! Hull City prowadzi z Liverpoolem 1:0!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

GOOOLLL! 1:0 dla Hull City! Alfred N'Diaye najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i strzela bramkę! Duży błąd Mignoleta, który wypuścił piłkę z rąk! Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Kamil Grosicki!

44'

Grosicki wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

43'

Dobra interwencja Clucasa, który przeciął długie podanie do Clyne'a.

41'

Goście wybili piłkę dośrodkowaną w ich pole karne.

40'

James Milner celowo zagrał ręką i został ukarany żółtą kartką.

38'

Huddlestone sfaulował Clyne'a. Liverpool ma rzut wolny.

37'

W dość ciężkiej pozycji Clucas oddał uderzenie głową - niecelne.

36'

Matip uderza głową kilka metrów obok bramki..

36'

Lallana wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

35'

Clucas złapany na pozycji spalonej.

34'

Grosicki płasko dośrodkował w pole karne gości, ale Mignolet uprzedził Hernandeza.

33'

Nieporozumienie pomiędzy Clucasem i N'Diaye i gospodarze stracili piłkę na połowie Liverpoolu.

31'

Kolejna próba ataku gości, ale znów górą są obrońcy Hull City.

29'

Grosicki przechytrzył Milnera, ale źle dośrodkował i piłka opuściła boisko.

28'

Dośrodkowanie Milnera zostało wybite przez obrońców.

27'

Harry Maguire ostro potraktował Mane i dostaje żółtą kartkę.

25'

Okres przewagi Liverpoolu, który długo rozgrywa piłkę.

24'

Evandro został sfaulowany przez Hendersona.

22'

Bardzo dobrze interweniował Huddlestone, który odważnym wślizgiem powstrzymał Mane.

21'

Duży błąd Jakupovicia! Bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę z rąk, ale dobitka Coutinho była niecelna!

19'

Gospodarze są dobrze zorganizowani w defensywie, ale mają problemy z przejściem do szybkiego ataku.

18'

Dynamiczna akcja Grosickiego, ale Polak został zatrzymany przez Milnera.

16'

Było groźnie pod bramką Hull City, ale Maguire wybił piłę na rzut rożny.

14'

Elabdellaoui leży na boisku z zakrwawionym nosem.

16:14

13'

Do ofensywnej akcji gości włączył się Milner, ale nie opanował piłki i ta wyszła na aut bramkowy.

12'

Dobra interwencja Ranocchi, który powstrzymał szarżującego Mane.

10'

N'Diaye uderzył z dystansu prosto w Mignoleta.

10'

Prosty błąd obrońców gości przy wyprowadzaniu piłki i Hull ma rzut z autu blisko pola karnego Liverpoolu.

10'

Hernandez zagrał mocno wzdłuż bramki, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tego dogrania!

7'

Spokojny początek spotkania.

5'

Mane uderza wysoko nad bramką. Grę wznowi Jakupović.

4'

Kombinacyjna akcja Liverpoolu została przerwana przez obrońców gospodarzy.

3'

Mane sfaulował Ranocchie.

1'

Can uderzył technicznie, ale obok bramki.

1'

Evandro fauluje Coutinho.

1'

Rozpoczynamy mecz!

15:56

Kontuzja kapitana Hull, którego w tej roli zastąpi Tom Huddlestone sprawiła, że na ławkę rezerwowych wchodzi Adama Diomande.

15:55

Mamy pierwszą zmianę kadrową. Podczas rozgrzewki kontuzji doznał Michael Dawson. W jego miejsce do pierwszego składu wchodzi Andrea Ranocchia.

15:50

15:49

We wrześniowym starciu Liverpool wygrał 5:1.

15:41

Do niedawna graczem Hull City był Dusan Kuciak. Słowak w ostatnich dniach odszedł do Lechii Gdańsk.

15:34

Liverpool na swoim koncie ma 46 punktów i znajduje się na czwartej pozycji. W ostatniej kolejce zremisował 1:1 z Chelsea Londyn.

15:33

Hull City z dorobkiem 17 punktów zajmuję przedostatnie miejsce w tabeli Premier League. W ostatnim spotkaniu bezbramkowo zremisowało z Manchesterem United.

15:30

Kamil Grosicki we wtorek podpisał 3,5-letni kontrakt z Hull. Anglicy za Polaka zapłacili 9 milionów euro.

15:25

Ławka rezerwowych Liverpoolu: Karius, Gomez, Moreno, Origi, Sturridge, Wijnaldum, Alexander-Arnold.

15:23

Ławka rezerwowych Hull: Marshall, Maloney, Mbokani, Meyler, Niasse, Ranocchia, Tymon.

15:22

15:21

15:21

Najważniejsza informacja? Kamil Grosicki zadebiutuje w Premier League! Polak rozpoczyna mecz w wyjściowym składzie Hull!

15:19

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Hull City - Liverpool!