Manchester CityManchester City
2 : 2
WCTottenham Hotspur
95'

Koniec meczu! Manchester City - Tottenham Hotspur 2:2! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE!

94'

Sane dośrodkowuje w pole karne, ale Lloris pewnie łapie piłkę.

93'

Rose fauluje Zabalete i sędzia musiał odgwizdać przewinienie obrońcy gości.

92'

Wanyama wybija piłkę sprzed linii bramkowej! Ależ było groźnie pod bramką Tottenhamu!

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

90'

Fabian Delph zmienia Davida Silvę.

88'

Sergio Aguero został złapany na pozycji spalonej.

86'

Victor Wanyama ukarany żółtą kartką.

84'

John Stones zmienia Gaela Clichy'ego.

83'

Jesus uderza głową nieznacznie obok bramki! Cóż za wejście Brazylijczyka!

82'

Gabriel Jesus zmienia Raheema Sterlinga.

82'

Eriksen zbyt mocno dograł do Sona i Bravo złapał piłkę.

81'

Ciężkie chwile przeżywa Manchester City.

80'

Świetna interwencja Zabalety, który wybił piłkę spod nóg Rose'a. Rzut rożny dla Tottenhamu.

79'

Moussa Sissoko zmienia Mousse Dembele.

77'

GOOOLLL! Ależ fantastyczna akcja Eriksen-Kane-Son! Fantastyczna wymiana podań i jeszcze lepsze wykończenie! Tottenham wraca z dalekiej podróży! 2:2!

76'

Sterling przegrywa pojedynek sam na sam z Llorisem!

74'

De Bruyne nie wykorzystał błędu Rose'a i źle dograł w pole karne gości.

72'

Dobrego spotkania nie rozgrywa Otamendi, który jest bardzo ''elektryczny''.

71'

De Bruyne fauluje Rose'a.

69'

Koronkowa akcja Manchesteru, ale dośrodkowanie Sane wybił Wanyama.

66'

Okres przewagi Manchesteru, który długo rozgrywa piłkę.

64'

Toby Alderweireld z urazem opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Harry Winks.

63'

62'

Sterling pada w polu karnym, ale sędzia nie odgwizduje rzutu karnego!

61'

Son został złapany na pozycji spalonej.

59'

Niewiele zabrakło, a Kane doszedłby do otwierającego podania Allego.

58'

GOOOLLL! Dele Alli zdobywa kontaktową bramkę! Świetne dośrodkowanie Walkera, a Dele Alli dobrym uderzeniem głową zdobywa bramkę na 2:1!

55'

Fantastyczny początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy.

52'

Nicolas Otamendi w 52 minucie został ukarany żółtą kartką.

54'

GOOOLLL! Fatalny mecz Hugo Llorisa, który wypuścił piłkę z rąk, a tego nie mógł nie wykorzystać Kevin De Bruyne! 2:0 dla Manchesteru City!

52'

Zakotłowało się pod bramką Manchesteru, ale Sane wyjaśnił niebezpieczeństwo!

51'

Dele Alli dostaje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

49'

GOOOLLL!! Fatalny błąd Hugo Llorisa, który trafił w Sane, a ten nie miał problemu żeby skierować piłkę do siatki! 1:0 dla Manchesteru City!

48'

Nieporozumienie pomiędzy Silvą i De Bruyne.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Heung-Min Son zastępuje Kevina Wimmera.

47'

Koniec pierwszej połowy! Manchester City bezbramkowo remisuje z Tottenhamem! Widzimy się po krótkiej przerwie!

47'

Aleksandar Kolarov fauluje Harry'ego Kane'a i zostaje ukarany żółtą kartką.

46'

Alderweireld świetnie powstrzymał Sane.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty.

44'

Sterling uderza z pola karnego, ale jego próba została zablokowana!

43'

Tottenham nie ma żadnego pomysłu na przedostanie się przez szczelną obronę Manchesteru.

41'

Długie zagranie obrońcy Tottenhamu ląduje w rękach Bravo.

39'

Trwa napór gospodarzy, a w grze Tottenhamu jest duży bałagan.

38'

Aguero ograł Alderweirelda, uderzył na bramkę, ale świetną interwencją popisał się Lloris!

37'

Fantastyczna interwencja Llorisa, który broni uderzenie głową Sergio Aguero!

36'

Na boisku leży Danny Rose.

35'

Lloris przeczytał zamiary Sterlinga i złapał dośrodkowanie młodego pomocnika gospodarzy.

34'

Sane uderza głową obok bramki!

33'

Tempo meczu nieco się uspokoiło.

31'

Nieporozumienie pomiędzy zawodnikami Tottenhamu i Wimmer zagrał długą piłkę wprost do rąk Bravo.

29'

Zła interwencja Otamendiego i Tottenham ma rzut rożny.

27'

Fatalny błąd obrony Tottenhamu, ale De Bruyne nie skorzystał z tego prezentu i uderzył obok bramki.

26'

Tempo gry nieco się uspokoiło.

24'

Walker wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

24'

Bardzo fajna akcja Tottenhamu, ale Alli został złapany na pozycji spalonej.

22'

Tottenham ma dużo szczęścia. Jeżeli gracze z Londynu nie zmienią sposobu gry to za chwilę mogą przegrywać.

20'

Ależ to było rozegranie rzutu rożnego! De Bruyne dograł wprost do Zabalety, a ten uderzył minimalnie obok słupka bramki Tottenhamu!

20'

Świetna interwencja Llorisa, który odbił na rzut rożny uderzenie Davida Silvy!

18'

Defensorzy Tottenhamu radzą sobie z atakami Manchesteru.

16'

Sane fauluje Walkera.

15'

Kolejny faul Tottenhamu.

14'

Zakotłowało się pod bramką Tottenhamu, ale dobrą interwencją popisał się Alderweireld i wybił piłkę!

14'

Manchester ma rzut wolny z dalszej odległości.

13'

Tym razem żółtym kartonikiem ukarany został Eric Dier. Dwóch obrońców Tottenhamu otrzymało już żółte kartki.

12'

Kevin Wimmer ukarany żółtą kartką.

11'

Aguero uderza minimalnie nad poprzeczką! Dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy!

9'

City jest częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Tottenham dobrze się przesuwa i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

7'

Kombinacyjna akcja City, ale Sterling się pogubił i stracił piłkę.

6'

Otamendi uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

4'

Manchester gra bardzo niedokładnie.

3'

Wanyama fauluje Kevina De Bruyne.

3'

Pierwszy groźny atak Tottenhamu, ale dośrodkowanie Rose'a wybili obrońcy City!

2'

David Silva niedokładnie zagrał i piłka opuściła boisko.

1'

Rozpoczynamy mecz!

18:26

Piłkarze wychodzą na murawę!

18:03

W poprzedniej kolejce Tottenham wygrał 4:0 z WBA. Manchester City w takim samym stosunku przegrał z Evertonem.

18:00

Tottenham zajmuję drugie miejsce w tabeli Premier League i do prowadzącej Chelsea Londyn traci siedem punktów. Manchester City znajduje się na piątej lokacie i do ''Kogutów'' traci 3 punkty.

17:57

17:56

17:55

Ławka rezerwowych Tottenhamu:Vorm, Trippier, Davies, Carter-Vickers, Winks, Sissoko, Son.

17:52

Ławka rezerwowych Manchesteru:Caballero, Kompany, Fernando, Delph, Nolito, Stones i Jesus.

17:45

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Manchester City - Tottenham Hotspur!