Tottenham HotspurWC
4 : 0
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
93'

Koniec meczu! Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion 4:0! Dziękujemy za uwagę!

92'

Świetna interwencja Dawsona, który uprzedził Allego i wybił piłę na rzut z autu!

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

89'

Matt Phillips opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Sam Field.

89'

Zdobywca trzech bramek w meczu Harry Kane opuszcza boisko a w jego miejsce pojawia się Son Heung-Min.

85'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Pogodzeni z losem goście nawet nie próbują odważniej zaatakować.

83'

Harry Winks zmienia Moussa Dembele.

82'

ALEŻ BRAMKA KANE'A! Dele Alli podrzucił piłkę nad obrońcami gości, a piłę z woleja uderzył Kane i zdobył swoją trzecią bramkę w meczu!

80'

Zbyt mocne dośrodkowanie Walkera. Grę wznowi Foster.

77'

GOOOLLL! Świetna akcja Walkera, który odzyskał piłkę, mocno dośrodkował w pole karne, a tam był Harry Kane, który świetnie złożył się do strzału i strzelił swoją drugą bramkę w meczu! 3:0!

76'

McClean fauluje szarżującego Walkera i sędzia Taylor odgwizdał faul.

74'

Wanyama fauluje Yacoba.

71'

Gareth McAuley ukarany żółtą kartką.

71'

Znów świetnie broni Foster! Tym razem uderzał Wanyama i ponownie górą bramkarz WBA!

69'

Mamy dużo walki w środku pola. Po dobrym początku drugiej połowy WBA znów jest cofnięte i cały czas się broni.

68'

Moussa Dembele uderzył z dystansu i minimalnie się pomylił!

65'

Ben Davies zmienia kontuzjowanego Jana Vertonghena.

64'

Jonas Olsson fauluje Harrego Kane'a i otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

63'

Poza boiskiem znajduje się Jan Vertonghen, który najprawdopodobniej skręcił staw skokowy.

62'

Hal Robson-Kanu pojawia się w miejsce Nacera Chadliego.

61'

Tempo spotkania nieco się uspokoiło.

59'

Dembele na pozycji spalonej.

58'

Kolejna świetna parada Fostera - tym razem obronił uderzenie Kane'a!

56'

Fantastyczna interwencja Fostera, który obronił uderzenia Vertonghena i Alderweirelda!

55'

Walker uderzył na bramkę Fostera, ale piłkę przyblokował Olsson i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

54'

James McClean zmienia Chrisa Brunta.

53'

Złe dośrodkowanie Eriksena i piłkę spokojnie łapie Foster.

52'

Zupełnie inna gra WBA, które odważniej atakuje gospodarzy i stwarza sobie sytuacje bramkowe.

51'

Chadli uderzył obok bramki. Grę wznowi Lloris.

50'

Wanyama fauluje Ronodona.

48'

Odważne wyjście z bramki Llorisa, który przeciął długie podanie Olssona!

46'

Minimalnie pomylił się Matt Phillips, który mocno po ziemi uderzył tuz obok słupka bramki strzeżonej przez Llorisa!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Tottenham prowadzi 2:0 z West Bromwich Albion. Widzimy się za kilka minut!

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Tottenham znów w ataku pozycyjnym umiejętnie rozciąga grę.

42'

To mogła być szansa na kontratak dla WBA, ale Dawson bardzo niecelnie zagrał do Phillipsa.

40'

Chwila oddechu dla drużyny gości, która oddaliła grę od swojego pola karnego.

38'

Dośrodkowanie Eriksena spokojnie złapał Foster.

38'

Kolejny rzut rożny dla Tottenhamu.

35'

Foster sparował uderzenie Kane'a na słupek! Ależ mecz w wykonaniu Tottenhamu!

34'

Fantastyczna akcja Tottenhamu, który błyskawicznie przeniósł grę na połowę rywala, płaskie dośrodkowanie Walkera do Kane'a, ale Foster świetnie interweniował!

33'

Olsson ostro zaatakował Rose'a i sędzia Taylor użył gwizdka.

30'

Blisko 80% czasu gry przy piłce jest Tottenham.

28'

Kiks Chadliego i rzut z autu dla Tottenhamu blisko pola karnego gości.

27'

Kompletna dominacja Tottenhamu i kolejne bramki wydają się tylko kwestią czasu.

26'

GOOOLLL! 2:0 dla Tottenhamu! Pechowym strzelcem samobójczej bramki został Gareth McAuley, którego trafiła piłka po uderzeniu Eriksena i kompletnie zmyliła Fostera!

25'

To powinna być bramka dla Tottenhamu, ale uderzenie z bliskiej odległości Kane'a obronił Foster!

24'

Yacob fauluję Wanyamę. Rzut wolny dla gospodarzy.

22'

Złe dośrodkowanie Phillipsa i obrońcy gospodarzy spokojnie wybili piłkę.

21'

Kolejny faul gospodarzy. Tym razem WBA ma rzut wolny zdecydowanie bliżej pola karnego Tottenhamu.

20'

Dele Alli fauluje Dawsona w polu karnym WBA.

18'

Rose przejął piłkę przed polem karnym, ale uderzył zbyt mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką.

17'

Kompletna dominacja Tottenhamu, który dąży do podwyższenia prowadzenia.

16'

Dośrodkowanie Rose'a zostało zablokowane.

15'

Bardzo dobry atak Tottenhamu, ale piłkę spod nóg Kane'a wybił Olsson. Rzut rożny dla gospodarzy.

14'

Nieporozumienie pomiędzy zawodnikami gości i piłka trafiła w ręce Llorisa.

12'

GOOOLLL! Harry Kane wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie! Świetne podanie Eriksena do napastnika reprezentacji Anglii, a ten nie miał problemów z pokonaniem Fostera!

10'

Eriksen zbyt mocno dośrodkował w pole karne gości i piłka opuściła boisko. Grę od bramki wznowi Foster.

9'

Rose fauluje Dawsona.

8'

Kane uderza wysoko nad bramką.

8'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne gości, ale Olsson daleko wybił piłkę!

5'

Świetna interwencja Olssona, który przeciął otwierające podanie Eriksena!

4'

To mogła być bramka dla Tottenhamu! Świetne dośrodkowanie Rose'a w pole karne, ale Harry Kane minimalnie się pomylił i z bliskiej odległości nie trafił w światło bramki!

3'

Od początku meczu inicjatywę przejął Tottenham i cały czas prowadzi atak pozycyjny.

2'

Pierwszy atak Tottenhamu, ale Dele Alli został powstrzymany i grę od rzutu z autu wznowią goście.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

13:26

Obydwie drużyny wychodzą na boisko!

13:24

Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Anthony Taylor.

13:13

Natomiast WBA wygrało 3:1 z Hull City. Trafienia zaliczyli Brunt, McAuley i Morrison.

13:10

W poprzedniej kolejce Tottenham wygrał z Chelsea Londyn 2:0, a obie bramki zdobył Dele Alli.

13:10

Tottenham zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League, a WBA znajduje się na ósmej pozycji.

13:08

Ławka rezerwowych WBA:Myhill, Field, Galloway, Leko, McClean, Robson-Kanu, Wilson.

13:08

Ławka rezerwowych Tottenhamu:Vorm, Davies, Winks, Trippier, Sissoko, N'Koudou, Son.

13:06

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion!